Pretrvávajúce bolesti nôh

Dobry den rad by som sa informoval na ten vstupny urivok o pretrvavani bolesti noh.Autor Milan 20 02 2008.Presne mi vystihuje urivok mojej bolesti .Hravam futbal asi tak 2 do tyzdna a az teraz to nejak zacalo stalejsie boliet od kolien dole.Rad by som spytal co to moze byt?Bolesti su formou tlaku do pystali az sa to tiahne dole do clenku a prst.Je to skor taka jakvnutorna bolest.dakujem pekne za svoj cas.

tiez presne uz asi rok mam bolesti nôh od kolien az po chodidla, ale som v znameni rak. ako keby som mala premrznute kosti, alebo neviem ako to opisat, mozno este aj ako pichanie do kosti. zvyknem dostavat aj krče v noci do lytiek. rano vstavam s bolestami, spat idem s bolestami. myslela som si minulu jesen ze to mam z podlahoveho kurenia, ale teraz bolo leto a nohy bolia stale,a to mam len 22 rokov, co bude v 50tke. pracujem tak ze som vacsinou na nohach, ale niekedy mam aj sedavejsie dni, pripadne su vikendy alebo volno ked odpočivam…ale stale boli. som s toho uz zufala… :((

Nie si sama. Ja tom mám už skoro 2.rok. Sťažovala som sa lekárovi, že mám bolesti deň a noc. Ten ma poslal na interné odd, aby mi urobili ultrazvuk krčových žil. Ktoré vôbec nevidno. Či náhodou nemám vnútorné krčové žily. Ultrazvuk je dobrý. V lete som to tak necítila. Ale teraz, dnes idem sa zblázniť. Z autobusu mám obavy, ako zostupim zo schodika. Už neviem čím si to mám natierať, akým krémom. Ale som zistila, keď som ráno vstavala, tak rovno na posteli som si natiahla elastické podkolienky ktore su kupene v zdravotníckych potrebach. Cez den ked som ich mala, taku bolesť v robote som necítila. Neviem čím je to. Ale už som sa rozhodla, že pôjdem na ortopédiu, či nie je to náhodou od chrbtice. Neviem si to vysvetliť. V rodine nikto také bolesti nema, aj keď som zo vsetkych najmladšia. Je mi 52 rokov.

Po niekolko ročnej bolesti obydvoch nôh som od septembra úplne v poriadku.Bolesť bola na nevydržanie,od končeku prstov,cez členok až pod koleno ako žeravým kutáčom.Ťažko opísatelna bolesť.Príčinu našiel terapeut vo Svätom Martine a bola v zablokovanej dráhe nervu z krížov.Od zákroku som v poriadku. Každému doporučujem a jemu prajem hodne zdravia a sily aby dokázal pomôcť ešte mnohým ďalším s podobnými problémami.Jakub.

ja som znamenie leva a asi 10 rokov mi opuchaju nohy .mam ich stasne bolave a opuchnute mam vsetky vysetrenia ake mozu bit vsetko mam v poriadku,a to mam 35 rokov,je jedno ci je leto alebo zima kto mi poradi budem nesmierne vdacna

ahoj Nemáte niiekto kontakt na tohto liečiteľa?

Poradte mi prosím: Mám 20 mesačnú dcérku a stále sa mi sťažuje na bolesti nožičiek- kolienka a lítka. Nosí ortoped. obuv je vo vývoji-k odborníkom može ísť až ako 3.ročná.čo jej môže byť? Ďakujem.

Dobry den prajem p.Viera, mam podobny problemm a taktiez mi lekari nevedeli pomoct, ale navstivil som jednu liecitelku ktora mi vyrazne pomohla. ak mate zaujem mozem vam poslat kontakt na nu.

Nakoľko mam aj take problemy, chcem Vas poprosit o kontakt na liecitelku.Dakujem
pekne

Zdravim Vás, problémy s bolesťami nôh sa úspešne liečia na prir.báze. Napište mi: marek.1@centrum.sk, v prilohe Vám pošlem viac.

No ja nevem preco mna bolievavaju klby na nohach-len ked chodim tak trocha ale behat nemozem vobec.Mam len 14r a snazim sa stravovat pestro,mat vela pohybu ale vzdy ked zacnem zlahka sprintovat tak som po par metroch odstaveny.Fakt nevem co to je,je stym prolem hlavne na telesnej.
poradte

Telefon do Svätého Martina na terapeuta je 0903837994 alebo 0907829319

Skuste jít na ruční lymfodrenáž, možná budtete mít problém v toku lymfy.

Nemáte náhodou ploché nohy, tá bolesť býva podobná. Tu čiastočne pomôže len ortopedická obuv.

no super.som rada,ze nie som jedina s tymto problemom.Dokonca som bola s tym aj u lekara no pozeral na mna akoby som si vymyslala.poslal ma na ultrazvuk ci to nieje tromboza ale nic.viac tam nejdem pretoze mi aj tak nikto neveri,ze ma mozu boliet nohy ked som mlada32.
Vyriesila so m to tabletkami ARTROSTOPRAPID
,ked som ich brala 3xdenne tie bolesti ustupili

ahoj jakub,mam 28 rokov,uz 2tyzdne mam uplne zoslabene obi dve nohy,poriadne neviem chodit.a strasne studene chodidla.prosim odpis,mozno mi poradis.dakujem.

Mohli by ste mi poslať adresu vášho terapeuta. Prosím a ďakujem.

moze to byt aj z nedostatku draslika,jec banany/ale aby boli zrele,ked maju na slupke cierne skvrny vtedy su dobre zrele…/

a k tym vlozkam…predpisal ti ich ortoped,alebo si si ich sama kupila,lebo lepsie je zajst k ortop.aby on posudil ake vlozky potrebujes…


… z http://www.zdravie.sk/sz/510/t237817/p1/surne-bolest-noh.html
tiez ma bolievaju nohy,tak viem ake to je…niekedy ich mam take slabe,ze nemozem ani chodit,podlamuju sa mi atd.

este k tym CIAVAM,mozno ich mas oslabene,tiez nedostatok mineralov a vitaminov/skus si kupit nejake doplnky,ktore ti posilnia cievi…/

mozes mat aj krcove zily VNUTORNE…je to tazke takto radit preco bolia…

dalsia pricina je TETANIA…/nedostatok vapnika,horcika…alebo mozno aj inych miner.a vitamin./

Dobry den pani Vierka,

srdecne Vas prosim o zaslanie kontaktu na tu liecitelku, ktoru spominate vo Vasom prispevku, dakujem.

Dobrý deň. Tiez mam problemy s nohami. Budem rada ak mi poslete kontakt na tu liecitelku. Dakujem