Praca z domu bez namahy

kazda praca je svojim sposobom namahava. ci uz ma clovek sediet za pocitacom pol dna, alebo stat niekde v predajni alebo za strojom, ci riesit veci po zakaznikoch, vsetko je svojim sposobom vycerpavajuce.

asi tak nejak. kazda praca je ina a vyzaduje si ine nasadenie a ine preddispozicie. takze ci uz clovek viac pracuje rukami alebo hlavou, je praca namahava

Haha, ze praca z domu bez namahy. Podla mna je to uplne nerealne a neviem si predstavit, aka praca by to musela byt, aby bola uplne bez namahy.

Aj ja by som takú prijala, keď budete o niečom vedieť, dajte vedieť :smiley:

Mozno taku niekto ma, ale ak aj ano, tak si nemyslim, ze by sa tu niekto realne pochvalil :smiley:

fakt som zvedava, ze aka je to praca, ktoru povazuje niekto za nie namahavu :smiley:

Zakazdym sa namahas, nech uz robis akukolvek pracu. Bud sa namahas fyzicky, alebo si namahas hlavicku, takze asi tak:)

No najhoršia je podľa mňa práca s ľuďmi. Pracovať z domu musí byť pohoda jahoda.

Tiež by som povedala, že ako pre koho. Nájdu sa isto takí, ktorí by uprednostntili celý deň robiť s ľuďmi ako sedieť sám doma za počítačom.

Aj jedno aj druhe ma svoje vyhody, no tak isto aj nevyhody, zalezi na tom co cloveku viacej vyhovuje a aky ma teda kolektiv

no vzhladom na mojich kolegov mozem teda s cistym svedomim povedat, ze lepsie sa mi robi teda z domu :smiley:

pracovala som z domu istu dobu, ale bolo to pre mna fakt dost zle. nevyhovovalo mi to, nevedela som sa vobec sustredit a aj ta samota ci ticho mi liezli totalne na mozog :smiley:

budira, toto aj mna strasne doma stvalo :smiley: a nakoniec som proste robila aj tak to, co som nemala. zakazdym som videla nieco, co by som mohla este porobit a robotu som nestihala potom.

no treba sa jednoznacne prinutit a vykaslat sa pocas pracovnej doby na domace prace, to je jasna vec :slight_smile: inak nespravis nic.

Ja by som veru celkom aj pristala na takú prácu z domu :smiley: Bola by to jednoznačne príjemná zmena.

beriete peniaze za nič nerobenie?

Chlapci, ak vás Táto téma teraz zaujíma, potom sa mi zdá, že v prvom rade by ste mali venovať pozornosť v tomto článku pretože to môže byť skutočne užitočné, ak neviete, čo máte robiť. Podobné články si môžete pozrieť aj na internete, ak vás všetko zaujíma. Prajem vám veľa šťastia v tejto veci.

Co to je za clanok? Je nejako uzitocny?

to je inak super, mas na nieco kliknut a ani nevies, co je to zac.

Joooj, len neklikajte na hlúposti, keď neviete, o čo ide. Je to búda :slight_smile: