Predĺženie vlasov sama doma

(JUlinecka) #1

Dobrý deň, baby skúšali ste si niektorá nejakou super technikou, ktorá by nezničila vlasy predĺžiť ich? Zaujímalo by ma či existuje metóda, ktorá je spoľahlivá, pomerne lacná a vlasom neublíži a k tomu či je možné predĺžiť si ich sama

(bridal) #2

vela veci by si chcela naraz a hlavne podla mna sa zahravas s nespravnymi vecami, je dobre ak to robia kadernicky, co maju skusenosti s tym

(meryx) #3

Ak si to chceš sama doma tak skús pomocou klipov. Inú techniku si robiť doma neviem celkom dobre predstaviť a tie klipy idú celkom lahko a zvladne to asi každý. Kamoška fičí na remy vlasoch clipinhair-u a je nadšená a ja som si nevšimla žeby neboli jej a na dotyk to tiež nejde lahko rozoznať

(krowka) #4

ale klipy si tiez musis dat presne dobre, nie?

(miliara) #5

no ale na to casom prides a hlavne ti to neposkodi vlasy. pripnes a potom zopnes, po case sa predsa len naucis, na ktore miesta a ako ich pripinat, aby to vyzeralo tak nenapadne

(Martan) #6

sama by som to nikdy nerobila. Chce to odborníka. Budeš na tie ,umele, vlasy použivat i nejaku špecialnu vlasovu kozmetiku?

(Leonka752) #7

radšej si vlasy nechaj volne vyrast, použivaj kvalitnu vlasovu kozmetiku a vlasy sa ti za to odvdačia

(chuanti) #8

jo, aj ja si myslím, že je to lepšie ako kopu peňazí dávať za predlžovanie

(Marusiatko12) #9

Keď na to má tak čo by si to nedala :slight_smile:

(mirihia) #10

skusali ste to niekto realne doma? donicili ste si vlasy?

(Leonka752) #11

použivate potom na tie predlžene vlasy nejaku špecialnu vlasovu kozmetiku?

(hegrida) #12

vies co, raz som si kupila take klipy, no bolo to uz na prvy pohlad viditelne, ze nie su moje, takze som v nich von nakoniec ani nesla

(kubiara) #13

peniaze za to zbytocne vyhodene, no nie?

(chuanti) #14

to už je potom iná vec, keď sú na to peniaze, to je pravdou :wink:

(Dina) #15

Ja asi ani keby som mala peniaze, tak si to nedám, podľa mňa to dobre nevyzerá

(Marusiatko12) #16

Kde sú peniaze tam nie je problém :smiley:

(Dalja789) #17

použivaš na predlžene vlasy nejaku špecialnu vlasovu kozmetiku, hrebene, kefy a elektro?

(mirihia) #18

tak to sa ti ani nečudujem :open_mouth: