Roboticky vysavac

(Štefánia Kovaľová) #1

Prosim vas, oplati sa kupit roboticky vysavac? Mame plavajuce podlahy, ale mame aj prahy v dome, oprati sa nam kupit rooticky vysavac? Som v poslednom kroku rozhodovania, vybrala som si XIAOMI podla testov na internete je to druhy najlepsi a chvalia si to aj ini ludia. Zadrhel je v tom, ci sa to oplati aj ked mame doma prahy pri dverach, budem musiet stale vysavac davat do inej izby alebo ako to funguje ?

0 Likes

(smejka24) #2

podla mojho nazoru je roboticky vysavac dobra vec… ulahci upratovanie v domacnosti… a tato znacka ma dobre aj mobilne telefony, takze si myslim, ze aj vysavace budu dobre a kvalitne…

0 Likes

(jaruska85jarka) #3

pokial mate podlahy, tak sa oplati… aspon sa nenarobis a budes mat cisto…

0 Likes

(Štefánia Kovaľová) #4

anoo, mame podlahy, ale neviem ako s tými prahmi … či stačí 1 alebo mám kúpť aspoň 2

0 Likes

(romiara) #5

on prejde tie prahy aj tie vyssie uplne v pohodicke :slight_smile:

0 Likes

(Margita Prešpurská) #6

Aj vyssie? Si si ista? Lebo mne sa zda, ze velke prahy roboticky vysavac neprejde…

0 Likes

(Darra) #7

Od xiaomi su teraz velmi dobre roboticke vysavace. My mame a velmi nam vyhovuje, konecne musim kazdy druhy den vysavat.

0 Likes

(Kasl) #8

Ahoj, my máme tento https://www.okay.sk/xiaomi-roborock-sweep-one-s50/ XIAOMI značka je podľa mňa super :slight_smile: Síce nemáme vysoké prahy, ale ak by sme mali, asi by som to riešila tak, že si dokúp ešte 1 alebo môžeš ho napríklad preložiť z 1 izby do druhej, medzitým vysypeš nádobku a je to :slight_smile:

0 Likes