Priedušková astma

Samozrejme treba nasadiť liečbu tak ako odporúča lekár, to vyrieši akútne problémy. Ale osobne som toho názoru, že je to dobré len na zmiernenie, ale de facto nedôjde k žiadnému trrvalému vyliečeniu. Ale mal by som info o doplnkoch na báze CBD t.j. kanabinoidoch. Je to nová vec, extrahuje sa to z konope a posledné výskumy hovoria, že to naozaj lieči astmu. Skúste pozrieť toto: http://www.rmcbd.eu

Zdravim chcem sa opitat us 2 tydne pocitujem taškosti na prieduskách bral som aj antibiotika, všetko prešlo to ale ako náhle sa osprchujem alebo okupem pocitujem taškosť na prieduškách, nevykašlávam ani nemám teplotu. Neviete čo to može byť

Prestal som aj fajčiť us 14 dni som nemal cigaretu..bral som aj volne lieky v lekarni pil som aj čaje a stale sa to preukazuje,,

moj bývalí manžel mal od narodenia silné asmatycké záchvaty a používal pravydelne inhalátory a a často muá to aj menili lebo nepomáhali,aleja som si spomenula na kozie mlieko ja som odmalička to pila a nikdy chorá nebola ,a stím chcem povedať že sme si zaobstarali kozyčku a začal manžel piť koziel mlieko a pop pár mesiacoch sa mu to zlepšilo a po roku mu to celkovo zmyzlo a nechodil potom po doktoroch .len sa čudoval že može isť do sena ,kosiť trávu ,aj do nazaprášenejších miest na povalu a nebolo mu nič ,mal alergiu na peľ a moho kludne byť tešil sa ztoho ,ale pravydelne každé ráno vypil dva deci mlieky na začiatku mu to vobec nechutilo ale kvoli tomu sa muto oplatilo ža sa vyliečil.aj dodnes to pije a lieky vobec nebere.

Dobrý deň, mám astmu už dlhé roky a veľmi mi pomohol tento e-book Ako na astmu, krok po kroku. tu je stránka www.akonaastmu.eu Sú tam fakt dobré rady a návody čo robiť, a na stránke je aj celkom vtipný test ktorý si môžete urobiť.

Pozerala som tú stránku a jed to dosť zaujímavé :slight_smile:

Moja neterka trpi astmou chutatko. Je hrozne ju sledovat pri tom ako kasle - priam sa az dusi. Ma len 4 roky tak je to take nase male chudatko. Musia so sebou nosiť vsade rozne inhalatori pre pripad potreby…

Syntofylin tbl boli najlepšie, prestali sa vyrábať, sú len inj, škoda všetko, čo bolo dobré, skončila výroba, pritom tieto staré lieky boli za pár korún.

Ahoj. Zistila si príčinu? Mam rovnaký problém. Pri pohyboch hrudníka tiež pocitujem sycanie​:see_no_evil:a mierne mi z toho šibe. Ďakujem za odpoveď :smiley::blush:

no ja som uživala toto https://www.joalis.sk/e-shop/balicky-problemy/astma/ a mne to celkom pomohlo, je to prirodne.