Prirodzené zväčšenie pŕs bez plastiky

Dobry den pomožem Vam ado@atlas.sk 0949118940, 0904064269

Odporučam seriozna praca vysledok prsia podla predstavy Dakujem aj touto cestou

Dala som si zvačšit prsia činskou terapiou najskor som tomu neverila ale priatel ma povzbudil aby som išla a nebanujem mam teraz prsia podla seba Odporučam

Dobry den pomožem Vam ado@atlas.sk 0949118940

Ako sa volaju tie tabletkyy

Ako sa volaju tie tabletkyyy? ja mam 19 rokov mam 3 mesacnu dcerku a nemam skoro ziadne prsia

Dobry je to pravda… aj ja by som to chcela skusit ale nejak sa neda skontaktovat uz som pisala email… dakujem

Dobrý deň chcela by som vedieť ako to funguje a kde sa k vám dá dostať ďakujem

Ahojte.

Malé prsia, či veľké prsia, všetko je otázkou psychiky, nášho sebahodnotenia, prístupu samého k sebe. Niekomu vadia vrásky, niekomu to, že má pár kilov navyše a niekto sa nevie zmieriť s veľkosťou svojich pŕs.
Ako tu už mnohí písali, na krásu ženy netreba veľké prsia, ale ak vám spôsobujú malé prsia, či ovisnuté po pôrode problém, ja by som išla na plastiku. Robím v beauty a mám kopec klientiek, ktoré si dali zväčšiť prsia. Už to robia aj na splátky. Zoperujú vás, poležíte si 1 noc a idete domov. Mesiac nosíte špeciálnu podprsenku a výsledok vraj super. Vôbec tie baby nespoznávam, každej jednej stúplo sebavedomie… Určite by som skôr riešila plastiku, ako výživové doplnky, lebo predsa tie plastiky sa robia už ako dlho a takmer žiadne problémy. Zázračným pilulkám a krémikom neverím. Baby, ktoré majú vrásky si dajú pichnúť botox, tie, ktoré nechcú mať vrásky. To, že nejaký krém vás zbaví vrások je blbosť, kopec faktorov to vyvracia a čudujem sa, že ešte niekto verí v zázračné protivráskové séra. Funguje to celkom na inej báze, tvorba vrások, závislosť od veku, výživy, prostredia, spánku, genetiky, atd…

Dobry den moj kontakt ado@atlas.sk 0949118940 Nitra

Dobry den moj kontakt ado@atlas.sk 0949118940 Nitra

Dobry den moj kontakt ado@atlas.sk 0949118940 Nitra

Dobry den email som nedostal moj kontakt ado@atlas.sk 0949118940 Nitra

Dakujem touto cestou za zvačšenie poprsia som spokojna a moj manžel tiež každej žene odporučim je to lacne a bez bolesti, bez stresov ako to všetko dopadne. Pan ma seriozny pristup robil nas 3 naraz a spokojnost bola na prvy krat

Dobry vecer, chcem sa spytat co je to lacne? co stoji yake zvecsenie poprsia a neviete ci je to aj na splatky?

Dobry vecer, chcem sa spytat co je to lacne? co stoji yake zvecsenie poprsia a neviete ci je to aj na splatky?

Takze tak… Ale necakajte ze sa vam zvacsia o 6 cisel. To ani neni mozne podla mna… jednine plastikou

Tusim to nepridalo moj prispevok. Len som chcela povedat ze som skusala superprsia a nefungovali. Potom som mala tabletky z megaprsia. sk a tabletky mi pomohli. Narastli mi o 3 cm v obvode Treba to uzivat ppravidelne vraj…

Ahojte ako je to stou akupunkturov na zvačšenie prs

Ahoj no neviem či ti tablety Prsia extra plus pomôžu ja som ich užívala a som tam kde aj predtým zbytočne vyhodene peniaze zváž sama to je moja skúsenost