Prirodzené zväčšenie pŕs bez plastiky

Chcela by som sa opýtať, či mi antikoncepciu lekár predpíše aj bez podpisu matky, kedže 18 ešte nemám. Ďakujem.

Kamarátka mala 17 rokov a doktorka jej v pohode antikoncepciu predpísala, povedala, že rodičia o tom vedieť nemusia, ale tak neviem, či je to všade rovnaké a toto bolo asi pred štyrmi rokmi.

Ja som mala pred otehotnenim B, ked som kojila tak vacsie C a teraz po roku a pol kojenia mam A. Tak drzim prsty.

Ahoj, ja mam 21 rokov som po porode, mam 3 rocneho syna. Popukali mi prsia, neporadi mi niekto, ako by sa to dalo odstranit? Dakujem.

Ahoj, a aký olejček používaš na tú masáž? Ďakujem za odpoveď.

Ahojte. Ako tak čítam všetky diskusie, nikde som sa nestretol s priamym vyjadrením, či skutočne tabletky zaberajú. Tak tu teda niečo pridám ja. Manželka ako prvé vyskúšala Maxibust a malo to skvelý efekt, pokiaľ tabletky užívala pravidelne. Po vysadení sa efekt stratil. Následne užívala Decolen u ktorého bol min. efekt. Pravidelne berie antikoncepciu, ktorá jej pozitívne pôsobí aj na prsia a má ich plnšie. Vyskúšala aj Herbust s min. efektom. Následne po tom všetkom sa jej spravila na prsníku hrčka, ktorá musela ísť von. Takže neviem, či všetky tie produkty sú naozaj prírodné a nezávadné. Objednali sme si teraz Erdic. Dá sa zohnať za super cenu. Samozrejme nie tu na SK. Tak uvidíme a po pol roku tu napíšem. PS: Zásadne sme proti implantátom a tukovým vypĺňaním pŕs. PS2: Skutočne je pravda, že tabletky na každú pôsobia inak. PS3: pite veľa čierného piva-obsahuje, chmeľ PS4: ak má niekto naozaj pozitívnu skúsenosť s Erdicom, uvítam reakciu. Všetkým pekný deň.

úplne ťa chápem! mám rovnaký problém, rovnako rokov, a presne v tom istom časovom obmedzení som tiež fajčila. mam pocit akoby som to písala ja. no presvedčila som sa o tom, že nič na zvačšenie pŕs nepomáha jedine plastika - ktorú ja neuznávam. no máme čas :slight_smile: prsia ešte môžu narásť, najúčinnejší recept na to je - piť veľa vody, zdravo sa stravovať a poprípade cvičiť. nezúfaj :slight_smile:

Aký používaš olejček?

Mne sa prsia zväčšili od vtedy ako som mala prvý sex. A po každom styku vidím zmenu že sú väčšie

Prosím poraď aj mne :slight_smile:

Blbosť. Viac piva ako som už ja za život popila snáď žena ani nezvládne… a nič. Žiadne brucho mi z toho nenarástlo, to je len povera. Brucho rastie z toho, že po pive máš väčšiu chuť jesť. Horšie je, že ani prsia z toho nerastú. Stále som ich mala malé ale teraz po skončení dojčenia už nemám žiadne :- ( Musím si dávať pozor, aby sa mi podprsenka nevyhrnula až ku krku keď zdvihnem ruky… a ako tu čítam tie príspevky rozhodla som sa, že žiadnu chémiu do seba pchať nebudem. Počkám si na ďalšie bábo :slight_smile:

Aky olejček ?

K tomuto. Najvacsia pravda aku som kedy citala na vsetkych forach. :slight_smile: Mam 19nast a tiez mam male prsia obcas to este zacnem vytahovat a rozpravat o tom aka som nespokojna, ale chlapi s tym zatial nikdy nemali problem. Dievcata sme krasne take ake sme, nedavajme si do seba same chemicky vyrobene lieky, na co nic sa stym nedosiahne akurat len znici. A ked nahodou nejaky chlap ma problem stym ake mate prsia poslite ho kade lahsie ten este nevie co su dolezite veci v zivote :wink:

Ja mám tiež 14 a mám prsia B a niečo! a to ti poviem nie je žiadna výhra chalani očumujú iba to… radšj by som mala A… :slight_smile: a moje sestre pomohla antikoncepcia… v dvadsiatke nemala nič a v dvadsať jednotke má nádherné trojky… :slight_smile: skús, malo by to byť aj bez súhlasu rodičov… zájdi ku svojej gynekologičke ona ti to predpíše… :slight_smile:

Nemam skusenost so ziadnym erdicom, ani nic podobne, ale jednu vec Vam poviem. Vasej manzelke by urcite stuplo sebavedomie, keby ste ju povzbudili v tom, ze jej prsia su krasne take ake su a nie naopak, jest vsetky mozne druhy liekov, ktore jej mozu skor uskodit ako pomoct (napriklad s tou hrckou) … po precitani vasho prispevku som bola skor sklamana ako povzbudena. Ako spravny manzel by ste sa mali tesit s nou, ze je zdrava a krasna, prsne taka aka je! Tak s pozdravom a najma vela spravnych rozhodnuti do dalsich dni.

Lili no toto aj mne sa zväčšili po každom styku aj dotyku, už si pripadám ako mega star.

Aký olej používaš?

Janka, veľmi pekne si to napísala. Cítim sa rovnako ako Ty, najhoršie je to pri milovaní… je to smutné hanbiť sa pred vlastným manželom, ale nemôžem si pomôcť, chcela by som si to užívať, ale s takýmito prsiami to nejde… a máš pravdu, ženy čo majú prsia to nepochopia…

Ahoj, mám už takmer 19 rokov a mám rovnaký problém, no pred priateľom sa nehanbím. Sme spolu už vyše roka a pri milovaní na moje malé prsia ani nemyslím. On hovorí, že sa mu moje prsia páčia a to ich mám asi ešte menšie ako Ačka. No mám pocit, že čím sú menšie, tým sú citlivejšie a spolu s priateľom si to užívame. Samozrejme, že keď sa priblíži prsnaté dievča. Necítim sa najlepšie a tiež som uvažovala o nejakých tabletkách aj keď tomu neverím rada by som to aspoň vyskúšala. Máš veľmi dobrého priateľa, keď ťa do ničoho nenúti a držím ti palce, nech sa konečne odhodláš.

Ahoj baby, mám zaručene dobrý princíp na zväčšenie pŕs! Je to prírodný spôsob, žiedne lieky ani maste, stačí ak budete každý deň robiť tieto 3 veci pre svoje prsia: 1 - Ráno, keď vstanete a večer pred spaním si prsia poriadne rozmasírujte. 2 - Športujte! Myslíte, že šport nemá so zväčšením pŕs nič spoločné? Tak to ste na velikánskom omyle! Pomocou športu sa rozprúdia svaly v prsiach a tam začnú rásť! 3 - Asi 2-3 hodiny pred spaním pite takzvané vtáčie mlieko. Je to vlastne zohriaté mlieko, do ktorého dáte žĺtko (nie bielko!) a zmiešajte to :wink: nie je to práve najlepšie, ale pomôže to! Ja som si týmito 3 spôsobmi zväčšila prsia z A na B! A ak Vám už nepomôže ani toto, je to chyba genetiky a žiadne masti ani tabletky nepotrebujte!