Praca z domu bez namahy

aj ten prispevok znie tak neutralne, ze mi to pride, ze je hodeni do viacerych diskusii.

no, neviem, o co slo autorovi, ale tak myslim, ze sa mu to asi nepodari :smiley:

by sme sa mozno viacej dozvedeli, keby sa na to aspon niekto odhodlal kliknut, aby sme vedeli, co sa tam skryva :smiley:

… tu teda riešite veci :smiley:

zbytocnosti ako na kazdom druhom fore :smiley: ludia nemaju co robit evidentne :smiley: haha

Tak hľadať si prácu, aby človek zarobil a bez námahy, čo je na tom divné?

Podľa mňa je to akože len trošku nereálne.

// hej, lebo tak ziadna praca nie je uplne bez namahy. zalezi aj koho aka robota bavi //

Ja teda uplne najviac milujem, ked mamicky po materskej hladaju pracu s tym, aby to teda hlavne bolo z domu a mala by to byt samozrejme aj lahka praca a velmi dobre platena. A vzdelanie nikde. To uz kde sme?!

Tak to sú očakávania…Človek si musí zistiť možnosti…

  • len tých možností je dnes veľa. Len zase mnohé sú aj také zavádzajúce by som povedala. -

ano, tak nie kazda praca je taka ako sa na prvy pohlad javi

definuj pojem bez namahy :smiley: jaj influencer ? :joy:

hahaha tak toto ti vyslo, no presne to iste aj mna napadlo :grinning:

no nahodou, ti maju tiez kopec roboty :smiley: stale byt na telefone, upravovat videa a podobne, to ta obera o cas aj o energiu :smiley:

Mňa by z toho akurát tak hlava bolela :smiley: Ale tak to ťa musí baviť, kto má problém s manuálnou prácou a veľa toho robiť všeobecne nevie, tak sa snaží presadiť takto :smiley:

Tak môžu mať na takéto veci ľudí…pokiaľ sú dostatočne zabezpečení alebo je to nejaký rodinný príslušník…

no neviem si to realne ani ja predstavit nieco taketo. a na tom asi ani nezarobis vela, len cisto z predajov.