Priedušková astma

Má niekto skúsenosti s liečbou prieduškovej astmy?

Mám prieduškovu asthmu.V čom môžem pomocť?

Astma sa mi prejavuje silnými záchvatami kašla, užívam sungulair a miflonid na vdychovanie,ale veľmi mi to nepomáha. Myslela som nejaký prírodný produkt, byliny a pod.

Astma ako taká sa dá vyliečiť gelom z Aloe Vera Barbadensis Miller, obsahuje 200 bioaktivnych látok, spolu pôsobia ako “tím”, postupne dávaju všetky bunky v organizme do normálu, je možne sa poradiť aj s lekárom.

Nielen astma sa da vyliešit gelom z Aloe, ale aj takmer všetko iné - vrátane prázdnych banových kónt jej predajcov.

ako predchádzať aby nedošlo k záchvatom?aka je liečba ?

ahojte…aj mňa by zaujímalo ako si pomôcť keď sa zhorší astma.ja mám astmu 3 roky a tento rok sa mi veľmi zhoršila.mám pocit, že je to veľkým stresom, ktorý momentálne prežívam. vie mi niekto poradiť ako si pomôcť v takom stresovejšom období??

Aj ja som tento rok zhoršená,preto som išla na kontrolu kde mi spirometria potvrdila zhoršenie.Doktorka mi zvýšila inhalačnu dávku
/seretide 500/ pridala antihistaminikum/erius/ a odobrala krv.Čakám na výsledky.

Ja mam astmu uz od narodenia a uz len ojedinele zachvaty mi spusta prach,roztoče a vlhký chladný vzduch. A nachladnutie mi preslo casto na priedusky. Keď uz mam zachvat, vzdy mi poomoze cerstvy vzduch,raz mi silny zachvat zastavila tableta sumiveho magnezia.Ale kazdy ma ine spustace a ine reakcie.poslednych 10 rokov som vysadila lieky a problemy mam len vynimocne, ked napr.spim na starom matraci.Pri zachvate sa odporuca vdychovat cibulu,najlepsie jest ju.Rozpusta hlieny,skvapalnuje ich.To s tym vysadenim liekov ale neodporucam preistotu.

mam alergicku astmu,uzivam tafen novalizer,a chcela by som vediet ci tu je niekto s rovnekou diagnozou, pripadne si vymenit svoje pocity z ochorenia.

Treba vysledovať čo spúšťa záchvaty a vyhýbať sa tomu. Napr.pri reakcii na prach nezametať na sucho,neutierať prach na sucho,používať vysávač s kvalitnou filtráciou, pri reakcii na roztoče sa vyhýbať starým matracom atď.

a kde sa da zohnat ten gel?

Jediná terapeutická metóda na lečenie chronických chorôb je klasická homeopatia.Zameriava sa na celostnú liečbu. T.j.nelieči následok, či symptóm, ale lieči komplexne. Zvažuje aj so psychikou. Pri liečení nemožno oddeľovať telesné problémy od psychických.Sme integrovaná bytosť a choroba je len zrkadlom našej duše.Ak nastane harmónia podaním individuálneho lieku, celostného, dôjde k vyliečeniu akejkoľvek choroby, aj takej, ktorú konvenčná medicína pokladá za nevyliečíteľnú.Viď. príklady liečenia na www.homeopat.sk

ja som mala astmu tiez, teraz mavam iba vynimocne, vo velmi stresovych situaciach slaby kasel. mala som doma kopec liekov a inhalatorov a liezlo mi to na nervy, nic nezaberalo, stale cosi uzivat…tak som si povedala, ze vyskusam cosi ine a sla som na regresnu hypnozu, ked som pocula o ludoch, ktorym to pomohlo. aby ste si nemysleli, ze som vrazila kopec penazi do nejakeho sarlatana, pomohla mi znama, ktora sa tomu venuje a zadarmo. ma samozrejme aj zdravotnu skolu. podla mna je vzdy najlepsie zistit pricinu choroby a tak sa to da. mne to teda urcite pomohlo a viem, ze nie som sama. tak hodnes stastia, ak sa rozhodne niekto z vas rovnako :slight_smile:

