Rázová vlna - liečba bez skalpelu

Podarilo sa vam zohnat lekara v okoli BB ?
dakujem

Dobrý deň, reagujem na váš príspevok, liečba razovymi vlna i. Prosim vas, kde v žiline ju robiaviete mi poradiť?
Ďakujem

V HC to robia za 33 eciek za jedno sedenie, ze poistovna to neuhradza.

Dobrý večer, zdravím, momentálne mám taký istý problém s výrastkami na achilovkách, trápim sa s nimi už skoro rok a pol, rehabilitácie, obstreky, lieky, ožarovanie nič nepomohlo. Chcela by som vedieť ako vám dopadla operácia, či ste už v poriadku, ako sa cítite. Už neviem, čo ďalej. Vopred ďakujem a pozdravujem.

Dnes som prvý krát vyskúšala rázovú vlnu Master puls na pätovú ostrohu. Konkr. v BB pri Roosveltovej nemocnici - budova ORTOTECH s.r.o. 1 sedenie stojí 15€ keďže to zdravotná poisťovňa neprepláca, min. počet sedení 3.

Poraď mi prosím, kto v Žiline aplikuje rázovú vlnu a daj mi kontakt na lekára, ďakujem

Zdravím… mám 16 rokov a mám bolesti v päte… bojím sa aby to nebola plantárna fascitída alebo ostrohy… čo mám robiť prosím poradte mi niekto mám ísť lekárovi alebo nie?

Mal som problem s chodidlami a bezvysledne absolvoval vsetky mozne procedury vcetne ozarovania. Az potom sa zistilo ze mam na nohe ostrohu. Pomohla mi razova vlna, ale nie ta v rehabilitacnom centre. Nerobili mi to dosledne a pristroj nebol ani dobry. Pristroj som si vyrobil sam a lepsi. Uz ju nemam, co vidno i na rtg. Keby dakto chcel poradit" fb. Liečba hladom

Nevim jestli je v ziline ale v cadci je urcite

Prosim vas, ak sa aplikuje razova vlna na tenisovy, alebo golfovy laket pri razovej vlne to ma boliet pri prvej aplikacii?

Musím potvrdiť účinok liečby rázovou vlnou. Zhruba 4mesiace ma trápíla bolesť oboch kolien. Vstávanie zo sedu bolo hrozné, chôdza po schodoch bola trápením. Nepomohlo natieranie a cvičenie bolo bolestivé. Rontgenové vyšetrenie neobjavilo nič chorobné! Rozhodol som sa vyskúšať liečbu rázovou vlnou. Navštívil som Bioinštitút v Košiciach na Žriedlovej ulici, kde ma p. doktor Bodnár vypočul, prehmatal kolená a navrhol liečbu. Po prvej aplikácii, ktorá trvala
zhruba 2x5 minút som okamžite pocítil zmenu. Samozrejme pozitívnu! Na druhý deň ráno bolo vstávanie už bez bolestí a chôdza po schodoch už nebola trápením.
Dúfam, že po absolvovaní zostávajúcich aplikácií rázovej vlny bude môj problém s bolesťou kolien len minulosťou!

Dobrý deň, môžte mi dať kontakt na ambulanciu v HC ? na nete som ju nenašiel. Ďakujem

Rado ahoj, čítal som o tvojom probléme s ostrohou. Uz nezvládam tie bolesti… vies mi poradiť co s tým? Ďakujem

Rado ahoj, čítal som o tvojom probléme s ostrohou. Uz nezvládam tie bolesti… vies mi poradiť co s tým? Ďakujem

Dobry den, mozete mi prezradit, kde v Bratislave ste podstupili liecbu razovymi vlnami?

Prosim odpoved na mail mmuro@centrum.sk

Dakujem

Dobry den, mozete mi prezradit, kde v Bratislave ste podstupili liecbu razovymi vlnami?

Prosim odpoved na mail mmuro@centrum.sk

Dakujem

Mám viaceré problemy, ktoré by sa dali odstrániť
rázovou vlnou. Rád by som sa s Vami spojil cez
môj e mail. Môžete mi naň napísať o sebe? Zaujalo ma aj zostrojenie toho prístroja.
Som bývalý zdravotník a aj tak trochu kutil.
Ďakujem.

Zdravim vas… chcel som sa vas prosim vas opytat na tu liecbu razovou vlnou. mam strasne bolesit v patach mam ostrohy… ako sa da prosim vas ten pristroj vyrobit alebo co mam robit aby som si to vyliecil… hladal som vas na fb… liecba hladom… ale nenasiel som taku stranku prosim vas odpiste mi potrebujem pomoc… dakujem…

V ziline na zilpe dr. vesela 200e, v cadci na rehabke 20e treba 5 sedení

Kde v okolí Pov. Bystrice (okrem Žiliny) poskytujú liečbu rázovými vlnami?
Vďaka