Psychiater

vie mi niekto poradiť nejakého dobrého psychiatra v Ba a či musím ísť najprv k praktickému lekárovi, aby mi napísal odporúčanie alebo stačí keď prídem so svojím problémom priamo k psychiatrovi.

Na navstevu psychiatra nepotrebujete odporucanie obvodneho lekara.

dakujem za radu…skusim sa objednat. uvidime, co to spravi…mozno mi pomozu.mate nejake skusenosti?

mozte mi prosim vas poradit dobreho psychiatra v Trencine a dat mi nanho kontakt.dakujem

Ahoj Sisa…mne tiez nikto neporadil psychiatra a nasla som si ho sama podla toho, ktory bol najblizsie. Skus to tak aj ty. Ja som prvykrat v pondelok a velmi mi to pomohlo. Dala mi aj lieky, ktory by mali zacat zaberat do tyzdna. Neviem, co ta trapi, ale ak je to vela stresu, co ti sposobuje problemy, tak urcite to nedrz v sebe a chod.

ak chcete do konca zivota ostat psychopatm(kov)tak ho co najskorej vyhladajte aby vam predpisal co najviac depresiva…vela stastia v zivote…

ahoj Jozef…neviem z coho usudzujes, ze ostanem psychopatom…myslim, ze tvoja reakcia nie je dost na mieste a ze sam mas v sebe akysi problem. prilis vela agresie nie je tiez zdrave. mal by si si trochu osvojit asertivne techniky, co patri tiez urcitym liecebnym procesom psychologov a psychiatrov.a ocividne ti nie je jasne, co je psychopat.nechapem preco sa musis odreagovat na ludoch, ktori sa chcu diskutovat o beznych veciach.a choroby psychiky su dnes bezne a urcite je lepsie navstivit lekara hned v pociatku ako takym sposobom ako si to urobil ublizovat uplne normalnym ludom. alebo ty nechodis s fyzickymi chorobami k doktorovi???

Maca, ako si odpovedala jozefovi, to dokazuje, ze ty si uplne ok len s docasnym problemom a ze on je mimo. Ja som musela vystriedat viac psychiatrov aj psychologov, kym som si nesadla s obomi, a potom to bolo vyborne. Radim ti posadit sa do cakarne doktora a opytat sa pacientov cakajucich, ako su s lekarom spokojni, urob to viackrat a vyber si. neboj sa v pripade nespokojnosti preradit k inemu. U psycho ti ma byt dobre a mas odtial odchadzat v lepsom stave ako si prisla.

dobrý den, vite odporucit nejakeho dobreho psychiatra v BA??

AHOJTE , AK JE TU NIEKTO MODERATOR DR., POTEBOVAL BY SOM POMOCT , PISEM PRACU Z OBORU DG. F 98.5 , AK JE TU MODERATOR PROSIM OZVY SA NA EMIAL. STUDENT UK, PRIF.

A mohol by sem napisat este niekto komu psychiater pomohol? ci to stalo zato a fakt sa oplati ist?

Mne pomohol, najprv som sa nevedela zmieriť s návštevou tohoto zariadenia, ale potom mi pomohla kamarátka, ktorá mi zohnala lekára. Odstupom času som bola veľmi rada, lebo si myslím, že niekedy je lepšie mať zlomené nruky ako mať psychické problémy, ktoré vie málokto pochopiť.

Ale ako sa da odhadnut ci su tie problemy az take ze je vhodne ist za psych. Co ked su to bezne stavy, kazdy ma predsa nejake svoje problemy a nebudu vsetci s tym chodit k lekarovi. Ako sa da odhadnut ta hranica, ked to je zbytocne snazit sa riesit sama a hladat radsej pomoc?

pozne niekto dobreho psychologa v poprade,??? vopred dakujem

ono je to pocitom, ak máš pocit, že tam máš ísť, tak tam chod, ak nie, tak tam nechod, ved ten lekár ti povie či máš ešte prísť, alebo nie, on by mal zistiť, či to tvoja duša potrebuje, každý máme inú mieru schopností a výdrže, na tom to je, teda nepozeraj na druhých, vždy budú zvládať niečo iné ako ty, ved sme jedinci, a to je na tom celom krásne

ako viem ja, psychiater nelieči len psychofarmakami, ale aj psychoanalýzou, pohovorom, usmernením, možno ak sa človek ohrozuje na živote, alebo ohrozuje iného,potom sa liečba uberá len jednou cestou, ale posúdiť, že všade podávajú lieky ako lentilky, to by som si nedovolil, poznám veľa ľudí, čo chodia po lekároch ako surfisti, a majú všade len jednu potrebu získať lieky, teda je to rozhodnutie človeka, či tie lieky prijme, terapiu tiež.

kolko asi tak stoji taka psychoterapia za hodinu? vsade sa zato plati?

Ahoj, prosim vas nevedel by mi niekto poradit psychiatra v Ziline, a asi kolko to stoji,prip. ci by som nasla nejakeho bez poplatku
mozno potrebujem len jeden rozhovor ale neviem sa nikam pohnut dakujem

Mam taky problem a obavam sa,ze mozem trpiet maniodepresivnou psychozou.Niekedy som strasne stastna a z nicoho nic prepadnem do depresie.A tak to ide stale…Prosim pomozte mi,lebo uz neviem ako dalej.Chcela by som aj navstivit nejakeho odbornika,ale bojim sa.dakujem

nechapem coho sa bojis… ved lekari nemaju vo zvyku kusat :wink:
jednoducho mu takto opis svoje problemy a uvidis, ze ti poradia pomoze. netrap sa zbytocne dalej