Som dovozcom prírodného čínskeho produktu s názvom Golden Zlaté Pastilky určeného predovšetkým na hrdlo, kašeľ, hlasivky. Astmatici si ich veľmi pochvaľujú, nakoľko im ukľudňujú kašeľ a lepšie sa im dýcha. Pastilky stoja okolo 75 Sk a možete ich kúpiť v lekárni. Ak by ich nemali alebo nepoznali, požiadajte lekáreň, aby ich pre vás objednala v distribučných spoločnostiach ktoré ju zásobujú ako napr. Phoenix Med-Art alebo Unipharma. Potom sa mi prosím ozvite so svojimi skúsenos5ami na p.kurbel@inmail alebo na 0905 626236

Moja dcérka má 3roky a 4 mesiace. Astmu jej diagnostikovali ako 1rok a 4 mesiace. čiže 2 roky sa už lieči. Všetko bolo v poriadku(spreje Ventolin a Inflamide užívala len pri suchých kaščľoch ato bolo zriedka a pomáhalo to), behala, nekašľala, nebola zadýchná. Od marca tohtio roku, kedy kašľala tak, že sme ju ani sprejmi nedokázali zastaviť a pritom už mala seretide a ventolin, sa to opakovalo ešte v júli a teraz v novembri a decembri znova. Na noc jej dáme štvrť kodynalu, aby aspoň hodinu dve v kľude spala. A spreje nepomáhajú. Boli sme už aj v Tatrách, toto leto a nič nepomáha. Nemá niekto skúsenosti s nejakým liekom, ktorý dokáže potrhať hlieny, aby tak nedráždili na kašeľ_? Podotýkam, že alergická nie je na nič. aspoň z krvi. Je to vôbec astma, keď ani spreje kašeľ nezastavia? Kúpila som si už aj biolampu mám ju 2 týždne. Ďakujem

Ahoj,mám 43 rokov,astmu už 7 rokov,zo začiatku som užívala za rok 14X antibiotiká a nevedeli ma s toho dostať.Diskus 500 som tiež užívala.Dychalo sa mi ťažko.Jedla som surovú cibuľu a cesnak,začala som chodiť zo psom na prechádzky,vždy ďalej a ďalej,schudla som 9 kíl,plávala som 2-3x týždenne 800až1000m,zmenila som jedálniček.Nebolo to ľahké,pri plávaní som pískala,chračala.2 roky som nebola chorá, diskus mám 100 a nič iné neužívam.Moje záchvaty spúšťala kyselina zo žalúdka,ktorú som vdychla,mám vyoperovaný žlčník a tým sa mi tvorí veľa kyseliny.Držím všetkým astmatikom palce. Danda

Každy má spušťanie astmy iné, nieje všeobecný liek na astmu,musíš si sama náisť spúšťač tvojej astmy,skús si viesť denník,kde si bola,čo si jedla,ako ti bolo, ako sa ti dýhalo a podľa toho možno nájdeš,čoho sa máš vyvarovať,mojej mame spúšťa záchvať strach,uskosť. Mne vadí vlastná kyselina zo žalúdka. Môj dedo mal astmu a dožil sa 90 rokov a to 40 rokov fajčil.Naučil sa s astmou žiť,vedel, čoho sa má vyvarovať a veľa naučil o astme mňa a moju mamu,ktoré sme ju zdedili. Držím ti palce.Danda

Odporúčam skúsiť PULMOSOL 10 - 20 kvapiek 3x denne a na podporu imunity OXYSOL 2x denne 1 tabletku cumlať ako cukrík. Nájdete ho na www.herboplanetsk.eu

… ked som bola mala, mohla som mat 10 rokov, imunologicka mi potvrdila “nabeh na astmu” liecila to sprejmi pre astmatikov a po niekolkych mesiacoch skonstatovala ze liecba nie je potrebna.
lenze teraz asi dva roky dozadu som neustale kazdy mesiac chora a vzdy to iste zapal priedusiek rocne uzivam velku davku antibiotik, ale nepomaha. od zaciatku tohto roku 2008 som uz uzila 4 antibiotika tak mi povedala aby som navstivila svoju imunologicku predcasne hoci som si musela zaplatit za to. spravila mi spirometriu. a dokonca som alergicka na roztoce prach.