Pretrvávajúce bolesti nôh

miláčik, až Ťa bude niečo bolieť, že nebudeš spávať a budeš mať pocit, že sa z toho zblázniš, potom si spomeň, že sú to “sprostosti”

Mischel - navšíviť skutočne reumatológa, aby nebolo neskoro, mala som ten istý problém, zanedbala som a teraz mi už vykrivuje palec na nohe a mám krivý aj palec na ruke, je to reumatologického charakteru - postupná artróza - čím menej vo vlhkom, bez záťaži a hlavne liečiť sa už teraz.

Pravdepodobne máš problém s platničkou a následne s útlakom odstupujúcich nervových koreňov inervujúcich dolné končatiny. Vyhladaj urýchlene neurologa. Pri tvojej di
agnóze ti pri neliečení a ďalšej záťaži hrozia ďalšie závažné komplikácie

pracujem s jednym naozaj vynimocnym bylinnym potravinovym doplnkom. mame vela pripadov, ked pacienti mali obrovske bolesti noh a rozne reumaticke problemy ako tu spominane zakrivenia prstov, ci uz na nohach, alebo rukach. vacsina z nich uz po par dnoch citila podstatne zlepsenie(strata bolesti, ohybnost…) jeden pan(65) dlhorocne ochrnuty na pravu stranu(bez citu, bez schopnosti pohybu) po dvoch mesiacoch uzivania mi podal a stlacil ruku ako zdravy clovek. + vela dalsich pozitivnych skusenosti… mozte pozriet aj na stranke www.bevito.sk v pripade zaujmu piste na mail, rad podam viac informacii.

zabudol som napisat mail:) miroslav.fabry@centrum.sk

ahoje.tiez mam bolesti noh od chodidla az po kolena,pretrvava to asi mesiac,pretim som to nemal.poradte mi prosim

Asi to už bude pre niektorých smiešne,ale tiež som vodnár a tak isto mám bolesti nôh.

Janka,napis mi na mail,prosim,vzhladom k spektru vysetreni,ktore nic nepriniesli,ale aj inym zdr. problemom,najskor nic navyse nevymyslime,ale mam podobne problemy a aspon pokecat si mozme, mna trapia dlhorocne bolesti noh az do zblaznenia a tiez ma odvsadial poslali s negativnym nalezom. zial nieje to ani neuropatia,ani dna,ani rumatoidneho povodu,ani neurologickeho,aj ked teda stanovili napr. syndrom nepokojnych noh,to ale je uplne jedno,kedze ja trpim bolestami,pre ktore uz teraz zijem na liekoch od bolesti a uz sotva zaberaju,cele noci nespim a preplacem od bolesti,co bude v buducnosti,to uz fakt nechcem ani vediet potom…

ten mail nezobrazilo tak znovu, thefiniend@azet.sk,kludne napis,drz sa!

ak by si odpisal niekomu,kto sa prisiel postazovat na zle pocasie a nevynajdeny liek proti ocnym vraskam,kludne…

ale okrem ludi,ktori by sem nemali pisat a hned navstivit lekara sem VACSINA PISE lebo ani po kvante vysetreni im nepomohli a trapenia ako neznesitelne bolest a pod. ich trapia a mucia dalej a sotva vedia mysliet na nieco ine,takze ked uz nic,aspon sa pridu pozriet na alternativne sposoby pomoci,vyrozpravat sa a spoznat ludi s podobnymi problemami, ty sem ale asi chodis len z uchylnej chuti citat trapenia druhych a este a im posmievat…

nech si teda takto dokonale zdravy a stastny, ze si to mozes dovolit aj nadalej a tvoji najblizsi tiez, a sem uz radsej nepis,tvoja reakcia fakt neboal vtipna…

ale az sa to raz nahodou zmeni,dokonca sam nebudes vediet co od bolesti robit,kludne prid napisat, poradime ti! :stuck_out_tongue:

Theny.Máš poštu na azet-e.Jana

Ahojte. Vidim, ze je nas - ludi s bolestami noh - bohuzial riadne vela. Uz som si myslela, ze som jedina s takymi bolestami, lebo vsade sa na mna pozeraju tak, ze mam vsetko v poriadku, takze ma to vlastne nemoze boliet.

