Prirodzené zväčšenie pŕs bez plastiky

Pouziva niektora z vas prsia extra+linia? prosiiiim pomaha to ak to niekto uziva … suuuuurne

cavte zname porekadlo 100 ludi 100 chuti je pravdive… ja som mala pekne plne becka pri niektorych strihoch podprsenky aj cecka. potom som pracovala v hoteli a kedze som vkuse nosila tazke tacky prsia sa mi o dost zmensili. a ked som sa nastupila do skoly a zacala brat antikoncepciu prsia som mala vacsie ako predtym. boli to tabletky diane35. lenze pozor baby. ja som ich radsej vysadila lebo sa mi brutalne menili nalady najprv som bola usmievava a v priebehu 5 minut som vrieskala na kazdeho a najviac tym trpel priatel-tym padom ze som tabletky vysadila sa znova zmensili. uvazujem nad dalsou antikoncepciou no priatel mi to zakazuje a je so mnou spokojny. cize ked vas chalan lubi berie vas taku aka ste a urcite by som si nedala silikony-uz len ten pocit ze mam v tele nieco umele… jedna dobra rada-kto si chce zvacsit prsia necvicit na vrchnu cast tela. no na druhej strane mozno existuju cviky ktore mozu fakt pria zvacsit ved si vezmime taku zoru coborovu… len velmi neexperimentujte lebo neskor sa vam to vyplati najlepsie je poradit sa s lekarom alebo gynekologom lebo ten ma prehlad o tom ktore tabletky obsahuju ktore hormony…

ahoj…ja uzivam prvy mesiac prsia extre plus a musim povedat ze ich mam pevnejsie…uvidime ako to bzde pokracovat…ja som zatial spokojna…no kamoska ich zacala uzivat rovnako ako ja no u nej sa este nic nedeje…kazdy potrebuje asi svoj cas…

malé sú pekné ,ale ovisnuté po pôrode sú hrozné.

Marianna

Ahoj, skúšala som všetko možné a nezabralo nič.Dokonca po dlhodobom užívaní mi boli z nich zle

Tinka, Zoborová má na 10000000% plastiku, prsia sa nedajú zväčšiť cvičením, len spevniť. Veľkosť totiž určuje množstvo tuku v nich a ten sa cvičením práveže odbúrava. Spevňuje sa svalstvo.

ahoj,ja beriem jeanine uz vyse 2rokov a moje prsia sa vobec nezmenili a stale nosim najmenasi A tak si asi viete predstavit moje komplexi,ale na plastiku nemam odvahu a ani peniaze tak uvazujem nad tabletami no neviem bojim sa ze nepomoze…

dievcata czoborova ma silikony aj sa k tomu prznala. ja cvicim a cvicenim sa zmensia ae spevnia.xcela by som potadit nejake tabletky na rast prsnikov.

Caute, tiež som začal brať Prsia extra plus, a tiež sa mi to zdá, že to funguje, fakt sú pevnejšie a aj sa zväčšili. Beriem ich už asi mesiac a pol a zdá sa, že nie je to až také klamlivé ako všetky reklamy ((:

Ahojte. Ked tak citam Vase prispevky, tak aj ja som sa nejak zacala namotavat na tabletky Prsia extra plus. Viete mi prosim napisat kolko to stoji? Kupim ich v lekarni?
Diky za info

ahojte aj ja by so chcela niečo vyskúšať na zvačšenie poprsia,ale ešte stále sa rozhodujem.Chcela by som vyskúšať tabletky Prsia extra+ Mohol by mi niekto poradiť kto to už vyskúšal?a aké sú to veľké tabletky.

Tvoj príspevok je asi to najrozumnejšie, čo som tu čítala. Páči sa mi, že neodsudzuješ ani jednu, ani druhú stranu, ale akceptuješ každého rozhodnutie bez odsudzovania. Konečne niekto, kto sa nesnaží za každú cenu presadzovať, že ten jeho názor je najlepší.

Musím sa k tomuto názoru pridať. Po mesiaci užívania Maxi Bust tabletiek s kombináciou krému, mi bolo tiež zle dokonca som jeden deň mala pocit, že odpadnem, tak sa mi krútilo v hlave.

a co kombinacia decolenu a prsia extra +? prave som si ich objednala. len ma tu prosim nezacnite kritizovat, ze si pokazim zdravie alebo co. podla vsetkych doteraz precitanych diskusii si osobne myslim ze je to individualne. tak isto ako preco maju niektore vychudnute baby velke prsia a ine nie. niektorym urcite tabletky trochu zaberu, inym vobec. dufam len ze budem v tej stastnejsej skupinke

Baby co to tu riesite ? na 85% som si ista … na 90% som si ista … to ako odhadujete ? mate na to kalkulator alebo nejaky vzorec istoty ? tie co tu davate o plastike … prosim vas …precitajte si nazov temy dokym tu cosi napisete … ludia tu hladaju skusenost zeny ktora neriesila plastiku a podarilo sa jej nejak zvacsit poprsie… A vam ostatnym …baby …hore hlavu … kaslite na kozy …ja viem ze zdrave sebavedomie robi divy , ale netvarme sa akoby sa dalo dosiahnut iba prsiami … chlapi su hlupy a baby naivne … ja ho mam krivy ,ale nebudem preto hned brat tabletky … :wink: usmev na tvari a uprimny pohlad je ovela pritazlivejsi nez nejake dva “vaky s tukom” :D…


btw; kamaratka sa pyta niekoho so skusenostou s kombinacia decolenu a prsia extra + ako to dopadlo … odpoved popripade posli na mail… :wink: prajem krasny den…

ahoj chcem sa spytat,ked zacem uzivat tabletky na zvetsenie prs a zaroven antikoncepciu berem nebude to mat niaky zly vplyv??

chcela by som sa vas spytat … mohla by som pouzivat tabletky prsia extra plus aj ed este nemam 18 ? dakujem

no ja sa cem porozpravatt…plsss

Myslím, že by si to mohla skúsiť. Sú to predsa fytohormóny a ich spôsob pôsobenia je šetrný: hormóny to niesu, iba si z nich telo tvorí hormóny podľa potreby a schopností tela reagovať na tie fyto látky.
Počítaj s tým, že je to na dlhšie užívanie a keby nepomohlo na hrudi, určite prospeje v bruchu, lebo by mala byť lepšia menštruácia (pravidelna, bez bolesti, lepšia pleť,…)
Ja na stránku producenta tých tabletiek chodím už niekoľko rokov a záujem stále stúpa, niekedy je aj vypredané.

Neovládam tvoju HAK, ale všeobecne: mohlo by to nejako pomiešať, teda oslabiť tvoju potrebu chrániť sa; tabletky obsahujú látky, ktorým sa hovorí: fytohormóny; z nich si telo tvorí tie pravé hormóny a … neviem, hmmm? mám dojem, že potom sa stratí efekt HAK, alebo aspon oslabí