Praca z domu / homeoffice

je to fakt, viem to podla seba, ja tiez si nemozem kedykolvek, cokolvek si zmyslim. Dnes je tazke najst take zamestnanie.

no ono zase ale nie je praca z domu ako praca z domu. raz som mala ze pracu z domu ale absolutne to neprebiehalo tak ako som si to predstavovala :smiley:

A to je akoze ako? Ja si myslim ze ked raz pracujes z domu tak mas uplne v pohode na vsetko cas a popri tej praci si vies aj porobit doma cosi.

Ono sa to akoze niekedy nezda, ale vacsinou ked si doma mas viac prace a viac nestihas ako ked si normalne na pracovisku.

To vážne? Tak toto neverím, to ako môže byť možné, veď doma by si mala mať väčší kľud ako v práci aj takú lepšiu pohodu a atmošku nie?

praveze tiez mam rovnaku skusenost ako erikahuc, pretoze ja ked pracujem z domu, tak vidim neustale to vsetko, co treba upratat a neviem pri tom robit. :smiley: a potom sa uz len pristihnem pri tom, ako upratujem alebo nieco utieram, skladam pradlo a podobne :smiley: cize za mna je jednoznacne lepsi office.

tak to teda vobec, hlavne ked mas pracovat tak ze si na nejakej linke pripojena so sluchadlami a mikrofonom a prebiehaju ti podchvilou nejake hovory. to sa proste odtial neodlepis.

No tu skutocne zalezi na tom, o aku pracu ide :slight_smile: Ak volas, tak jasne, tam nemas velmi cas na nic ine.

Máš nejakú osobnú skúsenosť? Lebo sestra by potrebovala niečo pri malom nejakú prácu keďže jej býva často chorý.

ja som nieco aj skusala, ze to bolo vyslovene inzerovane ako praca z domu, ale nakoniec sa z toho vykluli same sprostosti.

To tak je, aby nalákali ľudí na niečo. To ešte dobre, že si si uvedomila, že ide o nejaký podvod.

ja som si ťažko zvykala na pracu z domu ale kompenzovala som si to tak že som začala chodiť pravidelne behavať vonku, že som vypadla z domu a potom sme často s manželom začali chodiť do wellnesu a ta zmena prostredia nam pomohla :slight_smile:

No ale toto je veľmi zlá reklama, keď ti mám pravdu povedať :smiley:

1 lajk

asi by som skor zmenila pracu potom :sweat_smile:

normalne som si to musela precitat dvakrat ze o co tam ide :sweat_smile: ci ide o wellness alebo o pracu z domu :sweat_smile:

1 lajk

no je to celkom divne napisane. kazdopadne praca z domu podla mna nie je moc dobra, teda asi nie pre nas zeny, chlapom by to viac vyhovovalo, ale neviem si predstavit ze som doma a mala by som obsediet za pc ked sa pozriem dookola :laughing: :laughing:

mám to rovnako, tiež by ma asi viac zaujímalo či je opraté alebo povysávané ako práca :sweat_smile:

no ja neviem. od tohto sa realne viem odosobnit. ale uz len ten pocit ze si proste doma a mozes si aj v pyzamku robit s vylozenymi nohami je na nezaplatenie :smiley: