Prirodzené zväčšenie pŕs bez plastiky

Dobrý večer, chcela by som sa pripojiť do diskusie. Problém s malými prsiami ma trápi už od začiatku puberty. Ostatné dievčatá sa začali “formovať”, no ja som stále nepociťovala na svojom tele žiadne zmeny. Mama mi vtedy vravela, že si mám počkať, že všetko príde keď bude čas. A čakám doteraz. Mám 17 rokov a skoro žiadne prsia. Dávam si to za vinu, od 15 rokov fajčím, no ako som spomínala, nikdy som nepatrila medzi vyspelé dievčatá. Nevravím, že chcem mať veľké prsia, ale chcem mať aspoň nejaké. Rady piť čierne pivo, alebo sa potierať cibuľou som neskúšala, pretože im jednoducho neverím a osobne poznám lepšie voňavky ako je cibuľa :slight_smile: Nosím podprsenky, ktoré prsia zväčšujú, no myslím, že to nie je práve najzdravšie a rozhodne vás aj tak v určitých situáciách ľudia odhalia… :slight_smile: Ak mi vie niekto poradiť, prosím napíšte mi. Skúsim aj nejaké tabletky, alebo mi bol poradená aj hormonálna antikoncepcia. Radšej by som však chcela vedieť o skúsenostiach ktoré máte. Ďakujem za odpoveď a prajem príjemný zvyšok dňa.

Ahoj, ja som Barbora, mám iba 13 a to už mám takmer C-čka. Prosím ťa nebuď smutná. Ja keby som bola na tvojom mieste, tak som neskutočne sťastná. Chalani ma chcú len kvôli výzoru. Chodila som s mnoho chalanmi okolo 18-19. Áno na mňa starý, ale ja som bola šťastná, že si ma niekto všimol. No až potom ako ma jeden chalan takmer znásilnil som si uvedomila, že je to prekliatie. Navyše milujem šport a moje prsia mi pri športovaní moc nepomáhajú. Kvôli ním mám zlú kondičku, rýchlo sa zadýcham a pri mojom obľúbenom športe plávaní mám neskutočné ťažkosti. Keby som bola úplne rovná ako doska by som bola šťastná. Hlavu hore, chalanov nezaujímajú len veľké prsia to je len lákadlo pre oči.

S tým, že prsia rastú len do 20 nie je pravda. Mne narastú za mesiac o zhruba pol číslo väčšie. To bude ale genetikou, kedže aj moja mama má veľké prsia. A verte tomu, že čím budete staršie, tým vám viac budú ovisať. Trpí tým hlavne chrbtica. Ja by som chcela mať osobne menšie prsia a tie prsia mi preto tak rastú, lebo čím ďalej tak tým viac naberám na hmotnosti. Čo by som dala za to, žeby som bola chudšia a mala menšie prsia. Keď som v posilovni a makám na sebe, cítim, že prsia sa mi zmenšujú. Ale stále sa neviem dopracovať, na hmotnosť, ktorú by som chcela. Rozmýšľam aj nad plastikou, žeby mi zmenšili prsia. Je to strašne, keď cítite, ako vám začínajú ovisať.

Ano bez obáv môžte užívať v súbehu s antikoncepciou.

Prečítala som si dve strany z týchto príspevkov a poviem vám, že nestretla som ženu (podotýkam “ženu” nie 15 ročnú babu, ktorej prsia sa ešte len zobúdzajú zo zimného spánku;), ktorá by bola úplne plochá. Každej žene narastú aspoň nejaké prsia, aj keď minimálne, ale nejaké narastú vždy a ostatné, ktoré ich nemáte dostačujúco veľké, tak presne tak ako odznelo v predchádzajúcich príspevkoch, budte rady, že v starobe si na ne nebudete musieť stúpať, nebude vás bolieť chrbtica a navyše chlapi sa zamilujú do vašich očí (a to ich ani nemusíte mať neviem aké pekné), alebo tvaru vašich pier, nosa či vlasov, práve preto, lebo vám nebudú čumieť zrovna len na kozy a je to pravda, prsia nemusia byť veľké aby boli pekné, krásu im dodáva to, že sú pevné a súmerné! Všetko čo je súmerné je pekné, tak si to baby vážte, viem o čom hovorím, ja mám 19 a okrem toho mám malé prsia a dokonca ešte okrem toho, mám ľavý prsník minimálne o štvrtinu menší než pravý, noa, som rada, že mám malé prsia, lebo na malých to vidieť menej než na veľkých a aj tak to nevadilo žiadnemu chlapcovi zatiaľ, kedysi som bola aj ja nespokojná s ich veľkosťou a bohužiaľ aj nesúmernosťou … avšak existuje tisíc iných spôsobov ako to vykompenzovať svojím vzhľadom, povahou a správaním (zaručene úsmevom) a jednu vec si zapamätajte, keď ostatní vidia ako si vážite seba, o to viac si vás začnú aj oni vážiť, lebo vidia, že si viete zastať samú seba a tým vytvárate prirodzený rešpekt okolia k vášmu telu a k vám.

Milá Lili, tak to aby si veľmi nepokračovala, lebo o pár rokov už nebudeš môcť kráčať po tejto zemi. Ale vážne, to by niektoré ženy mali vieš čo pred sebou, keby toto platilo? Skús to vysvetliť tým žienkam, ktoré majú už nejeden sex za sebou a stále malé prsia, je mi ľúto, že ťa sklamem, ale určite to nie je tak, aby píšeš. Veď to zistíš sama :slight_smile:

Milá pepe, na väčšie prsia si ešte počkáš, to ešte v tvojom prípade nie je konečná stanica, môžem ti zaručiť, že ti ešte podrastú, moja dcéra bude mať o chvíľu 18 a ešte pred rokom ich mala tiež ako vyrážky, teraz je to o poznanie lepšie. No ale ak aj nie, tak ver mi, že žiadne maste ani olejčeky ani tabletky ti nepomôžu, mám to vyskúšané, viem o čom hovorím. Hold potom už neostáva nič, iba skalpel a spokojnosť máš zaručenú.

Vela sa tu pise o malych, ale pevnych, o vazeni samej seba atd. Pekne, ale otrepane slova pre mlade zeny. Ja som mala male vzdy a boli aspon pevne a problem mi to nerobilo. Hladam radu co s povednutymi prsiami po detoch. Vie mi niekto poradit? Doteraz som bola vzdy proti operacii, ale pri pohlade z profilu bez push-up som ozaj nestastna.

A uz si na nieco prisla? Som na tom podobne, po druhom dietati prisiel stres a rychlo som schudla … a s tym padlo vsetko.

Vanda, a ako si dopadla? Odporucas plastiku? Ja mam podobnu situaciu po kojeni som isla dole …

Ahoj, prisla si na nieco?

Mam Dve deti a moje prsia sa zmenili a preto chcem vas vediet o zvetsenie na dobru radu a plastiku neznasam ani nepoznam. Ďakujem

Ahojte! Mám 15 rokov vysoká som okolo 170cm… A moje prsia ? Mám také áčka : / a chcela by som o niečo väčšie :slight_smile: nemáte nejakú dobrú radu ? Skúšala som aj to prevarené mlieko s vajíčkom ale nejde mi to nejako dole krkom :slight_smile: a nepomáha to moc -. - Ak by ste niečo mali prosím poradte ! :slight_smile: vopred ďakujem :wink:

Ahojte baby, prosím vás pomôžte mi ak mate niektora skúsenosti s liekmi na zväčšenie poprsia. Mam 19 rokov a vôbec žiadne prsia, uvažovala som o operácií ale mam strach, pre začiatok chcem nejake lieky. Napíšte mi:) )

Ahoj Gabča. Lieky sú úplná somarina. Sama som vyskúšala konkrétne Super prsia, určite si už o nich počula. Vôbec žiadna zmena len zbytočne vyhodené peniaze + sklamanie.

Ahoj takže vlastne zohrejeme mlieko a do zohriatého mlieka dáme žĺtko? To je všetko?

Boze mas len 13r. Ved pockaj aj tebe sa narastu

Dobry den dlhe roky sa zapodievam činskou akupunkturov vakum terapi atd. Prsia sa daju zvačšit postupne o niekolko čisiel bezbolestne a velmi lacno. Ziadne operacie a bolesti.

Dobry den dlhe roky sa zapodievam činskou akupunkturov vakum terapi atd. Prsia sa daju zvačšit postupne o niekolko čisiel bezbolestne a velmi lacno. Ziadne operacie a bolesti.

Dobry den dlhe roky sa zapodievam činskou akupunkturov vakum terapi atd. Prsia sa daju zvačšit postupne o niekolko čisiel bezbolestne a velmi lacno. Ziadne operacie a bolesti.