Roboticky vysavac

Prosim vas, oplati sa kupit roboticky vysavac? Mame plavajuce podlahy, ale mame aj prahy v dome, oprati sa nam kupit rooticky vysavac? Som v poslednom kroku rozhodovania, vybrala som si XIAOMI podla testov na internete je to druhy najlepsi a chvalia si to aj ini ludia. Zadrhel je v tom, ci sa to oplati aj ked mame doma prahy pri dverach, budem musiet stale vysavac davat do inej izby alebo ako to funguje ?

podla mojho nazoru je roboticky vysavac dobra vec… ulahci upratovanie v domacnosti… a tato znacka ma dobre aj mobilne telefony, takze si myslim, ze aj vysavace budu dobre a kvalitne…

pokial mate podlahy, tak sa oplati… aspon sa nenarobis a budes mat cisto…

anoo, mame podlahy, ale neviem ako s tými prahmi … či stačí 1 alebo mám kúpť aspoň 2

on prejde tie prahy aj tie vyssie uplne v pohodicke :slight_smile:

Aj vyssie? Si si ista? Lebo mne sa zda, ze velke prahy roboticky vysavac neprejde…

Od xiaomi su teraz velmi dobre roboticke vysavace. My mame a velmi nam vyhovuje, konecne musim kazdy druhy den vysavat.

Ahoj, my máme tento https://www.okay.sk/xiaomi-roborock-sweep-one-s50/ XIAOMI značka je podľa mňa super :slight_smile: Síce nemáme vysoké prahy, ale ak by sme mali, asi by som to riešila tak, že si dokúp ešte 1 alebo môžeš ho napríklad preložiť z 1 izby do druhej, medzitým vysypeš nádobku a je to :slight_smile:

Jasné, že sa to oplatí. Nad tým ani neuvažuj. Krásne nám povysáva celý dom. Vrátane kútov a prejde aj cez prah, no musíš si kúpiť kvalitný vysávač. Pokojne aj ten Xiaomi, len neviem ti poradiť, lebo nemám konkrétne tento, ale tiež som ho vyberala podľa testov. Ak ho budeš kupovať z Okay, tak využi zľavu alebo cashback - https://www.kodino.com/sk/obchod/okay/ :slight_smile: Uvidíš, že neoľutuješ. Každý víkend som behala s vysávačom hore-dole, toto len zapnem a neriešim. :slight_smile:

ja mam tiez, kupila som za 200€ a v pohodicke, funguje a som rada ze ho mam :slight_smile:

zdravim vas. chcela by som sa spytat, ti co mate doma takyto vysavac roboticky, oplati sa to? mate okrem neho doma aj normalny vysavac? aky drahy bol vas roboticky vysavac? mne muz tvrdi, ze ked si nemoze clovek dovolit ten za 1000 euro tak si ho nemusi ani kupovat ale podla mna je to hlupost. ake su vase skusenosti?

Je to hlúposť, nemusí byť vôbec taký drahý aby fungoval. Už som videla aj lacnejšie a mali aj tú funkciu, že ti podlahu aj zotreli. Alebo ak taký veľmi chce tak si kúpte nejaký z druhej ruky ten bude lacnejší a stále bude fungovať rovnako

Na tom podľa mňa vôbec nezáleží koľko ten vysávač stojí. Tam podľa mňa tiež ide viac menej o to aká je to značka a tak

Ja by som tiez taky strasne chcela ale je to dost drahe na mna :confused: A sestra ma odhovara, ze si to nemam kupovat, ze to aj tak nedostane do rohov a podobne veci. Ze to nepozbiera velku spinu a tak. Neviem tiez vobec co mam robit ale zase kamosky co maju taky vysavac hovoria, ze je to super

a mate niektora osobnu skusenost s takym co nie je taky drahy ale funguje dobre? potrebovala by som poradit aby som mu to mohla nejako vyhovorit alebo teda ukazat, ze to nie je pravda

Ja osobnú skúsenosť nemám ale kamoška čo má tak ona má aj taký nejaký lacnejší, nie je to úplne také, e by si skrachovala a ona si ho veľmi chváli. Že nemusí práve ani z tých rohov to vymetať, že ono si to tak naberie samé tými metličkami

do akej ceny maximalne by ste chceli ist? nepremyslali ste nad tym, ze by ste si kupili napriklad aj taky drahsi len akoze by ste si ho zobrali na splatky? ci to nechcete? kludne napis len mi to tak napadlo

A s akou cenou by mal clovek ratat pri takomto vysavaci?

Vieš čo ten čo mám ja ma stál niečo cez 300 eur a ja by som ho nemenila. Nestál celý majetok, ešte sa dá aj prepojiť aplikáciou s mobilom, má krasnu farbu, tá ma na ňom zaujala ako prvá to musím priznať. Je vhodný aj na koberce aj na podlahy takže to je super a je veľmi tichúčky, čo som bola prekvapená a pekne povysáva všetko, prach, chlpy, vlasy :slight_smile:

co ja viem, mozno do tych 500 eur ale ked to bude menej tak sa nenahnevam. zase sa nejake peniazky este odlozia :smiley:
@mjartancita fakt? to vobec nie je vela. a povysava ti vsetko? ako to riesis s tymi rohmi?