Reuma – bolesti kĺbov, svalov, šliach a väzov

Mám už jedenásť mesiacov po operacií a stále nemôžem normalne a bez bolesti chodiť.Poznam pripady čo mali dvakrat rozthnutu a behaju. Ak by niekto vedel pomocť.Prosím pomôžte.
Ďakujem.

účinná pomoc je liečba rázovou vlnou dolieči a zhojí Vašu achilovku.

vyliečte si zápastie rázovou vlnou

Nazdar neviem či mám reumu ale u mňa to začalo belestami ramien a potom na boleli klby na rukách a teraz ma bolí bedroví keď som bol u lekára dal mi nejaké lieky názov nevim ale som ich musel prestař užívat lebo ma preháňalo

Mám 22rokov a pred dvoma rokmi som si pri páde ublížila koleno.sem- tam ma pobolieva,ale čo je horšie,asi tak rok dozadu ma začali bolieť obe kolená.z ničoho nič ma bolia.je to hlavne v tedy,ked dlhšie klačím alebo som v jednej rovine,alebo ked dlhšie chodím.mala som velmi rada beh ale nikdy som velmi nebehala,len v škole.tá bolesť príde na mna aj vtedy,ked dlhšie ležím vo vani s horúcou vodou.mám pocit akoby mi zmäkli kolená a bolia ma.neviem čo mám robiť, mam podozrenie že to môže byt reuma.u doktora som ešte nebola.Ďakujem za odpoveď

Ako dlho byva sadra na nohe pri roztrhnutej acilovke a ked ju daju dole za kolko budem moct chodit.Dakujem

Mám problém s ľavým kolenom, ale len občas. Robím vysokohorskú turistiku a cyklistiku, kde pri pri zvýšenej alebo dlhodobej záťaži koleno začne výrazne bolieť - zvyčajne cestou dolu kopcom. Neopuchne ani nič iné, a po krátkom oddychu alebo chôdzou po rovine, prípadne do kopca, bolesť ustane. Skúšam rôzne masti, ale neúspešne. Neviem čo s tým robiť.

Skúste Gelatine plus, tri krát denne po tabletke, možno prvú fľašku po dvoch tabletkách, pomôže vám to obnoviť mazivo v kolene, je to účinné, obsahuje to vápnik + gelatinu + aminokyseliny.

V maji som mala 20 rokov, pred 2 tyzdnami ma zacalo z nicoho nic boliet koleno, nasledne mi 5x tahali vodu z kolena a nakoniec som skoncila na infuziach, po 5 dnoch ma pustili s tym ze je to OK. O par dni na to mi z nicoho nic opuchol palec na nohe, strasna bolest. Doktori si s tym nevedia poradit, uz som bola aj pri psychoterapeutovi a aj ten je s toho mimo. Uz naozaj neviem, co mam robit, strasne to boli. Zajtra idem ku reumatologovi, drzte palce.

Ahoj ja som tiez z Irska
Mozes mi napist nieco blizsie otv.chorobe
ja mam bolest klbov a svalou nohy a ruky
vybrali mi vodu z kolena a lakta a napichali stereoidy citim sa lepsie ale mam strach ze sa to vrati!Diagnoza zevraj artritida

Nepracujete nahodou casto s pocitacom? Ak ano, tak mate nespravne polozene ruky na mysi a klavesnici. Mna to trapilo cely jeden rok, nakoniec, ked uz som nemohol zapastim ani pohnut, tak som si ruku zafixoval chranicom na korcule, obviazal a pravidelne mastil kremom na klby. do tyzdna to uplne preslo.
PS. pri praci s PC by mali byt ruky az po lakte polozene na stole a uvolnene!

v noci ma strasne bolia litkove svaly, akoby mi uplne stuhli, predtym pomohlo ked som spicky prstov tlacila smerom k sebe…no teraz to uz nepomaha. prosim vas poradite mi co by som mala urobit?

Dobrý deň! Písali ste na tú mailovú adresu estime@wircom.sk a pomohli alebo aspoň poradili Vám? Prosím ozvite sa mi na mailovú adresu: marbak@centrum.sk
Ďakujem.

zacalo to pred 8 rokmi,najprv koleno,hned na to palec na nohe,dalej casom vsetky prsty na nohach a aj kolena aj niekedy bedrove klby,proste hroza,kazde rano idem do roboty jak 85 rocny dedko ledva chodim,no strasne,niekedy mam chut spachat samovrazdu,

Už asi tri roky trpím bolesťou pravého kolena. Po dva krát my brali z kolena vodu a pri sonografii zistili že mám z vnútornej strany cistu vo velkosti 3 cm. Koleno je v poriadku. Bráni mi to pri športovaní a pri ďalších aktivitách. Som hudobník a po večernom hrátí cítim bolesť v kolene. Liečby som bodstúpil rozne. Pýtam sa čí nebude najlepšie podstúpiť chirurgický zákrok a kde. Veľmi pekne ďakujem. RUDO…

ja som tiez mala bolesti v pravom kolene tiez som sa liecila a nepomohlo mi to tak som si nasla sukromnu kliniku tam mi spravili rezonanciu kolena a binko bol to meniskus a znicene klbove puzdro na klbe objednala som sa na operaciu stala ma dost ale mam pokoj koleno neboli mozem aj behat ta klinika sa vola sportcklinik

viem ze reuma sa neda liecit ale myslim,ze sa da zastavit,alebo aspon zmiernit bolest. Nie je pravda,ze neexistuju kupele .existuju, aj ja trpim touto chorobov a apsolvovala som kupelnu liecbu,citim sa ovela lepsie.odporucam vam vysetrenie v narodnom ustave reumatickych chorôb v Piestanoch mne tam pomohli.

Tak som rada ,ze niesom sama na tom to svete stakym to problemom. Mam 28 a behom 2,5 roka sa zomna stala chaba 85 rocna starena. Zacalo to nevinne lavým kolenom a teraz mam bolesti v berdovych klboch,v kolenach v clenkoch,na prstoch na nohach,bolesti mam aj chrbtici a aj v ramenach ,nemozem spavat, kolkokrat koli bolestiam. clovek ma nechutenstvo do zivota. Citim sa dost slabo,nemam ani v rukach silu, neudvihnem hmotnost co kedysi. Ja som osobne deprimovana z takehoto zivota.

citim sa presne rovnako ako ty chcem vediet co s tym robis a ci si bola u doktora a u akeho dik odpis

mam 16 rokov a uz asi 7 rokov mam problemy s pravym kolenom. 5 rokov ma liecili a stale mi hovorili ze mi nic neni ze to mam z krivej chrbtice. Po 5 rokoch liecenia som isla k druhemu ortopedovi a tam mi povedali ze mi musia operovat koleno. operovali mi meniskus a vazy bola som mesiac na barlach asi po pol roku po operacii som isla na rehabilitaciu po rehabilitacii ma zacalo strasne boliet zas koleno. urobili mi magneticku rezonaciu v nitre a po roku som isla opat na operaciu. Operovali mi chrupavku . po operacii asi 3 tyzdne mi zacali pychat injekcie do kolena. Asi 3 mesiace po operacii som zacala dostavat krce do nohy a najviac si to vytrpel moj palec. Ortoped ma poslal na neurologiu ale tam mi zistili ze to neni ziadny neurologicky nalez.Tak potom som chodievala na rehabilitaciu ale ani rehabilitacia mi nepomaha… Prosim poradte mi co si uz mam nato koleno dat aby ma nebolelo pretoze uzivam aj lieky a vobec mi to nepomaha… Dakujem …