Praca z domu / homeoffice

toto je ta nevyhoda toho, ale ver mi, ze chlapom taketo veci po rozume nejdu :wink:

to teda nejdu, mna zakazdym si pocka aj pradlo :smiley:

ja tiez pokial nemusim, tak z domu nepracujem. to si potom 8 hodinovu robotu robim cely den.

možnosť pracovať z domu v mojom prípade nehrozí. ale rada by som si to vyskúšala. počúvam často od kamošiek, ktoré robia z domu, že nie sú spokojné. alebo teda, že si to nevedia tak rozvrhnúť, aby sa venovali len práci.

Práca z domu je príjemný pracovný benefit. Pokiaľ ho teda zamestnávateľ poskytuje. Poznám ľudí, ktorí nedajú na prácu z domu dopustiť a vedeli by tak pracovať stále. Na druhej strane poznám aj takých, ktorí radšej pracujú v kancelárii a vraj toho viac vyriešia. Takže veľmi závisí od ľudí. Mne práca z domu vyhovuje tak raz - dvakrát za týždeň.

V tom pripade ano, ze to nie je nonstop. Vie to byt prijemna zmena. Aj si vies rozdelit pracu v tom pripade, ze postihas nieco okrem toho, ked mas nejake vybavovacky, alebo musis ostat kvoli dietatu doma. Ale dlhodobo takto fungovat, to nie.

kazdy sme inak nastaveny, to je podobne ako aj pri napriklad nocnych smenach to tiez nie kazdemu vyhovuje :slight_smile:

to je normalne, mne tiez by to nesedelo, ja radsej skoro rano vstanem

Bratova kamoška nemala na výber a bolo potrebné aby robila z domu. Pri dvoch malých synoch, jeden škôlkar, ktorý by sa chcel stále hrať, druhý školou povinný tuším tretiačik. Ďakujem pekne, takéto bojové podmienky. Tá skákala od radosti, keď išla znovu do práce.

no je to tak, nie kazdemu to vyhovuje, nie kazdy ma doma na to moznosti a vies najhorsie na tom je, ze doma si minas aj elektrinu, aj vodu, aj vsetko a zbytocne takto

ano aj tak sa da na to pozerat, no teraz mnohi ani nemali vdaka korone inu moznost ako pracovat z domu a tak nestratit pracu uplne

presne tak, kolki ludia jednoducho prisli o pracu. ti co mohli pracovat z domu to mohli brat ako velky bonus, vdaka ktoremu o pracu jednoducho neprisli

Uvidime, no dufam sa situacia z pred roka uz nikdy nezopakuje aj ked mam teda z tych poslednych cisel dost velky strach a bola by som fakt nestastna, ak by sa tu vsetko na zimu zas pozatvaralo

Ale teda je zrejme, ze k tomu smerujeme, staci si raz pozriet spravy a mam pocit ze sme tam kde sme boli pomaly

Tiez si myslim, ze to tak skonci ako pred rokom. Aj ked hovoria, ze nie.

nestraste, ja spolieham na to, ze to take zle uz nebude.

mozeme sa stavit? :slight_smile: dneska som akurat zachytila ze uz pekne zvazuju ake daju cervene okresy

Ale tak hadam to nebude take zle ako to bolo pred rokom v tomto obdobi :slight_smile:

margita tak ako sa veci vyvrbia, to myslim, ze este len uvidime :confused:

Smejka24 no veru, uz sa nam to zafarbuje pomaly.