Rázová vlna - liečba bez skalpelu

pavilon sluzieb 1.poschodie

V prešove razova vlna je u Kubeka na slovenskej 65.

Dobrý deň, neviete niekto poradiť čo ďalej v liečbe ostrohy? Mam ju na pate v zadu a je udajne aj s achilovkou spojena alebo ako to nazvat. Mna boli len dokedy nohu nerozchodim potom je klud ale akonahle sadnem a vstanem dokedy nerozhybem nohu je to bolestive. Bol som za ortopedom udajne je to na mieste kde sa obstrek neodporuca. Doporucil mi laser ultrazvuk magnet. Vybral som po 10x nic nepomohlo. Teraz chodim na razovu vlnu v kosicach 3x som bol ale nic nieje lepsie. Budem pokracovat este do 5x a potom neviem co dalej. Neviem ci sa oplati davat penaize za tu razovu vlnu. Niekde som cital ze to trva 30min. Tam kde ja chodim do kosic na namestie to trva zhruba asi 10 min. aj s pripravou takze neviem ci je to spolahlivy pristroj. Problem je ze musim zmenit vsetku obuv koli vyrastku a mam obavu aby sa nezvecsoval. Co robit?

Tak takto s ostrohou som sa trápila rok. Navštevy u ortopéda, laser, ultrazvuk, lieky, obstreky!!!a nič nepomáhalo. Bolelo stále, ráno v priebehu dňa, večer. Miestami som bola zúfala a obmädzovala pohyb. Našla som na nete chvály na rázovu vlnu, tiež som chodila do KE, bola som tam 5 krát, ale vôbec nepomohlo. Potom som sa pýtala na ožarovanie, robí sa to v KE na onko a je to zdarma, ale myslím že ani toto nepomohlo. Po mesiaci som znovu išla za ortopédom - mala som pocit že ma bolí už aj achilovka čo ortóped potvrdil. Dal mi lieky, ktoré mali určite zabrať a všetky moje trápenia mali byť zažehnané. Týždeň som ich poctivo užívala, na nohu som našapovala veľmi opatrne /to som za rok už mala nacvičené/ a potom stačil jeden ani neviem aký nekoordinovaný pohyb s príšernou bolesťou, ktorá neprestávala. Ortopéd mal dovolenku, tak som išla na úrazovku a tam mi zistili , že mám nadtrhnutú achilovku/ a vraj to nie je najčerstvejšie/a teraz som tesne pred operáciou. Dúfam že som všetko zrozumiteľne popísala, dosť sa ponáhľam. Z operácie mám príšerný strach a naozaj neviem, neviem čo by som k achilovke poradila. Najviac si ľudia pochvaľujú to ožarovanie, ale ja momentálne to neviem posúdiť. Toto je proste môj príbeh, ktorého záver ešte nepoznám. Držím palce, aby takýchto príbehov bolo čo najmenej.

autor tohto clanku ma tento pristroj swiss dolor clast v bratislave ako jediny na Slovensku.ostatne akoze razove vlny sa s nim nemozu porovnavat.

prosím Vás neviete niekto ,kde v okolí TN robia ličbu rázovou vlnou.

Dobry den. Mam problem s ostrohou na pate. Hladam niekoho kto robi osetrenie razovou vlnou. Nasiel som tuto diskusiu a ak mi viete pomoct tak mi prosim odpiste.

Pisal som nizsie. Je niekde v Michalovciach alebo Humennom razova vlna?
V kosicach ako tu pise niekde stale ze je na namesti osloboditelov som bol celi proces trval asi 10mm co po rozhovore so znamim v Bratislave trva zhruba 25min len praca s pristrojom a tu za 10min natretie gelom aj ocistenie.

zdravim tu vsetkych co sa trapia.mna bolia obe paty uz styri roky!vraj je to burzitida zapal vackov na pate.ma tu niekto s tym nejake skusenosti aku liecbu okrem operacie?

Dobry den.Tiez ma trapi ostroha a tiez som skusila vsetko mozne, teraz cakam na pristroj, ktory by myl byt v Humennom po 8.januari a mal by ho mat pan Dr. Peter Sinaj ortoped.

Dá sa prosím liečit rázov.vlnami coxatrozu III.st.u ľudí 7O roč.kde sa to prevázkuje najbliž.Trnave,kde sa treba infor.resp.aké vysetr.treba+cena za sedenie.Zo srdca vďaka

Dobrý deň,
s touto diagnózou a veku primeranom rázovú vlnu nedoporučujem.
S pozdravom ,Knap.
Máme výborné výsledky po aplikácii plynových injekcií CO2 v oblasti kĺbu.
S pozdravom.Knap

Dobrý deň,
liečba komplexnou rehabilitáciou:
magnetoterapia, diadynamické prúdy, TENS prúdy, a veľky typ Bioptronu- polarizované svetlo.
S pozdravom.Knap

Dobrý deň p.Slováčik,
náš prístroj je spoľahlivý a aj najmodernejší svojho druhu.U starých typov prístrojov trvá procedúra možno dlhšie.
Liečba je úspešná po 5 aplikáciach.Úspešnosť terapie sa pohybuje okolo 80 %.
Cena 1 aplikácie je 9,96 Eur, v Bratislave boli pacienti za 170 Eur 1 aplikácia.Na porovnanie.
My veríme , že Vám pomôžeme.
kolektív odd.FBLR.

Verim tomu ze kazde telo je ine aj ja som platila 50eur za sedenie mala som ich 7 ale nepomohlo

Dobry den,
pls je moznost vyuzit tuto liecbu niekde aj v okoli BB?
A je to vhodne pouzit pri problemoch s ramenom-nasledok pretazenia- sportu (hadzana,ostep, fitness)?
vdaka za info
PK

dobrý, aj ja som absolvovala liečbu rázovej vlny v Bratislave. bola som 5-krát a nepomohlo. za jedno posedenie som platila 50 Eur.

absolvovala som liečbu razovou vlnou v Bratislave pre bolesti päty 7x a som spokojná a tiež som platila 50 Eur

Dobrý deň. chcela by som vedieť, či sa dá liečiť päta aj v okrese Michalovce, resp. Košickom kraji. Ďakujem


Najlepsie sa obratit na Mediren spinalne centrum v Poprade, liecia spickovou nemeckou razovou vlnou a najvykonnejsim rehabilitacnym laserom na svete! Vrelo odporucam. Zavolate a daju vam termin, 0918 624 845, ja som cakal asi len 3 dni.