Prenatálne vitamíny

gynekológia

(Linduska) #1

Ahojte chceli by sme s priatelom bábätko a ja uvažujem či si nasadiť nejaké vitamíny už teraz alebo počkať kým otehotniem. Poradte mi prosím a hlavne ktoré sú tie naj aby mi nič nechýbalo samozrejme stravu to nenahradí to mi je jasné.

(Karin) #2

Urcite si nasad kyselinu listovu

(Linduska) #3

Cistu kyselinu listovu? myslis ze bude stacit?

(veronika) #4

Ja som sikupila Femibion 800 mas tam kyselinu listovu a aj ine potrebne vitaminy potrebne pre tehotenstvo

(janka) #5

Aj ja som uzivala femibion cele tehotenstvo

(Linduska) #6

No o nom som este nepocula dá sa kupit v lekárni?

(janka) #7

Nepoznas najznamesie prenatalne vitaminy? Na trhu su podla mna top lebo jedine obsahuju metalofin

(Linduska) #8

Nie nikdy som sa o to nezaujimala a co je to ten metalofin?

(vierka) #9

Femibion 800 su vitaminy pre plánované tehotenstvo a pre tehotne do 13 týždna :slight_smile: su velmi dobre obsahuju kyselinu listovu a vitaminy potrebne v tehotenstve ja som ich uzivala pocas celeho tehu a ked ze planujeme mat dalsie dieta tak si ich chcem zase kupit.

(janka) #10

A metalofin je to co stiepi kyselinu listovu aby sa lepsie vstrebala do tela

(Linda) #11

Dakujem uz ho par dní uživam :slight_smile:

(vierka) #12

Baby neviem si vybrat ake vitaminy zacat jest ci femibion ci bude stacit obycajna kyselina listova od lekara

(Miroslava) #13

Ja som brala femibion cenovo je rovnaký ako kyselina listova ale femibion obsahuje aj ine vitaminy potrebne v tehotenstve a v tehotenstve ich treba o dost viac ako normalne

(vierka) #14

Dakujem za info dnes si ho chcem ist kupit aj kamoska mi o nom hovorila ze je dobry :slight_smile:

(janka) #15

Mne femibion pomohol k nasemu druhemu slniecku :slight_smile:

(vierka) #16

Ja ho uzivam chvilu tak som zvedava uz sa aktivne snazime :slight_smile:

(Danka) #17

Baby poradte mi som na zaciatku tehu 6tt a chcela by som si kupit prenatalne vitaminy ktore su tie najlepsie ale nie su moc drahé?

(Marcela) #18

Skus sa poradit s gynekologom alebo s lekarnikom oni ti poradia :slight_smile:

(Klaudia) #19

Osobne si myslim ze najlepsie vitaminy su femibion lebo obsahuju metalofin a ine vitaminy ich neobsahu a vdaka nemu sa kyselina listova roztiepi a telo ju cele prijime inak ju telo nedokaze poriadne prijat a vyluci ju z tela

(Renata) #20

to som videla, ze obsahuje metafolin ale na co je dobry?