Rázová vlna - liečba bez skalpelu

Zdravim všetkých! Prijemny den prajem všetkým. Mám na vas jednu otazku? Mam bolestive slabiny,bolest je pri pasivnom natiahnuti, pri lahkom strecingu, aj pri otacani sa na posteli, napriklad ked sa prehadzujem z pravej strany na lavu stranu,alebokednohy stlacim k sebe teda kolena citim bolest. Viemze toneniv poriadku… Viete mi prosim Vas natoniecoporadit???
Dakujem voptred!!

Nazdar, ja mam asi to iste! Ako si natom, mas uz za sebou nejaku liecbu? Poradil by si mi prosim ta nieco?

Zdravim vsetkych! Prijemny den prajem vsetkym. Mam na vas jednu otazku? Mam bolestive slabiny, bolest je pri pasivnom natiahnuti, pri lahkom strecingu, aj pri otacani sa na posteli, napriklad ked sa prehadzujem z pravej strany na lavu stranu, alebo ked nohy stlacim k sebe teda kolena citim bolest. Viem, ze to neni v poriadku. Viete mi prosim Vas nato nieco poradit? Dakujem vopred! Nazdar Marek, ak uz mas vyliecene to? Prosim ta, poradil by si mi nieco na to, ake veci a ake liecby?

Zdravim vsetkych! Prijemny den prajem vsetkym. Mam na vas jednu otazku? Mam bolestive slabiny, bolest je pri pasivnom natiahnuti, pri lahkom strecingu, aj pri otacani sa na posteli, alebo ked nohy stlacim k sebe teda kolena citim bolest. Viem, ze to neni v poriadku. Viete mi prosim Vas nato nieco poradit? Chodim na magbet, na biotron ,uzival som wobenzym,aplikujem voltaren emulgel a zatial nic nepomohlo!!!
Dakujem vopred! Mohli byste mi nejako poradiť???

Odkial si?

Ja som z Malaciek, toje 30 Km od Bratislavy!

Caues Ty jak uz to mas uplne vyliecene? Co si vsetko podstupoval, ake liecby, a ako dlho? Zatial dakujem.

Prosím vás napíšte mi, kde v poprade je podobný prístroj? Ďakujem.

Prosim vas, kde v Poprade je taký pristroj? Dakujem.

MUdr. Fabiánová - Poprad, tá ma rázovú terapiu

MUdr. Fabiánová - Poprad, tá ma rázovú terapiu

Prepac Ondro, nechodim sem az tak casto, aj ked teraz som tomuto foru tak trosku zaviazany :slight_smile: Ja byt na tvojom mieste tak by som isiel napr. aj za autorom tohoto clanku, neviem kto v okoli ma nieco take. Pozeral som aj na google ale nic. Teda najskor by som sa dal vysetrit z coho to moze byt a az potom by som isiel na tu terapiu.

cau ja mam to iste a asi uz 4mesiace nehram futbal a boli to stale! ty jak si natom setkom???

cau ja mam uplne istu diqagn., uz asi 4mesiace to liecim konzervatívne, futbval henravam, teraz, uz sem ztoho nanervz!! ty jako si natom setkom??

Na Ortotechu v B.B.je mozne objednat sa razove vlny a jedno sedenie stoji 14.94eur. 450sk.

jediny a neporovnatelny z ostatnymi pristrojmi, je Swiss dolor clast a ten maju len v Ba.

slabiny sa daju liecit jedine swiss dolor clastom a ten je v Ba. Fantasticky mi pomohol. A touto cestou sa chcem aj podakovat Mudr. Caklosovi.

prosim ta je to bolestive? uz nad tym dost dlho rozmyslam, len akosi nemam odvahu a nik tu neuvadza ake mal z toho pocity…

Ja mam asi to iste…neviem, co to je, ale uz ma to stve, fastumgel a ine nepomohlo…uz to mam asi mesiac…najhorsie je to, ked kychnem, vtedy mi to tak trhne, ze koniec… uz si to vyriesil? a ked tak ako…dakujem…

neviete kde ta doktorka v Poprade je neviem ju najst ani kontakt