Prenatálne vitamíny

Ahojte chceli by sme s priatelom bábätko a ja uvažujem či si nasadiť nejaké vitamíny už teraz alebo počkať kým otehotniem. Poradte mi prosím a hlavne ktoré sú tie naj aby mi nič nechýbalo samozrejme stravu to nenahradí to mi je jasné.

Urcite si nasad kyselinu listovu

Cistu kyselinu listovu? myslis ze bude stacit?

Ja som sikupila Femibion 800 mas tam kyselinu listovu a aj ine potrebne vitaminy potrebne pre tehotenstvo

Aj ja som uzivala femibion cele tehotenstvo

No o nom som este nepocula dá sa kupit v lekárni?

Nepoznas najznamesie prenatalne vitaminy? Na trhu su podla mna top lebo jedine obsahuju metalofin

Nie nikdy som sa o to nezaujimala a co je to ten metalofin?

Femibion 800 su vitaminy pre plánované tehotenstvo a pre tehotne do 13 týždna :slight_smile: su velmi dobre obsahuju kyselinu listovu a vitaminy potrebne v tehotenstve ja som ich uzivala pocas celeho tehu a ked ze planujeme mat dalsie dieta tak si ich chcem zase kupit.

A metalofin je to co stiepi kyselinu listovu aby sa lepsie vstrebala do tela

Dakujem uz ho par dní uživam :slight_smile:

Baby neviem si vybrat ake vitaminy zacat jest ci femibion ci bude stacit obycajna kyselina listova od lekara

Ja som brala femibion cenovo je rovnaký ako kyselina listova ale femibion obsahuje aj ine vitaminy potrebne v tehotenstve a v tehotenstve ich treba o dost viac ako normalne

Dakujem za info dnes si ho chcem ist kupit aj kamoska mi o nom hovorila ze je dobry :slight_smile:

Mne femibion pomohol k nasemu druhemu slniecku :slight_smile:

Ja ho uzivam chvilu tak som zvedava uz sa aktivne snazime :slight_smile:

Baby poradte mi som na zaciatku tehu 6tt a chcela by som si kupit prenatalne vitaminy ktore su tie najlepsie ale nie su moc drahé?

Skus sa poradit s gynekologom alebo s lekarnikom oni ti poradia :slight_smile:

Osobne si myslim ze najlepsie vitaminy su femibion lebo obsahuju metalofin a ine vitaminy ich neobsahu a vdaka nemu sa kyselina listova roztiepi a telo ju cele prijime inak ju telo nedokaze poriadne prijat a vyluci ju z tela

to som videla, ze obsahuje metafolin ale na co je dobry?