Praca z domu / homeoffice

len niekedy je tazke sa aj dokopat k tomu

no tak to ani nehovor. fakt cloveku sa takto doma teda pracuje tazko sama to viem na sebe, ze taky odpor k tomu mam

tiež máme často home office a nie je to take jednoduche ako si niekto mysli. Deti boli dlho doma, ja s manželom pracujeme z domu. Museli sme nakupit nove kancelarske stoličky a stoly, notebooky.

Tak to ano, vobec to nie je jednoduche a este obzvlast, ked su v domacnosti aj deti, ktore nemozu chodit do skoly.

Tak toto nie je ideálna situácia pre nikoho, ale musíme sa prispôsobiť tomu, iná možnosť nie je.

Vsak jasne, ked cloveku nic neostava, tak musi sa prisposobit.

Hlavné, že je robota, no nie??

Veď práve, pre každého je to nové a musíme to tak brať

Súhlasím, zažila som to a nie je to sranda. Dieťa sa nudilo, otravovalo a ja som bola iba nervózna a kričala som každú chvíľu. Boli chvíľe, že by som bola radšej doma bez práce na ošetrovačke a venovala som sa mu naplno.

mam home office, mam svoju pracovnu, a mam to ako univerzalnu miestnost, pretože to služi ako pracovna a zaroven aj ako odpočinkova miestnost, pretože tam mam tento sedaci vak https://www.wegett.sk/sk/cocoon-xxl/352-set-cocoon-xxl-luxury-grey.html takže ked dopracujem, hned sa tam presuniem a oddychujem

mala som dlhšiu dobu homeoffice skrz koronu a po pravde som si tak na to cele zvykla, ze som ani nejak nemala potrebu sa vratit naspat do kancelarie :slight_smile:

Človek si na takú pohodičku veľmi rýchlo zvykne :slight_smile:

Nie je to pre kazdeho pohoda, ja som velmi malo z domu robil. Nebol som schopny sa dokopat.

tak ked sa da treba radsej chodit do prace, je to sto a jedno :slight_smile:

vies co, mne sa ti ten homeoffice celkom paci ale tak raz za cas je fajn prist aj do kolektivu, ak je teda, ze stoji zato, aby sa tam clovek raz za cas objavil

Keď je dobrý kolektív tak to sa oplatí tam byť aj stále…:slight_smile:

Jasne, ale to mas potom aj velke stastie. Dobry kolektiv sa mi vidi, ze sa uz velmi tazko hlada v tejto dobe

Tiež si myslím že keď je dobrý kolektív tak homeoffice by som ani nemusela mať. Predsa len je potom v práci fajn a veselšie

mne sa nepracuje z domu dobre. neviem sa prinutit ostat za pocitacom, kazdu chvilu mi napadne nieco, co by som mohla spravit. zapnut pracku, dat varit polievku, zotriet prach. potom len odbieham a nic nespravim.

uplne, ako ked ja niekomu opisujem moj homeoffice, presne si ma vystihla zriarra