Prirodzené zväčšenie pŕs bez plastiky

Aj mne sa vyplnili pri užívaní antikoncepcie. Uvažovala som nad plastikou, nie pre zväčšenie, ale pre to, že boli po dvoch deťoch tak ovisnutejšie. No po antike je to celkom fajn. A chodiť ako reklama na plastiku, no neviem, všetkého vela škodí. A čo sa týka inej ako plastickej cesty na zväčšenie prs. Pracovala som vo f., kde sa tieto produkty predávali. Niektoré ženy písali, že im to pomohlo a objednali dalšie kúry. Iné sa sťažovali, že to nemá na ne žiaden účinok. Sto ludí a každý ja iný. Niekomu sa páčia malé, inému väščie prsia. Ide o to, aby sa cítila sama majiteľka v pohode.

Ahoj natalie. Ja mam tiez male prsia a rozmyslam nad plastikou. Mam iste obavy, ale som tak na 90 perc. rozhodnuta. Len by som chcela vediet, kde si si ich davala robit. Ktoru chirurgiu odporucas?

Cafte. Ja som uzivala Decolen ale ked som prestala, prsia sa mi opat zmensili. Uzivala som aj anikoncepciu, tiez sa mi zvatsili asi o dva cisla, ale ked som ju prestala uzivat, opat sa zmensili. Prsia sa vyvíjaju aj po 20tke, staci pockat a zdravo sa stravovat. Na plastikiu by som asi nesla. Nepaci sa mi, ako su ludia ovladnuti myslienkou dokonalej krasy a kto nevyhovuje, tak ma smolu. A co je ta DOKONALOST. Az vsetci muzi na tomto svete budu dokonali, tak pojdem na plastiku. Je to len hlupy trend, ktory bohuzial ovlada aj mna, ale snazim sa ho eliminovat. Ked ma niekto ledva 60 kg, ako moze mat velke prsia? Aj ja mam male a verim, ze sa mi zvatsia.

Ahoj Julinka, ja sa takisto rozhodujem pre plastiku ale ešte to je len na 85%. Bola som už aj na konzultácií, dokonca mám aj termín, ale ešte stále nie som rozhodnutá. A čo sa týka vymieňania implantátov, tak bolo mi povedané, že výrobcovia im už dávajú doživotnú záruku a nezasahuje sa už do pŕs, jedine ak z estetického dôvodu alebo poškodenia implantátu nárazom.

Ahoj Maja, ja sa tiez rozhodujem pre plastiku, no neviem sa rozhodnut pre ktoru kliniku, tak porad. Kde si bola ty? Ked chces, mozes mi odpovedat aj na mail.

Ty vravis, ze ti nevadia male prsia? A co ak ma baba jeden mensi ovela mensi ako ten druhy? :frowning:

ELI, rada by som Ti napísala na mail, len mi napíš svoju adresu.

eli147@azet.sk sem mozes pisat

Ahoj!hovoris ze pri uzivani antikoncepcie sa ti zvacsili prsia,po akej dobe uzivania?

Ahojte, mozno to vyznie hlupo ale existuje ancikoncepcia ktora zvacsuje prsia a da sa zohnat aj bez receptu?
vopred dakujem

Cawte, dufam ze vo Vas nevyvolam negativne reakcie tym ze som tinedzerka… Ak mi viete odporucit nejake metody alebo tabletky na zvacsenie poprsia, prosim napiste ich sem… Myslim ze male prsia znizuju sebavedomie rovnako adolescentovi ako starene… mna to trapi uz poriadne dlho, nie kvoli muzom ale kvoli sebe. A vobec, naco by som mala cakat do 20ky, ked sa to da zmenit aj teraz?
Dakujem.

natalie, asi si svoju krasu neposudzovala rovnako ako teraz, ked si si dala urobit umele kozy. aspon netrep. musela si byt velmi zakomplexovana, moja mila… tak aspon nepis take dristy, neda sa to citat.

ahojte, myslim si ze by ste si mali vsetky precitat, co napisala erika.chlapi by si veru kvoli nam nedali silikonom vypchat ramena aby posobili svalnati. fakt dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. ved aj v dnesnej dobe,ak chalan zavidi nejakemu sportovcovi sexi telo, tak ho nedokaze len obdivovat ale pouziva otrepane frazy typu: ten je dobre napichany, co myslis, ze nezere nejake svinstvo aby bol taky?? muzi tazko pripustaju,ze je to vsetko len o treningu.lenze maju stastie.oni si totiz cvicenim mozu vypracovat svaly, my vsak s kozami nenarobime nic… o to viac by nas mali chapat ak niesme od narodenia ako salma hayek, a vazit si nas… a nie posielat na plastiky… keby mne priatel chcel zaplatit plastiku, tak by som ho ja poslala na plastiku ramien… ach, keby to existovalo…

A čo prípravok Prsia extra plus? Vyskúšal ho niekto, aké máte skúsenosti?

Ahojj…MOhla by som sa ta opytat, aku antikoncepciu si to uzivala? …a vedlajsie priznaky boli len to zvacsenie poprsia, alebo si aj celkovo pribrala? Dakujem

Ahoj,tak uz mas tu plastiku asi za sebou nie? …ako to cele islo? :slight_smile:

Ahoj :slight_smile: …Chcem sa spytat ci ti ostali velmi vyrazne jazvy po opracii? A ako to cele vlastne prebiehalo?..aj ja nad nou rozmyslam, ale zaroven mam aj velke obavy. Dakujem.

Reaguje to niekto?

ahojte,mam rovnaky problem,uzivala som Erdic,dlhodobo a nepomohol mi vobec a Dekolen ani tolko.Bola som sklamana z tych reklam,ktore davaju.Uvazujem o dakej antikoncepcii,ktora by mi pomohla zvacsit prsia,ale neviem aka by to bola…poradte prosim…z plastiky mam strach.

ahoj! ja som brala Jeanine a pravidelnym uzivanim sa mi zvacsili prsia. aj kamaratka ich ma a tiez to hovori. no nemusi to na kazdeho mat rovnake ucinky.