Rázová vlna - liečba bez skalpelu

Každý z nás si praje, aby jeho zdravotné ťažkosti ustúpili bez toho, aby musel podstúpiť operáciu, nechal si aplikovať injekcie alebo stále užíval tablety. Pri niektorých ochoreniach sa tomu ale môžme vyhnúť. Stačí keď sa rozhodneme pre liečbu rázovou vlnou. Terapia rázovou vlnou sa používa pri liečení chorôb pohybového aparátu a jej účinnosť je okolo 95%



Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://www.zzz.sk/clanok/3565-razova-vlna-liecba-bez-skalpelu

Da sa táto metoda vyuzit aj pri bolavych slabinach a napr. v Presove kde konkretne. Vdaka za odpoved

áno je to indikované aj pri boĺavých slabinách,bohužial v Prešove nie ,len v Ba nakoĺkotento prístroj je len 1 na Slovensku.

mohli by ste mi poradit?vybral som 10x elektroliecbu/lava5x,prava str.5x slabín/+ketonal a mydocalm. Bolest mam stale a lekarka v rehabil.ambulancii mi povedala ze nech pridem o 14 dni ked nepovoli budeme pokracovat… Mozte mi poradit resp. kde mozem najst viac info o bolestivych slabinach?co wobenzyn al. kortikoidne obstreky… dakujem pekne za odpoved

liečba rázovou vlnou je vysoko učinná,je to liečba bez injekcii,bezbolestná,objednajte sa na konzultáciu 02/62410159 a vyliečte si choré slabiny
www.bolestiklbov.sk
www.laket.sk
www.zzz.sk

vdaka za info skoda ze mate ambulanciu az v BA lepsie by boli Kosice a najlepsie Presov ale aj tak dikes za info…

Podobným prístrojom sa lieci v Kosiciach, Banskej B., Žiari nad Hronom, Trencine, Piestanoch a Poprade. Sam som tuto liecbu podstupil.

Nevies mi povedat podrobnosti?cena, ci musis postupit vysetrenie na danom pracovisku, kde vykon alebo staci predosle vysetrenie… Pre mna prichadzaju do uvahy iba Kosice-SACA… dik za info

kolko stoji prosim vas cela procedura?a co ak mi tato liecba nepomoze co potom?co vratite aspon cast penazi?dakujem za odpoved

informácie o cene su zverejné na www.zzz.sk,
s pozdravom Dr.Čakloš

Potrebných je 3-5 sedeni podla indikácie a poskodenia. ( ja som platil 650 Sk za sedenie, ale tam to myslim robia lacnejsie) Cenu bohuzial neviem,ale skus si zavolat na pracovisko FBLR do Sace (MUDR. Želinsky) tam ti zodpovedia otázky.
Ja som podstuzpil takuto liecbu a velmi uspesne. Staci predosle vysetrenie, ale nieje potrebné nič špeciálne, dokonca ta vysetria pred prvým zákrokom aj tam.

Ortoped mi povedal, ze razova vlna mi na bolestive slabiny nepomoze. Tak neviem nerozumiem tomu, ale aj tak dik za info…

samozrejme, ze vam povie ze to nepomoze ak to nema. Precitajte si: http://www.fnmotol.cz/html/tiskove_centrum/tiskove_centrum_detail.php?lang=cz&press_release_id=133

Tiez ma to napadlo… odporucil mi wobenzyn, voltaren a elasticke nohavice. Ak nepomoze tak operacny zakrok /presitie svalstva/. Zda sa mi to moc… Neviete, kde by som zohnal elast. nohavice /sortky/ ako maju futbalisti?V sport obchodoch to nemaju a zatial ani v zravot.potrebach. Na nete som nieco nasiel…

Razova terapia je prave v tom dobra, ze netreba rezat. A ked nepomoze tak potom je to posledna moznost. Problem je ze ked to rozreze tak nikde nie je napisane ze to o pol roka nebude boliet opat. Ale je to na vasom zvazeni. Tie nohavice by som ja zhanal v zdravotnickych potrebach. Vola sa to KOMPRESÍVNE ELASTICKÉ nohavice.

Este ma napadlo, ze v nemocnici v SNV maju oxygenoterapiu. Tam sa napichavabolestiva oblast a aplikuje sa tam plyn. Tiez je to velmi dobrá terapia. Ale priznam sa neviem ci je to vhodne aj na toto, ale myslel by som, ze ano.

vdaka za info…

Čau ja mám problém s trieslami mám adduktorovu entezopatiu hrávam futbal vieš mi poradiť kde v BB sú rázové vlny a či je to na to vhodné

Ahoj, ja nie som lekar takze neviem ci je to na to vhodne, ale citam ze je to nieco zo slachami a nato by to malo byt vhodne. Skus FBLR - ORTOTECH pri nemocnic v BB.
Ked das do googla - razova terapie je tam mnozstvo info o tejto liecbe

Dobrý večer, som po operácii epikondylu na pravej ruke otvorenou operácou - takže mám väčšiu asi 10 cm jazvu. Tá ruka stále bolí. Rázové vlny mi odporúča rehabilitačná. Chcem sa spýtať či by mi niekto nevedel povedať či by to malo nejaký pre mňa význam. Mám možnosť sa dostať do Košíc, ale musím sa najprv spýtať chirurga či vôbec môžem ísť na tie rázové vlny, aby mi to ešte viac nezhoršilo ruku. Vďaka ak niekto odpovie.