Priedušková astma

Ahojte.Ja som prisla z Anglicka na dovolenku domov,na Slovensko a v ten vecer sa mi zacalo tazko dychat.Na pohotovosti mi pichli hydrocortizon a poslali ma na plucne.Tam mi zistili astmu a dali kopec liekov a spreyov…Ja som silna alergicka a bojim sa kazdeho lieku,dokonca aj toho Ventolinu,z coho sa mi malo polepsit.Uz 2tyz.som v pohode,a nechcem brat vobec tie lieky,ale nie som si ista,ci si s tym neublizim,ked sa budem liecit len liekmi starej mamy a pozit.myslenim.

Asi 3 týždne môj syn (15 rokov) v noci a teraz už aj cez deň z ničoho nič zakašle a potom sa nevie nadýchnuť, ako keby mal vyrazený dych. Trvá to približne 10-15 sekúnd, tvár má vtedy veľmi červenú. Keď to prejde, nahromadený vzduch, keď lapá po dychu “vygrgá” a je po všetkom. Som astmatička ale záchvaty sa u mňa takto nikdy neprejavovali. Všetky výsledky sú v poriadku, čakáme na vyšetrení u alergologičky, ale vraj už ho nemôžu testovať. Mali sme v byte veľkú pleseň a ja mám podozrenie, či to nebolo spúšťačom. Máte niekto podobné skúsenosti?

Moj 5rocny syn ma nabeh na astmu striekame seretide pri zhorseni ventolin dlhodobo uziva denerel.moze mat alergiu na chlad? Vzdy ked sa ochladi zacne kychat soplit a stecie mu to na priedusky ktore spuchnu a tazko sa mu dycha.Kazdy mesiac ma antibiotika teraz som skusila homeopatika bojim sa ze pri dlhodobom uzivani antibiotika uz nemusia zabrat je strasne presediet celu noc pri nom a sledovat ako sa mu dycha.Moze niekto poradit?

nehnevaj sa ze ta otravujem mam problem s pr astmou spustacom asi bola plesen to som vyriesil asi to bude ta kyselina mozes mi poradit dakujem

Zdravim Vás, viacerí ste sa ozvali na môj príspevok ohladne liečenia pried.astmy, ak mate zaujem, napište mi na môj e-mail, nechcem robiť verejnu reklamu. Každemu rad odpišem a pomôžem. Je možne Vaš problem prekonzultovať aj s lekárom.

ahojko, napíš mi na môj mail, možno by pomohli produkty Tiens - kordyceps

prepá, nedala som mail

mojej dcere v osmich mesiacoch zistili astmu uziva vseliake lieky kazdy mesiac ktomu este aj antibiotika a doktory nevedia s coho sa jej to stale vracia

Dcéra sa od 4 rokov lieči na exém. V marci bola trošku nachladená. Brala aj antiboitika, trošku kašľala a zrazu pri kašli sa nemohla nadýchnuť a dusila sa .O pár sekúnd to prešlo. Bola som s ňou na pľucnom vyšetrení.Snímok aj krvné testy boli v poriadku. Alergologička jej predpísala ventolin. Záchvat sa opakoval asi 5 krát. Neviem čo mám robiť, chcela by som tie záchvaty zastaviť, lebo si myslím že je to len v počiatočnom štádiu. Pomôžte a poraďte mi kde sa mám obrátiť.

Ako ju máš dlho. Bojím sa toho, že sa môže dcéra zadusiť. Zatiaľ neberie žiadne lieky. Hľadám nejakého odborníka aby ju dôkladne vyšetril

Ahoj Majka, klikni na obálku a napíš mi správu, rád Ti pomôžem.

Dcéra má teraz 19 rokov a neviem či to vúbec priedušková astma je. Pomôžte ak viete zosúladiť z môjho popisu môj problém.

Jednoznačne koloidné striebro, každý deň kloktať a navečer užívať 2 polievkové lyžice, podržať v ústach aspoň 2 minúty.

Dobrý deň, môj 14-mes. chlapec /doteraz zdravý/ dostal v marci laringitídu a boli sme hospitalizovaní cca2-3 dni. Po prepustení sa stav doma zhoršil a následne sme boli hospitalizovaní 8 dní na obštrukčnú bronchitídu. Pred tromi dňami nás prepustili a išli sme na alergolog. vyšetrenie, kde záver znel astma. Od samého počiatku do dnes sme nemali nijaké príznaky, iba chrčal a to tiež len miestami. je to však spôsobené vod. výtokom z nosu, pričom, keď si odkašle, dýchanie je čisté bez piskotov. Nemá dýchavicu, nemal záchvat, spinká kľudne-čisto, žiadne sťažené dýchanie. Je pravda, že ekzematikov máme v rodine, ale to neznamená, že má astmu. Tých liekov, čo nám predpísali, optichamber !! Je to astma? Mne sa to nezdá. Imunitu má oslabenú a výsledky z krvi sú a ešte budú. Predpokladám, že alergik bude, treba nájsť, čo mu škodí, ale astma? Pripúšťam, že môže byť náchilnejší na priedušky, to je aj starší syn a nie je astmatik. V tomto istom období bol st. syn 2 týždne doma, tiež sem tam chrčal, ATB nezabrali, ale keď si odkašľaľ bolo to dobre, hovoril, že ho trochu aj oči svrbeli.Predpokladám, že sa u neho risuje tiež nejaká alergia. Prosím o radu

