Psoriaza

Viac ako 15 rokov mam psoriazu na laktoch, kolenach a rukach. Chcem poradit tym, ktori maju taketo problemy. Uz 1 mesiac po jedle pijem po kazdom jedle 3 lyzice Saratice a psoriaza mi ustupila. Na rukach a kolenach uz nemam a na laktoch nepatrne lupienky. O tom som sa docital na etikete saratice, ze lieci kozne choroby. Ak to niekomu pomoze budem sa tesit. Vsetkych pozdravujem. Ladislav

Môj syn má od 8 mesiacov tiež psoriázu a bojujeme s tým až doteraz, kedy má 14 rokov, niekedy viac úspešne, inokedy menej. Ale toto skutočne vyskúšam. Díky za radu a pekný deň.

Vďaka za radu. Tiež som psoriatička, no rôzne “babské” recepty u mňa nazabrali. Toto ešte skúsim. Veď čo iné nám ostáva. Inak, dobré skúsenosti mám s kúpeľom TOMESA. Je to však len v BA a KE.

a kolko ta tomesa prosim vas stoji???a kde presne v ba to je???velmi by ste mi pomohli???dakujem

Dobry den, ja som sice Tomesu neskusala, ale dostal sa mi minuly tyzden do ruk krem SKIN-CAP a za 4 dni sa mi psoriaza zlepsila viac ako so vsetkymi moznými preparatmi za 3 tyzdne. Posielam Vam aj link aby ste si mohli pozriet ako to vyzera. Dostat ho normalne v lekarni. (neviem ci vo vsetkych ale v tej v Poluse ho maju) Dokonca je vhodny aj pre deti.
http://www.ikon.sk/pomarkmd1/skincap_krem_sk.asp
Daniela

Psoriaza a iné podobné ochorenia sa daju vyliečiť na prírodnej báze, bez vedľajšich účinkov, bližšie info na e-mail.

maik, mohli by sme komunikovat mailom? nedavno mi zistili psoriazu - diagnostika volnym okom - that´s all a nasadena liecba, klasika, kortikoidy. velmi rada by som uvitala info o inych moznostiach liecby. vdaka.

ahoj zoe, klikni na moju obálku a napíš mi.

moze byt psoriaza aj na hlave? alebo su to len premnozene lupiny?

ahoj maik mamičke nedavno zistili psoriazu a chcela by som vediet na akej baze spočiva tvoja metoda prosim odpiš dakujem
s pozdravom Renata

Renatka, problem psoriazy sa uspešne lieči pitim gelu aloe vera a koža sa natiera sprejom prvej pomoci spolu s kremom. Produkty sa voľne nedaju kupiť, môžeš mi napísať: marek.1@centrum.sk

psoriaza moze byt aj vo vlasovej casti.

Mne sa psoriaza a ekzemy vyliecili az ked som si domov priniesla psa.Lekari nechapali, pretoze mi ho vzdy zakazovali, ze mi bude skodit a je to nakoniec naopak.Vsetky choroby mi zmizli uz po 1 mesiaci.

som rad,ale je to len docasne tomu ver.psoriaza ti ustupila lebo si cez psa odburala stres hnev atd…pouzivas ho ako ventil,xi,xi.ja ju mam tiez aj psika.az sa vrati skus toto:ja sa musim povinne kazdy den osprchovat lebo inak sucha pokozka,lupiny cervene flaky…voda nesmie byt horuca(aj ked je prijemna)ked vyjdem zo sprchy,mokry-neutieram sa,ale na postihnute miesta nanesiem,votriem:ringel blumen salbe gel alebo melk fett v podstate su to nechtikove take zlte priesvitne masticky.ziadne ine sa tomu nevyrovnaju-rokmi overene.vtieram si to aj do vlasov vzadu-flaky.vela zalezi od stravy ktoru mozes a nemozes(aj ked si myslis ze ju mozes)ale na to prijdes neskor.ja si uz rooooky kupujem biopron a nedam na nich dopustit(aj ked ma minule vytocila icg nova verzia-balenie10ks-130sk!)normal cena-30ks za 230priblize.take male svinstvo.ze slnko pomaha je fakt,v lete aj vela sporujem,takze caste sprchy,prekrvenie,okyslicenie ok.stravu nemiesam dodrzujem casove odstupy.prve vysetrenie na koznom-klasika:spoza stola,ze-nemate nahodou psoriazu?tot vsjo.druha doktorka-asi mate psoriazu.a za toto beru peniaze.ani sa ma nedotkli skratka nic.natrepali mi kortikoidy mlieka a kadeco iba co som zbytocne prisiel o peniaze.vsetko som vyhodil po precitani vedlajsich ucinkov.ze nezmizne nikdy je fakt a ze sa bude vekom zhorsovat je tiez fakt a kedze si zena…hormonalne…mate to tazsie.ja ked si neoholim fuzy hned sa tvoria flaky,lupiny,dlhe vlasy vzadu…ostriham-zmiznu.v strede hrudnika…takze aj pristup vzduchu s tym nieco urcite ma.preto sa to tvori aj zenam pod prsiami.na zaver,mozeme byt radi ze je to len vonku su aj ine formy-artritida…niekedy takych ludi upalovali mysleli si ze je to lepra.psa umyvaj kúp-na chlpy sa nalepi kopec prachu…preto lekari…

Tomesa je aj v Trencianskych tepliciach. Myslim, ze by si to mohla dostat aj cez poistovnu, teda ason cez Apollo nieje problem. Je to asi na mesiac. Mne 1.krat pomohla na 100%, ale po 2 rokoch som tam isiel znovu :frowning: a uspech uz asi len 60% . Dostanes ubytovanie a este si aj odpocinies v prijemnom prirodnom prostredi.

Moj otec (85) má psoriózu liečenú medikamentózne = mastí, inekcie.Nie ťažké štádium.Ale nastáva zhoršenie i psychické.Je riešenie? S pozdravom ďakujem s pozdravom.I B

Ahoj Janka chcela by som sa Ta opytat ake mal tvoj syn prve priznaky a ako mu diagnostikovali psoriazu.

Chcel by som doporucit ja mam psoriazu uz 25-rokov pred 10 rokmi som to mal v takom stadiu ze som bol s toho zufalí mavam to po celom tele bol som niekolko krat v nemocnici vyskusal som vsetko mozne,az kym som si kupil Herbalife bukovu vyzivu v tedy to stalo 4000sk uzival som to 3-mesiace a az po 3-mesiacoch nastali zmeny k lepsiemu dovtedy som si myslel ze je to len znovu nieco ako z vas vytiahnut peniaze, kombinoval som to s horskym slnkom a psoriaza mi az na par malich fliackov zmizla na celych 10 rokov az do nedavna ked som dostal silnu anginu a znovu som sa cely vysipal bol som zúfalý hned som zacal zhanat herbalife lenze dnes uz to stoji skoro 10000sk bolo to pre mna moc finacne narocne ale kupil som si to znovu po uzivani po 3 mesiacoch prisla zmena k lepsiemu dnes mozem znovu normalne zit sice neviem do kedy to vydrzi ale je to super pocit mat cistu pokozku! pouzil som tuto kombinaciu
Aloe
Thermo caj 50g
Guarana
vlaknina
canola
koktejl
Rose Ox
Nezarucujem sa ze to kazdemu pomoze ale bol by som velmi rad keby pomohlo lebo viem co to je s tym zit !!!

odrbavaci

hay besy.mam psoriazu,ked som prvy krat otehotnela,je tomu uz 8 rokov.ale k veci:moje dve deticky chceli mat psika,tak sme mali,stale chodil za mnou a chcel mi oblizovat rany ja som sa tomu branila nakoniec som ho nechala a neuveritelne ma zacal doslova liecit,ucinky nastali po 3,4 dnoch nastali zazraky,ale bohuzial psika nemame,otehotnela som a tak sme ho dali k babke,teraz mame krasnu sestricku,ale ja som zufala.a este ak mozem poradit velmi pomaha sol z mrtveho mora s kombinaciou solarka.pa