Uz dva roky ma boli lava noha v oblasti lytka. Neviem, ci to ma suvis s tym, ze som zacala cvicit v posilnovni (pod dohladom skusenej trenerky), behavat atd atd. Velmi ma to bavilo a bola som stastna. Po niekolkych mesiacoch sa mi zacali objavovat bolesti nohy pri fyzickej namahe. Po par hodinach vzdy odzneli, tak som tomu neprikladala ziadnu vahu (nedostatok nejakeho vitaminu, stopoveho prvku…). Neskor vsak uz neustupili a uz rok a pol mam bolesti permanentne. Teraz uz vyse roka necvicim, nehybem sa :(, presne, ako mi poradili lekari (!). Noha ma boli stale. Ak nepocitujem vyslovene bolest, tak mam pocit obrovsky tazkej nohy. Bolest sa stupnuje, ak mam nohu v teple. Cievne vysetrenia su OK. Teraz chodim k neurologicke, tak uvidim, ale zda sa mi, ze netusi, co sa deje. Nefajcim, relativne zdravo sa stravujem, prestala som brat aj antikoncepciu, ale nic nepomaha.

Ked ma zacala boliet noha, mala som 25 rokov a s odporucanim lekarov, nech sa nehybem a nohu nezatazujem sa zmierit nemienim!!!

Poradte prosim.

ahojte ja nie som vodnár som baran a tiez ma velmi bolievaju nohy a mavam ich neskutočne fialové

ahoj,mal som podobný problém a vyriešil som ho nasledovne.Existuje minerál,ktorý sa podiela na viac ako 300 biochemických reakcií v tele človeka/bunky svalov,šlachy,kosti,kĺby ,nervová sústava atď,atď./Stručne-daj si ráno horčíkovú tabletu 350 mg./MAGNEX-kupiš v lekárni/ a večer znova 350mg.Nepodceňuj tento minerál,nič totiž nepokazíš ak nevylepšíš a ja som to nilenže vylepšil,ale dokonca úplne vyriešil.Ahoj a za týždeň budeš fit.

Ahojte. Aj ja som uz zufala z bolesti noh, neskutocnu bolest pocitujem hlavne v lavom chodidle a postupuje do lytka a niekedy(ako napr.teraz) az do zadnej strany stehna… vazne si neviem poradit, ak by mal niekto radu pre mna budem vdacna. Teraz bezim do lekarne kupit horcikove tablety a dufam, ze tym sa moj problem a hlavne moja bolest noh aspon znizi… a inak som tiez vodnarka

…ANO AJ JA MAM PROBLEMY S BOLESTAMI LYTOK A SOM TAKISTO VODNAR…

Som žena mám 19 rokov a som tiež Vodnár, veľmi často dostávam krče do lýtok,najmä v noci a bolí to aj 3 dni vkuse až natoľko že sa ťažko hýbem. Vedel by mi niekto poradiť???Ďakujem

Velmi dobre viem ake su to bolesti,sama to prezivam kazdy den a aj v noci.nohy ma bolia uz pomaly bez prestavky(od kolien az po clenky.vecer mam clenky cervene a stale dostavam krce,ktore trvaju niekedy aj viac ako dve hodiny.Mam pracu v ktorej musim poväcsine stat a to je na zblaznenie.A akokeby to nestacilo,asi pred tyzdnom som dostala presne take iste bolesti aj do ruk od ramien az po prsty-mam uz tazkosti pohybovat prstami.moze niekto pomoct!

ja rano vstanem a bolia ma nohy idem spat bolia ma nohy uz som v koncoch od kolien az po prsti poradte dik

moze bit ze mas pretozene svali na litkach