ahojte, ja som uz od 12ich silna alergicka, casto som sa dusila, mala som zachvaty po ktorych som nevedela poriadne dychat este hodiny… a az teraz, ked mam 21rokov mi spravili spirometricke vysetrenie…mam astmu, mali sme to v rodine, ale som presvedcena, ze keby mi toto vysetrenie skorsie spravili, dalo by sa to liecit a teraz by som nebola v takom stave ze sa bojim sama spat v izbe ci sa nezadusim…poradit viem len tolko, ze ak mate podobne problemy, ze sa dusite, tazko sa vam dycha a ste silna alergicka, trvajte na tom, aby vam riadne vysetrili-ak ma niekto len nabech na astmu, nemusi byt z toho astma, zatial aj so mnou len experimentuju-musim vyskusat asi viac inhalatorov, zatial mam tafen novalizer, ale citim ze mi to nestaci…

Priedušková astma je vyliečiteľná prírodnými doplnkami, pitím gelu aloe vera a colostrom. Aloe má tú schopnosť, že spriechodni kapiláry, dá spolu s colostrom do pôvodného stavu všetky dýchacie cesty do pľúc, viažu na seba vírusy a ničia ich. Vedia potlačiť - znegovať vedľajšie účinky liekov a antibiotík. Produkty sa nedaju voľne kúpiť.

Nevedel by mi niekto poradit, prosim. Asi mam astmu - tazko sa mi dycha a mam pocit, ze sa nedokazem riadne z hlboka nadychnut. Bola som u lekarky, ta ma poslala na alergologiu, ale nespravili mi skoro ziadne vysetrenie a dala mi dake lieky. Neviete o niecom, co by mi pomohlo? Kde sa da zohnat to aloe vera? Dakujem.

Colostrum sa dá voľne kúpiť - http://www.imunotop.sk/?p=colostrum, ale nemá účinky na dýchacie cesty, ale na žalúdočnú sliznicu - takže trocha vedľa. Aloe vera je tak prehnaný zázrak, že Chuck Norris je proti Aloe ešte slabý. Neberte to zle, Aloe pomôže vyliečiť podráždené sliznice ale nie je to liek, pomocou ktorého by ste vyliečili prieduškovú astmu. Veľmi škaredé praktiky obchodníkov, ktorí ťažia z oblbovania nevyliečitelne chorých ľudí, majú za výsledok akurát to, že ich ošklbú o peniaze, ktoré im aj tak chýbajú. Na to, aby niekto tvrdil, že existuje účinný liek na nejakú chorobu, tak mu usí prejsť aspoň pár tuctov pacientov rukami, musí poznať ich diagnózu do podrobností, ich iné choroby a problémy, nie len to, že majú astmu.

Argumenty typu vyliečilo to môjho známeho a jeho kamaráta a jeho kamarátového kamaráta to postavilo na nohy, už mu kopali hrob - no keď mám problém, tak uverím, ale radšej treba požiadať o pomoc 30 rôznych lekárov a otravovať odborníkov, ako sa spoliehať na Aloe a dostať sa do problémov zanedbaním reálneho stavu.

Juraj, Váš prispevok je osobná skúsenosť a ja Vam ju neberiem, nemôžete všetko hádzať do jedného vreca. Produkty, ktore ja poznám a užívam ešte ste sa snimi nestretli. Výsledky sú podložené lekarskou správou u konkretnych ľudi. Mate pravdu podobných výrobkov je na trhu veľa, ale nedaju sa zrovnať trabant a mercedes. Posledný prípad je vyliečená dievčina, ktorá mala 29 ložisk rakoviny na pľucach, presne za jeden rok sa týmto spôsobom vyliečila a to bez chemoterapie. Takže ak nepoznáte, to čo poznam ja z praxe a je to potvrdené lekárom onkologom tak asi nepíšem vymyslené “obchodné” veci.

Ahoj All, prosim Ťa môžeš zavolať Mudr.Formánkovi, urči Ti, ako brať a koľko, potom mi napiš na môj e-mail, výrobky Ti môžem poslať dobierkou. Voľne sa nedaju kupiť. Tel na lekára: 00420 777 117 006.