Prirodzené zväčšenie pŕs bez plastiky

Ahojte všetcia diskutujúci, rada by som sa dozvedela, aké máte informácie o rôznych výrobkoch podporujúcich prirodzený rast pŕs bez potreby plastickej operácie.

Videla som tu veľa diskutujúcich na tému plastiky, zvažujem ju, ale rada by som vyskúšala nejaký iný spôsob, keďže mi ide iba o zväčšenie: mám menšie Ačka a chela by som aspoň Bčka, dúfam, že sa to dá - cvičila som nejaké cviky, ale nepomohlo, videla som reklamu na Erdic, ale stojí to takmer 10 000 Sk a nerada by som investovala do niečoho, čo nepoznám a neviem, či mi to neublíži.

Ahoj, erdic je blbost, vyskusala som 2 balenia, nepomohlo. Neboj sa operacie, ja sa na nu po detoch tesim, vela dievcatam, co som citala rozne diskus. fora to zmenilo zivot.

Ja sa na plastiku nechystam, ale chcela by som ti povedat niekolko slov. Prsia som mala B-cka, po nasadeni antikoncepcie sa mi zvacsili, na naozaj dobre C-cka. Hormony urobia v tele svoje. Urcite by som si nekupila ziaden pripravok na zvacsenie prs, nie preto, ze to nepotrebujem a som spokojna s tym, co mam, ale preto ze je to vsetko len marketingovy tah a jednoducho oblb na zeny, vyhodis za to tolke prachy a vobec to nepomoze. Ak ti raz nenarastli vacsie, sotva tomu pomoze nejaky “zazracny” pripravok. Ak chces ist na plastiku, je to tvoje rozhodnutie. Ja som toho nazoru, ze naco si robit zbytocnu bolest, ked nemusim.

Erdic nič nepomôže, mám skúsenosť.

Ahoj, ERDIC nekupuj, vobec mi nepomohol a v aprili idem tiez na plastiku.

Uz som to tu niekolko krat prezentovala: urcite by som nesla pod noz, keby to nebolo zdravotne nutne! Nutne znamena, ze by mi islo o zivot. Ani mandle by som si nedala vybrat, keby neslo o zivot. Naozaj si myslis, ze vacsie prsia su to, co by z teba urobilo hodnotnejsieho cloveka? Ja mam tiez male prsia, ale som spokojna, lebo to, akym som clovekom s prsiami nesuvisi. Urcite si krasna taka, aka si, preco chces so seba robit okukany model akoze-krasy tejto konzumnej doby?

Ahoj, mohla by si povedat nazov tej antikoncepcie?

Ahojte, mohli by ste mi odporucit nejake tabletky na zvacsenie poprsia, ale take, co mate osobne odskusane a co vam pomohli, dakujem.

Mila Tinus, trepes dve na tri. Ziadna baba si neda spravit prsia, lebo sa, ako ty pises citi nehodnotna. Nikto so seba nechce robit okukany model akozekrasy konzumnej doby. Moc filozofujes moja. Jednoducho chcu mat baby vacsie prsia a idu na operaciu lebo si to mozu dovolit a maju na to odvahu. S hodnotou cloveka to vobec nesuvisi. Ja som si prsia dala spravit a poviem ti, bola som krasna aj predtym a som rovnako krasna aj teraz. Bola som rovnakym clovekom ako som teraz. Iba mi teraz uz neodstavaju podprsenky a nie su mi volne vsetky tricka. A svoje ja, alebo hodnotu ak chces som posudzovala tak isto predtym ako teraz.

Ahoj, budem drzat prsty, mozes potom napisat, ako si dopadla a ake to bolo, tiez nad tym uvazujem, len sa trochu bojim, tak zatial a napis ako. Vdaka

Prosim, nemohla by si napisat nazov tej antikoncepcie? Vdaka

Po konzultacii s gynekologom mojou jedinou alternativou, ktora by mi vyhovovala je antikoncepcny kruzok NUVARING a som s nim naozaj spokojna.

Ahojte, niekedy ma naozaj udivuje ake su zeny nestastne a ako to ini ludia dokazu vyuzivat. Zazracny liek na zvacsenie prs, plesatost, potenciu a nekonecna tema chudnutia. Keby to naozaj fungovalo, tak tu damy vsetky chodime s vahou do 50 kg, bohatou hrivou a prsiami min B. Neostava nam nic ine, len si davat pozor na to co jeme a prsia si dat zvacsit chirurgom. Ak mate stastie na vhodnu kombinaciu hormonov v tele a v antikoncepcii, tak sa nam zvacsia “prirodzenou” formou. Uzivam HAK Minervu takmer rok, mala som vazne poskodene vajecniky cystami a kedze Minerva obsahuje estrogen vedlajsi ucinok boli ine prsia. Hovorim ine lebo podprsenku nosim stale 75B, len na pohlad a dotyk su take plnsie a ako sa vyjadril priatel maksie. Drzim palce vsetkym zenam, ktore sa rozhodnu pre operaciu, nech su potom spokojne a tie co na nu nechcu alebo nemozu ist nech si najdu partnera, ktory nepovazuje za sexi len to co je velke.

A čo Decolen?

Mozes napisat, aka to bola antikoncepcia?

Ako dlho ste pozivali Erdic, ked tvrdite, ze vam nepomohol? Najde sa niekto, kto moze zarucit ze mu pomohol?

Ja som pouzivala Decolen a naozaj to so mnou nic neurobilo. Mala som prsia A, zacala som uzivat Jeanine antikoncepciu a prsia sa mi este zmensili, kedze som s nimi schudla celkovo. Takze uz ani nepredpokladam, ze sa stane nejaky zazrak, alebo ze ked priberiem, tak mi prsia narastu, proste to asi nemam v genoch a tak idem na operaciu aj ja, ako pisala natalie, tesim sa aj ja, kedy si budem moct kupit podprdu alebo tricko bez komplexov alebo depresii z toho, ze 15-ka baba z vedlajsej kabinky ma toho vpredu viac ako ja, lieky som skusala a kedze mi nepomohli, tak som sa rozhodla.

Tiez rozmyslam o plastike, ale nie preto, ze by som chcela svoje prsia vacsie alebo mensie, ale pevnejsie. V puberte som bola baculka pokym som nestretla svoju 1. lasku, schudla som 15 kil len tak. Velmi rychlo a bez akychkolvek problemov. Ale rozisli sme sa, priberala som opat, takych 10 kil urcite. No necitila som sa dore a znova som schudla; pribrala; schudla a tak v priebehu 10 rokov, momentalne som v strede a nestastna, lebo sedim cely den v kancelarii a telo vyzera horsie, ako ked som mala o 7 kil viac; nikdy som pri chudnuti necvicila, islo to samo zarovno so stavom mysle a srdca, no teraz az vidim dosledky. Nechcem prsia zvacsit, ani zmensit, chcem trosku podvihnut, to je vsetko. Ale neviem na koho sa mam obratit.

Baby nemajte prosim s tymto komplexy, je to co najkrajsie, co baba moze mat, ze male prsia, ak sa chce daktora porozpravat o tom s chalanom, tak napiste.

Ahojky, aj ja som rozhodnuta tak na 99% pre plastiku, len mám troška obavy, že implantáty bude treba po určitom čase vymieňať koli opotrebeniu, teraz mam 27 a keby mi ich trebalo menit vo vyššom veku, tak neviem neviem. Nieje to nebezpečné?