Psychiater

Ahoj vobec sa nemusis bat ist k psychiatrovi,mozem ti poslat konakt na psych. v PN, je mlada a prijemna, je to zadarmo,mne pomohla.0337955692.

Ahojte Volám sa Jana tento rok maturujem na strednej skole . Začala som písať stredoškolskú odbornú činnosť na tému schizofrénia a liečba ale sú veci s ktorými by som potrebovala poradiť s nejakým skúseným lekárom, ktorý ma pacientov s touto chorobou. Budem veľmi vďačná ak mi odpíšete. Ďakujem

Mam 16 rokov a mam problem snazim sa najst kamaratov a stale sa mi to nedari a ket si ich najdem tak zozaciatku to je vpohode ale potom sa nieco stane a us sa len stretneme pozdravie a ideme dalej ako kebi sam ich uz nezaujmal? co mam robit abi som si nasiel kamaratov

Mám syna 21r.s hebefrénnou schizofréniou,hľadám odborníka lekára,ktorý pomôže synovi,mne a mojim ďaľším trom deťom.Doma trpíme všetci.lebo má sebevražedné sklony.

skus pozrieť forum na:
http://www.pnh.sk/forum/opytajte-sa-psychiatra

Ahoj, dobrý psychiater je v Ba poliklinika Karlova Ves 3.posch. Vít Provazník a odporučanie od obvodného netreba, chod priamo tam. Vela zdaru!

Držím Vám veľmi palce, to čo sa deje teraz vo Vašej rodine musí byť pre Vás naozaj veľmi ťažké - pre všetkých. Hebefrénna schizofrénia je veľmi ťažké ochorenie, ak už bolo Vášmu synovi diagnostikované s vysokou pravdepodobnosťou, bolo by pre Vás vhodné nájsť dobrého rodinného terapeuta a časom aj nejaké vhodné zariadenie, napríklad denný stacionár s ambulantnou starostlivosťou, ktoré by Vášmu synovi zabezpečili program, ktorý by mu pomohol v bežných životných úkonoch, vyplnil čas zmysluplnou aktivitou a tvorivými činnosťami, a odbremenil tak rodinu od neustáleho tlaku, ČO s človekom ktorého milujeme, ale vlastne nevieme ako mu pomôcť. Odporúčam Vám kontaktovať napríklad Ligu za duševné zdravie, v začiatku, je tam veľa milých, kreatívnych a ochotných ľudí aj z radov pacientov s poruchami psychiatrického spektra.
Držím Vám palce, veľmi, všetkých 20.
M.

Je vážne dobrý? Mám maminku a má astmatické záchvaty a lekáry tvrdia, že je to zo psychiky a má isť k psychiatrovi.

Jano to je link na web stranku Psychiatrickej nemocnice v Hronovciach.

ahojte potrebovalal by som niakeho psychiatra v BA najlepsie co najblizsie k petrzalke…mam problem…so sebaposkodzovanim a inymi vecami…dakujem…

cau prosim ta neposlal by si mi blizsi kontakt na toho psychiatra o ktorom tu pises? adresu a tak…bol by som ti hrozne vdacny

Prosím Ťa a nepotrebujem k nemu výmenný lístok, teraz je to v zákone. Vďaka ahoj

Dobry den. Uvazujem o tom, ze navstivim psychiatra. Viem aj kde, viem vsetko. Ale ak by sa to dalo aj bez neho, poprosim vas o radu. Som nervovo “labilny” clovek, strasne lahko sa rozculim, vadia mi veci ako mlaskanie a fucanie. Viem, ze to nie je asi normalne, ale proste hned vybuchnem a nemozem byt v blizkosti ludi, co robia toto. Najhorsie je, ze tam patria moji rodicia. A maminu ranim aj slovne, co mi strasne nici zivot. Prosim Vas, ak mi mozete pomoct, budem velmi vdacna. Dakujem.

Ak nechces priamo psychiatra, skus si dohodnut par rozhovorov u psychologa, psychiater skor asi lieci liekmi a psycholog rozhovormi, ale neviem co ty viac potrebujes.

joni má pravdu podla mojho názoru. Skús najskor psychológa a ten može doporučiť návševu vyšších inštancí. Ja som tiež výbušná a vadí mi mlaskanie aj fučanie. No snažím sa ovládnuť. Hodne mi pomohla joga, hoci som bola na začiatku skeptická…

za terapie sa plati od 500 vyššie

Vie mi niekto poradit fakt dobreho psychiatra v BA naozaj skveleho mozno aj niake autogenne cvicenia a podobne

neviem aké cvičenia máte na mysli, ale Dr. Štúrová je psychoanalytik, homeopat, teda v rámci duše vie pomôcť neinvazívne

To je úplne normálne, tak nás predsa vychovávali, aby sme to nerobili, ja to z duše neznášam, a toto je hádam jediná vec, pre ktorú aj znadám človeku, poviem mu, že žerie a podobne, teda mala by som byť labilná aj ja??? nie, takto ma vychovávali, a takto je vychovávaná táto spoločnosť. chodte radšej psychiatrovi, ale dr.štúrovej, ona je homeopat, aby ste sa uistili, že ste zdravá, aby vám nikto nedal nejaké lieky na prepinaky,kontakt na ňu 02/43412265

Volala som tam a odporucanie chceli