Prirodzené zväčšenie pŕs bez plastiky

Hahahahahhha pixle sproste netreba mat velke ale to co v nich je

Dovolte aby som sa zapojila za zvečšenie poprsia som zaplatila spolu 120€ robi to aj na splatky čo ja viem 20€

Tel 0949118940

Anka, mozte napisat, co to bolo za proceduru? dakujem

Rád by som vám odporučil prečítať tento web, je to zaujímavé -> http://albafos.blog.cz

Prosím vás o čo ide, O aké zväčšenie pŕs za 120 €?
Ďakujem, za odpoved. je to pre mňa nejaká nádej?

Dobrý večer p. Alžbeta

Môžete mi povedať o akom pánovi tu v príspevku píšete? Ohľadaom zväčšenia poprsia.

Ďakujem Gabriela

Dobrý večer p Gabriela mala som poruchu na internete tak preto Vam pišem až teraz Pan pracuje v spokojnosti zakaznika seriozne jednanie pristroje s ktorymi robi zvačšenie ma z činy treba počuvat čo ide robit a vysledok sa dostaviaky chcete žiadna bolest len radost spoprsim

Dobry den zavolajte poviem Vam ako to robim 0949118940

Dobry den dlhe roky sa zapodievam činskou akupunkturov vakum terapi atd. Prsia sa daju zvačšit postupne o niekolko čisiel bezbolestne a velmi lacno. Ziadne operacie a bolesti.

Dobri večer ak sa možem pripojit chcela by som sa o pytat že v akom meste to robia že gde to je ohladom tych zvedšenie prs mala by som zaujem dakujem.

Dobry den p. Maria robia to pri Nitre toto je tel. č. na pana 0949118940 budete určite spokojna

Môžem vás poprosiť o konkrétne info, ako došlo k zväčšeniu poprsia? keďže predpokladám, že ste nebola na plastike?
Ďakujem veľmi pekne Magda

Moja suseda sla na plastiku lebo jej muz chcel a… bohuzial uz sa odtial nevratila… takze to neni zas az take jednoduche

Ahoj deniska prosimta aky olejček si použivala na masirovanie prsnikou že sa ti spevnili a zvedšili odpiš dakujem

Ahoj som sukromink s 5 rocnou praxou z prahy, u mna to mas za 60e, da sa aj po 10e mesacne, som novy rozbieham to na sk, prvych 10 zadarmo, ozvyte sa na mail milan.matisak@gmail.com

Dobrý večer. Môžete dať kontakt na toho pána. Ďakujem

Tel. na pana 0949118940 budete spokojna

Nie že o 6 nezväčšia sa ani o číselko, ale keby hlúposť kvitla, boli by ako kvetinky.

Ahoj peti tak vravis pravdu jka mam 24 rokov a mam tiez male prsia tiez jak ty to co si ty pisala… tak mi mozes poradit aby som to vyskusala? dakujem odpis