Predĺženie vlasov sama doma

Dobrý deň, baby skúšali ste si niektorá nejakou super technikou, ktorá by nezničila vlasy predĺžiť ich? Zaujímalo by ma či existuje metóda, ktorá je spoľahlivá, pomerne lacná a vlasom neublíži a k tomu či je možné predĺžiť si ich sama

vela veci by si chcela naraz a hlavne podla mna sa zahravas s nespravnymi vecami, je dobre ak to robia kadernicky, co maju skusenosti s tym

Ak si to chceš sama doma tak skús pomocou klipov. Inú techniku si robiť doma neviem celkom dobre predstaviť a tie klipy idú celkom lahko a zvladne to asi každý. Kamoška fičí na remy vlasoch clipinhair-u a je nadšená a ja som si nevšimla žeby neboli jej a na dotyk to tiež nejde lahko rozoznať

ale klipy si tiez musis dat presne dobre, nie?

no ale na to casom prides a hlavne ti to neposkodi vlasy. pripnes a potom zopnes, po case sa predsa len naucis, na ktore miesta a ako ich pripinat, aby to vyzeralo tak nenapadne

sama by som to nikdy nerobila. Chce to odborníka. Budeš na tie ,umele, vlasy použivat i nejaku špecialnu vlasovu kozmetiku?

radšej si vlasy nechaj volne vyrast, použivaj kvalitnu vlasovu kozmetiku a vlasy sa ti za to odvdačia

jo, aj ja si myslím, že je to lepšie ako kopu peňazí dávať za predlžovanie

Keď na to má tak čo by si to nedala :slight_smile:

skusali ste to niekto realne doma? donicili ste si vlasy?

použivate potom na tie predlžene vlasy nejaku špecialnu vlasovu kozmetiku?

vies co, raz som si kupila take klipy, no bolo to uz na prvy pohlad viditelne, ze nie su moje, takze som v nich von nakoniec ani nesla

peniaze za to zbytocne vyhodene, no nie?

to už je potom iná vec, keď sú na to peniaze, to je pravdou :wink:

Ja asi ani keby som mala peniaze, tak si to nedám, podľa mňa to dobre nevyzerá

Kde sú peniaze tam nie je problém :smiley:

použivaš na predlžene vlasy nejaku špecialnu vlasovu kozmetiku, hrebene, kefy a elektro?

tak to sa ti ani nečudujem :open_mouth:

a čo tie vlasy? https://bold.sk/daj-svojim-vlasom-novy-zivot-s-maskou-na-vlasy-od-firmy-mark-face-and-body/

to asi máš pravdu :smiley: