Psoriaza

Mam psoriazu od mojich 16tich, ale diagnostikovali mi ju az pred 3 mesiacmi. Mam netypicku formu, trapi ma to, pretoze sa to zacaco dost zhorsovat. Teraz chodim do Statnej nemocnice na Fotochemoterapiu (PUVA), bojim sa ,ze to nezabere. Neviem co by som mala skusit, lebo maste uz su slabe pre mna.

ahoj.mam 18 a psoriazu uz rok.tiez som uz vyskusala vsetko mozne bola som na milion forach a hladala dalsie a dalsie informacie…vzdy bolo nieco co pomohlo aspon psychicky…v prvom rade sa k tomu treba postavit asi tak, ze sa z toho vyliecime a hotovo…jasne ze to drieme v nas aj ked to nevidno ale treba sa s tym vyrovnat…ja to mam aj na rukach takze vidno mi to stale a neda sa to zakryt…ale uz som si zvykla na to, ze ked sa niekto opyta tak mu to v pohode vysvetlim…ja idem tento rok skusit kupele a dovolenku…a este ludovu liecitelku…drzim nam palce…heh

Ahojte. Psorka ma už netrápy kôli prírodným výrobkom Dr. Michaels. Pozor!!! Natierať podľa návodu 2X denne všetky 3 výrobky poctivo. Zlepšuje sa do zo dňa na deň. Úplne to bolo všetko preč do 3-4 týždňov.Dnes som šťastný človek, že som to skúsila. Možno to nepomôže každému, ale za pokus to stojí. www.franklpharma.cz, alebo www.drmichaels.cz Držím palce

ahojte ja som mala psoriazu doktory ma liecili na vseliake choroby,ale nic nepomohlo.potom ma mama zobrala do Povazskej Bystrici a tam ma zacali liecit.vseliakymi mastami a ozarovanim a tabletkami adost mi to pomohlo.Ale nesmiem byt dva roky tehotna.Ale stale sa bojim,ze sa to vrati a uz ma nemozu tak liecit ako na zaciatku,lebo davali silne lieky.

A viete mi niekto poradiť kde asi tak kúpim minerálku Šaraticu ? ja mám pocit že už nikde neexistuje, chcem ju skúsiť na seberoiu, či to zaberie.

ahoj,chcela by som vediet nieco viac o tychto pripravkov.Mne najviac co pomaha je sol z mrtveho mora a solarko.DAKUJEM MERY.

Ahojte neviete niekto poradit nieco na svrbenie hlavy?Psoriázu mam asi od jesene a stále sa to zhoršuje.Ďakujem

Prvý príznak bol malý fliačik medzi prstami na nohách, liečili sme to ako pleseň, neskôr pod pupkom. Začalo sa to liečiť ako ekzém, keďže ja na neho tiež trpím a až za 3 roky na moje urgencie sa prišlo na to, že je to psorka.

Tie výrobky Herbalife Vám viem zohnať za 6000sk a môžem potvrdiť, že výrobky sú perfektné a nielen na psoriazu. Ak máte záujem ozvite sa. Aj môj syn má psoriazu a výrobky mám odskúšané.

Viete niekto aký je rozdiel medzi psoriázou a seberoickou dermatitídou ? Mam dermatitídu vo vlasoch a tiež už vôbec neviem čo s ňou.

Môžeš mi prosímťa napísať kolko Ťa to stálo?A ako dlho ťa tam liečili.

Psoriazu mam už 13 rokov.Skyn cap(krem,spreyaj tableti)je naozaj učinný.

Prosím,napíšte kde sa tieto výrobky dajú zohnať.Dakujem

Ahoj Tina…
…šaraticu kúpiš aj v lekárni

kolko prosim vas stoji ten skin-cap??

mam psoriazu par rokov. asi pred rokom som si objednal uvb lampu a roztok cez eBay z Izraela (www.tevaskin.com). po dvoch mesiacoch zmizlo asi 50% lozisk (aj vo vasoch) a ostatne sa taktiez zmensili a po case zmizli skoro uplne. zial som lajdak a na prevenciu som sa vykaslal, tak sa mi to vzdy po nejakom case vracia - hlavne po vystresovanych obdobiach.

Liečba psoriázy rybkami opäť dostupnejšia!
Po viac ako ročných skúsenostiach v Košiciach otvárame nové liečebné centrum na liečbu kožných ochorení rybkami rodu Garra Rufa. Kvalitné vybavenie, dostatok rybiek a možnosť kombinovať liečbu s fotobalneoterapiou TOMESA, ktorá je dostupná v nemocnici v Košiciach - Šaci. Ceny dohodou, voľné termíny. Viac informácií na www.garraklub.websnadno.cz alebo na tel. č. 0944 262 363.

cawte prosim vas neviete ci sa moze pri psoriaze farbit hlava ak mate odpoved prosim napiste mi na mjanosik@ehs.sk

ja mám psoriázu už asi 10 rokov a posledné roky aj psoriat.artitídu nemáte nejaké skúsenosti?

dobry den psoriazu mam 30 rokov najviac na tvary adost mi to vadi lebo to vidno,dremakol nechcem lebo mi to nerobi dobre,pouzivam belosalik ale pomoze to na dva dni a velmi sa s tym nici koza nemohol by ste mi poradit nieco.