Roboticky vysavac

(Štefánia Kovaľová) #1

Prosim vas, oplati sa kupit roboticky vysavac? Mame plavajuce podlahy, ale mame aj prahy v dome, oprati sa nam kupit rooticky vysavac? Som v poslednom kroku rozhodovania, vybrala som si XIAOMI podla testov na internete je to druhy najlepsi a chvalia si to aj ini ludia. Zadrhel je v tom, ci sa to oplati aj ked mame doma prahy pri dverach, budem musiet stale vysavac davat do inej izby alebo ako to funguje ?

0 Likes

(smejka24) #2

podla mojho nazoru je roboticky vysavac dobra vec… ulahci upratovanie v domacnosti… a tato znacka ma dobre aj mobilne telefony, takze si myslim, ze aj vysavace budu dobre a kvalitne…

0 Likes

(jaruska85jarka) #3

pokial mate podlahy, tak sa oplati… aspon sa nenarobis a budes mat cisto…

0 Likes

(Štefánia Kovaľová) #4

anoo, mame podlahy, ale neviem ako s tými prahmi … či stačí 1 alebo mám kúpť aspoň 2

0 Likes

(romiara) #5

on prejde tie prahy aj tie vyssie uplne v pohodicke :slight_smile:

0 Likes

(Margita Prešpurská) #6

Aj vyssie? Si si ista? Lebo mne sa zda, ze velke prahy roboticky vysavac neprejde…

0 Likes

(Darra) #7

Od xiaomi su teraz velmi dobre roboticke vysavace. My mame a velmi nam vyhovuje, konecne musim kazdy druhy den vysavat.

0 Likes

(Kasl) #8

Ahoj, my máme tento https://www.okay.sk/xiaomi-roborock-sweep-one-s50/ XIAOMI značka je podľa mňa super :slight_smile: Síce nemáme vysoké prahy, ale ak by sme mali, asi by som to riešila tak, že si dokúp ešte 1 alebo môžeš ho napríklad preložiť z 1 izby do druhej, medzitým vysypeš nádobku a je to :slight_smile:

0 Likes

(kajuskaq) #9

Jasné, že sa to oplatí. Nad tým ani neuvažuj. Krásne nám povysáva celý dom. Vrátane kútov a prejde aj cez prah, no musíš si kúpiť kvalitný vysávač. Pokojne aj ten Xiaomi, len neviem ti poradiť, lebo nemám konkrétne tento, ale tiež som ho vyberala podľa testov. Ak ho budeš kupovať z Okay, tak využi zľavu alebo cashback - https://www.kodino.com/sk/obchod/okay/ :slight_smile: Uvidíš, že neoľutuješ. Každý víkend som behala s vysávačom hore-dole, toto len zapnem a neriešim. :slight_smile:

0 Likes

(radinaLM) #10

ja mam tiez, kupila som za 200€ a v pohodicke, funguje a som rada ze ho mam :slight_smile:

0 Likes