Praca z domu / homeoffice

Ahojte, ako to zvladate s pracou na doma? Budete nieco menit ked bude zivot “ako po starom”? Budete viac doma? Ja urcite budem brat viac home office, ale budem rada ked budem moct zajst aj do kancelarie ku kolegom… vy ako ? menite pracu? prostredie? kancelariu ?

Keďže som pred tým pracovala v coworkingu, tak sa uť teším, keď sa tam konečne vrátim. Ale zistila som, že sa dá pracovať efektívne aj z domu, keď sa človeku chce. Čiže ja osobne budem pracovať 3dni v Campuse a 2dni doma, aby som videla aj mojich kamošov z “roboty” občas :smiley:

Budem rada, ked budem moct chodit do kancelarie, lebo tam som produktivnejsia, viac toho spravim a doma sa horko tazko dokopem nieco spravit. Takze jednoznacne si to zacnem viac vazit, ze budem moct normalne chodit medzi ludi.

ja obdivujem vsetkych ktori vedia pracovat z domu, ja to neviem je tam vela podnetov co ma rozptyluju

najma deti, viem o com hovorim, niekedy je to tazke a inokedy si zas poviem, ze by som takto vedel na homeoffice vydrzat uz naveky… stacili by mi tak 2 dni v tyzdni v kancelarii na nejake to doladenie veci, pokec s kolegami

Dlhodobý home office nemá podla mna dobrý, ako je tomu teraz :smiley: ale keď to máš kombinované, tak je to fajn vec, ušetráš veľa času :slight_smile: napríklad, že chodíš do roboty od pondelka- štvrtok a piatok máš doma robotu :slight_smile: ale takto dlhodobo to aj mne už lezie hore krkom

nič z domu nepotrebujem, stači mi moj home office a konečne som sa rozhupala a vyberam si vybavenie do pracovne. Stol, kancelarsku stoličku, adapter na NTB, poličky. Ono to nie je len tak pracovat z domu…

To všetko si domov vyberáš?

Veď a kam inam? Veď toot vyzerá, že táto situácia bude ešte hodne dlho trvať

ja mam doma nespiace dieta ktoremu idu zuby, radsej by som bola vsade inde len nie doma :smiley: :smiley:

heh tak to ti verím. ja som na home office kvoli deťom skoro rok. už je to fakt niekedy napalicu, v práci ten čas podľa mňa ubieha omoc rýchlejšie, keďže nemusíš riešiť ešte kopec vecí okolo

ja mam home office každý druhy tyžden a je to prijemne spestrenie. Len ma v poslednom čase nejak boli chrbat a musím s tym žačat niečo robit. Lekarka mi poradila, že si mam kupit novu kancelarsku stoličku. Viete mi poradit ktora je najlepšia?

Home office je ok ale nie stále. Pár dní v kancelárii a pár doma, tak by to bolo naj.

Hej hej len co mnoh krat sa to neda, ak mas doma deti, ktore do skoly proste ist nemozu

Presne tak. To je už celé na hlavu

Dufam sa aspon nieco k lepsiemu zmeni po velkej noci. Vsak tie cisla idu celkom pekne aj ked pomaly ale idu dole

neviem si predstavit ako pracuju doma mamicky s detmi, to musi byt hroza. zvladat bezne domace prace + deti a este aj pracovne povinnosti. klobuk dole

1 Like

suhlasim s tebou, musi to byt riadne narocne

ved ja by som bola asi workoholik keby som takto z domu robila :smiley:

je to fakt narocne, kedze oma ked clovek robi, je mnoho dalsich povinnosti, ktore treba proste behom dna spravit a nedajboze, ked su este doma aj deti