Praca z domu / homeoffice

tiez si myslim, ze nie zakazdym to vyjde uplne ako chces a ako si predstavujes :smiley:

Pre mňa by to bolo náročné tak pracovať. Potrebujem mať na to svoj kľud hlavne.

podla mna aj na samotny home office musi byt proste v dany den nalada

a to velakrat nebyva :smiley: aspon teda u mna

tak ja si to pri mojom dietati veru ani predstavit neviem :smiley:

Podla mna sa to zakazdym da nejako zvladnut, len to dieta treba niecim zamestnat a vymysliet mu program, pokial teda nema moznost ist do skolky :slight_smile:

jasnacka, vsetko sa da, ked sa chce :slight_smile: a este lepsie, ked sa musi. vtedy clovek nema na vyber a musi si nejako poradit.

presne tak ci tak to proste treba spravit

no fakt nie je nad to, ked ma clovek blizko maminu alebo svokru, co sa postaraju. toto zavidim kazdej jednej, ak ich ma poruke, je to obrovska vyhoda.

to hej, ale tak ani im sa zakazdym neda, no je to velka pomoc, ked nemusis nic riesit a pomozu ti. ja napriklad ale home office mozem, najradsej by som tak ostala na furt

na to musi podla mna clovek byt, aby vedel stale taktopracovat z domu. podla mna treba vediet odseparovat a oddelit pracu od sukromia aby vedel clovek aj poriadne vypnut

presne tak, niektori ludia toto presne nedokazu, musis to mat aj tak nejak v povahe.

Môj chlap takto niekedy robí. Akože výhoda je, že je doma, že si vie tú prácu rozdeliť, že nemusí všetko naraz spraviť, že niečo doobeda, niečo poobede. Ale tiež nie je nadšený, lebo už len to, že je v domácom prostredí, tak nevie tak vypnúť a prepnúť na pracovný mood.

Myslim si, ze to nie je proste pre kazdeho, niekto sa vie prinutit pracovat aj z domu a niekto zas nie

Jasné, že to má aj svoje výhody. Ono veľa ľudí povie, že keď pracuje z domu tak toho ešte popri tom porobí okolo domácnosti. Ja zase som opak, ja urobím svoju prácu ako prvú a potom ostatok. ono je fajn ten homeoffice keď idete k doktorovi alebo niekam potrebujete ísť. Tak aspoň nevymeškávate prácu čo je super.

No ja keby zacnem robit nieco v domacnosti pocas Home officu, tak sa k tej svojej praci ani nedostanem :smiley: Takze toto za mna vobec. U mna to proste nefunguje, ja radsej robim pekne z kanclu. To mam taku istotu, ze nieco aj fakt spravim.

Ja som v poslednej dobe rusivy sam pre seba, takze u mna je to momentalne jedno, kde robim, aj tak sa nejak nedokazem sustredit.

rusivy sam pre seba? co sa stalo, ze si sa takto zacal citit?

tiez som mala take obdobie, nevedela som sa sustredit ani v kancli ani doma. vtedy si treba proste dat pauzu, to je za mna jedine riesenie. oddychnut si doma a nepracovat.

no ale tak kazdy nema taku pracu, v ktorej si vie zobrat volno fakt ze kedykolvek sa mu zaziada:) stastni ludia, ktori si to takto vedia zariadit v pripade potreby.