Problémy po operácii krčnej chrbtice

Dobrý deň kde vám potom vyberali stichy? V nových Zámkoch?

Citam že tu všetci píšeťe o problemoch s krčnou chrpťicou ja mám ťiež ten istí problém akurát mám vimenené štyri platničky v krku mal som abnormálne vírastky tlačilo mi to na miechu teoreticky som mohol ochrnuť.Ale to by ma až tak nejedovalo ešče mi aj na to blbne tlak môže mi to robiť aj ta krčná chrptica .Poraťe mi alebo odpisujťe na meil predator207@azet.sk

ahoj Renata, ako ti je po tej operacii? je super pocut, ze mas dobru skusenost a operacia ti pomohla. ak by si potrebovala riesit nejaky problem s chrbticou alebo nieco preventivne na tu krcnu chrbticu, rada by som ti odporucila pohybove centrum v KE, kde mne pomohli tak, ze sa im citim zavdacena a ich dobre meno chcem sirit dalej a dalej. na stranke maju info a cislo, kludne sa im ozvi, vsetci su tam velmi ochotni. Maj sa pa

https://www.pohybovecentrum.sk/

Ahoj mozem są opytat som po operaciji platnicky c6 c7 a vam bolesti pravej ruky zapestia vecer ma budi trpnutie ruky ?? Dakujem

Zdravím vás. Som 6 týždňov po operácii krčnej chrbtice, vymenené platničky C5-C6/C6-C7 +odstránenie výrastku. Bolesť pred operáciou bola na pravej strane(ruka, hruď, hlava). Po operácii zmizli, ale bolesť hlavy sa objavuje na ľavej strane, sústavna bolesť ľavého ramena, dokonca je vyššie než pravé rameno, bolesť na chrbtici pod lopatkami a v krížovej oblasti. Pri zívaní tlak v hrdle vo výške jazvy a pri prehltani bolesť v tom istom mieste. Mali ste niekto prosím takéto problémy? Ak áno, zmizli? Ďakujem

Ahoj ja som 6 týždeň po operacije c6 c7 mám bolesti ruky a zapestia , tiež hlava strašne boli aj krk dúfam že to prejde :pray:

Krk Vás bolí vnútri v hrdle, či chrbtica?

Zrdavim , povedal by som bolest je dnu v hdrle v predu ako mam jazu a bolest v zadu medzi łopatkami takież bolesti rukov a zapestia a palenia oci .dakujem

som takisto 6 týždňov po operácií krč.chrbtice/výmena platničiek C5-6,C6-7 a stabilizácia dlahou…bolesti krku a pliec pretrvávali doteraz,teraz však mám veľké bolesti medzi lopatkami…operovali ma v Martine na neurochirurgii…bola som už aj na kontrole po 5týždňoch,vraj to je v poriadku…nemala som urobený ani len RTG…mne sa to ale neako nevidí…má niekto takéto problémy?

Takže presne ako ja, ja tiež dnu ako je jazva, tak je to asi normalne, možno to chce viac času. Bolesť taktiež chrbtica tesne pod lopatkami

Tie kruté bolesti chrbtice tesne pod lopatkami mám aj ja, začali hneď po operácii, takže vyše 8 týždňov je veselo. Kontrolu mám mať až po 3.mesiacoch s rtg

ja som po operácii mala asi mesiac bolesti v oblasti krku s vyžarovaním do pliec…až po mesiaci sa mi pridala bolesť medzi lopatky asi tak 10cm od operovaného miesta…podala som si na kúpeľnú liečbu, už mi to aj schválili, čakám na odpoveď z Raj.Teplíc,kam som si dala žiadosť

Zdravím Vás…ja som tiež po operácii krčn.chrbtice 7týždňov…menili mi platničky C5-6,C6-7 a celé mi to nejakou dláhou za stabilizovali, nakoľko som mala krivú chrbticu…pred operáciou som sa tešila, že konečne po 1,5roku sa budem mať lepšie…opak je pravdou…mám veľké bolesti, ktoré mi vyžarujú do pliec a medzi lopatky…jediné čo sa zlepšilo, že v noci sa už ako-tak vyspím

Máte odomňa na messengeri spravu

Pekny vecer prajem Ivetka. Ani neviem kde zacat…
Oslovilo ma co si napisala, lebo som rozmyslala nad ozonoterapiou, lenze dnes som prisla od neurochirurga a hovori mi, ze sa mi musia menit platnicky.
Tebe kde robili ozonoterapiu ak sa smiem spytat? Chcela by som este konzultovat ohladom tohto, inac pojdem na operaciu koncom jula.
Vopred Ti dakujem, s pozdravom BS