Psoriaza

Mirka, napište mi: marek.1@centrum.sk, pošlem Vám v prilohe odb.prispevky lekárov, je toho viacej, môžete sa s nimi potom aj s kontaktovať.

Okrem daivonexu mi na moju psorku nezaberalo nič a aj daivonex mi len pomáhal udržiavať stav. Občas lepšie, občas horšie. Zadovážil som si rybky ktoré liečia kožné príznaky psoriázy a tie mi teraz pomáhajú držať psorku v norme aj bez liekov a mastí. Bohužiaľ je to veľmi nákladné. Zdravotná poisťovňa mi nepreplatí nič aj keď je to lacnejšie ako kúpele a o liečbe biologikami ani nevravím. Rozhodol som sa založiť klub, kde by sme sa viacerí zložili na prevádzkové náklady a liečba by tak bola pre každého dostupnejšia a lacnejšia. Uvedomujem si, že to ja tak zostáva veľmi nákladnou záležitosťou a výsledok pritom nie je stopercentne zaručený. Pre tých, ktorí by liečbu rybkami chceli vyskúšať mám teda ponuku. Ak vám liečba rybkami nepomôže, alebo zlepšenie bude len minimálne, klub vám vráti polovicu členského príspevku. Viac informácií nájdete na http://www.garraklub.websnadno.cz/Odkazy.html

ja by som sa na ten scin-cap velmi nespoliehala. mala som ho tiez, je dobry. avsak podla najnovsich vyskumov sa zistilo, ze jehoho zlozenie je inaksie, ako je napisana na obale. v Spanielsku uz zakazali predaj, v Holandsku sa testuje. nechcem si tvar doriadit este viac, ako ju mam.

nevie niekto kde su rybičky v Poprade prosím

dakujem,to je zatiaľ najlacnejšia forma liečenia.Vyskúšame a uvidíme.

Pri psoriaze sa neodporúča farbenie vlasov,aj sušenie vlasov fénom nepomáha.najlepšie je ich sušiť volne na slnku.Teraz používame ľanový olej zmiešaný s odvarom lopúcha.Touto tekutinou si potieram kožu pred spaním.
Lanový olej môžeš aj užívať 3xdenne čajovú lyžičku.Najlepšie je piť len neperlivú minerálku.

ak možeš prezradiť o aké konkrétné prípravky ide budem veľmi rada vopred ďakujem

Ahoj budem rada ak sa dozviem niečo nové a za ďalší pokus na zmiernenie nedám nič vopred ďakujem

Ahojte psorkary.Ja ju mam 20 rokov a mozem povedat ze som uz vyskusal skoro vsetko.Momentalne mi pomaha obicajna indulona modra,pekne to premasti a šupy idu vyborne dole.No zaberie to zasa iba na kratku dobu,potom neviem čo použijem-poradte.Kto ma nejake skusenosti s konopnymy mastičkamy?

Jeden z mnoha spôsobov zmiernenia, alebo aj vyliečenia sa nachádza aj na týchto stránkach: http://vyrobky.vargad.net

dobry den. mam dobre skusenosti s ústupm psoriazy, tak isto aj pri artritide. 0911132182

ja tento problem nemam ale nevesta,chodi na kozne.moje rady neberie.je to zalezitost pecene a tiez je velmi potrebne urobit maxim.ocistu hrubeho creva.ak aspon trocha mozem poradit,skuste vyhladat lekara ktory sa zaobera cinskou medicinou.je to veda o zdravi nie o chorobach.prajem vam vela uspechov.jarka

Choroba,ktorá vznikla počas života,sa opačným procesom musí dať vyliečiť.Otázne je len to,či to do smrti stihnete.
kožná choroba(exém,psoriáza,rakovina kože)je forma vylučovania prebytkov a škodlivín v
organizme nahromadených nesprávnou stravou prostredníctvom kože.Toto vylučovanie nesmieme potláčať(o čo sa snaží medicína).Príčinou je konzumácia živočíšnych produktov-mäso,vajcia,mliečne výr.a cukru,sladkostí,kávy,alkoholu a.p.Veľmi dôležité je jesť výlučne varené jedlá.A čo vlastne jesť? Stravu čo najbližšiu makrobiotickej.Výsledok sa dostaví v priebehu mesiaca,choroba sa najprv zhorší,čo je prejav zvýšeného čistenia organizmu,potom ustupuje.Úspešnosť liečby je priamo úmerná sile zvládnuť nový spôsob stravovania.Je to veľmi ťažké.PRAJEM VEĽA ÚSPECHOV V LIEČBE.

ahojte…mám perfektnú vec na Psoriázu…Aloe Vera.kamrát má Psoriázu a berie Aloe…paráda! píšte na mail: tom69ktm@azet.sk

Tomaš asi chce prisť o registráciu v spoločnosti nevie čitať, mám Ti to spraviť?

Tomáš núka Aloe vera i pri chudnutí i pri psoriáze, i je lepšie ako Herbalife a ešte neviem kde…možno zvyšuje aj potenciu chlapi!!!

Ahoj, zaujímavý príspevok. Nie je ojedinelý, ale rád by som vedel prečo si to myslíš.

A nenapíšeš o aké skúsenosti ide?

rybky zeru odumretu kozu inak nic,co blaznite ludi/?

co su toto za somariny?..skusil som to,