Rázová vlna - liečba bez skalpelu

MUDr. Jesensky, na Dominika Tatarku 14 Poprad, moderna razova terapia, absolvoval som odporucam. cislo: 0918 624 845

Prosím Vás, nemá niekto skúsenosti s aplikáciou rázových vln u Mudr. Kubeka v Prešove? Súrne potrebujem liečiť boľavú patu a na rtg terapiu ma dnes objednali na 8. 7. 2010!

Treba si zistit aj aky kvalitny pristroj maju

Dr. Jesensky v PP robi na Dominika Tatarku, oproti gymnaziu.

Majú razové vlny v PROCARE Košice? Ďakujem

Pomaha razova vlna aj kolenu so znicenou chrupavkou?

Podarilo sa Vam tieto problemy vyriesit razovou vlnou? Ja mam podobne problemy a bojim sa, ze razova vlna moze byt rizikom pri aplikacii na tak citlivy region ako su slabiny.

Dobrý deň, reagujem na Váš príspevok dňa 4. 5. 2010. Zaujíma ma či ste podstúpili liečbu rázovou vlnou u Mudr. Kubeka v Prešove. Ak áno, akú máte skúsenosť. Moja mama ma tie isté problémy s boľavou pätou a toto je jej posledná možnosť, nič jej nepomohlo. Prosím odpíšte mi.

Pocula som, ze razove vlny bolia pri zakroku - je to pravda? A ze sa dava nejaka injekcia na umrtvenie, a ze aj ta velmi boli a nie vzdy zaberie - prosim ste moja posledna nadej. Mam ostrohy na oboch nohach a som v koncoch. Jednu mi aj operovali a je to este horsie -prosim o odpoved. Dakujem.

Neviete, ordinuje niekto s rázovou vlnou aj v okolí liptovského Mikuláša? Je to moja posledná nádej, päta ma bolí 3 roky, nepomohlo ani ožarovanie.

V Rajeckých Tepliciach, súkromná ambulancia MUDr. Tibor Mekyňa.

Prosím, napíšte, či ste boli u Dr. Sinaja v Humennom, či Vám to pomohlo, akoľko ste platili, ja potrebujem ísť s ramenom.

Pozdravujem, prosim vas vie niekto ci razova vlna pomaha aj pri haluxoch?

Zdravím, vím co to je za bolest, také nepomohlo ozařování, až obstřik do bolavého místa na patě. Teď se mi objevily bolesti paty znovu a vůbec nevím, zda někdo v Praze tímto způsobem léčí.

Mudr. Dalibor Zeman, Praha Centrum u Bíliho lva

Mam ten isty problem chodim do Ruzomberka na oziare, ale po prvej serii ziadne zlepsenie, uz sa chcem spytat lekara, ci by sa nebola lepsia liecba razovymi vlnami, robi sa to najblizsie asi v Ziline, potom uz len Kosice a Nitra.

Pani Marta teraz som sa docitala na internete, ze sa to lieci aj v Poprade, tak co ideme do toho?

V Žiline, pomohlo. 8 rokov som chodila po ožiaroch, obstrekoch a pod.

A kde v Nitre? Neviem o tom…

V michalovciach razova vlna je v budove zubnej polikliniky. Jedno sedenie 8 eur.