Roboticky vysavac

Co to je zac presne prosim ta?

aha tak super, to isto zozenies nejaky do tej ceny a este ked to mas akoze hotovost, ze si ho nemusite kupovat na splatky :slight_smile:

Koľko by si ty chcela dať za ten vysávač? Radšej si daj možno trošku vyššiu cenu ale nemusí to byť hneď za nejaký najnovší model alebo čo. Len nekupuj len tak nejaký

To si ja prave ani neviem predstavit vies, ze kolko by som mala obetovat alebo teda investovat aby za to ten vysavac stal. Ty s tym mas nejake skusenosti tiez?

joj to na splatky isto nie. s tym chcem mat pokoj, proste, ze ho kupime a hotovo. pojdem mozno zajtra alebo vo stvrtok nejake aj po obchodoch pozriet nech si spravim aspon nejaku predstavu a potom sa poradim teda aj s muzom ked pride v piatok domov

Vieš čo tento je sencor, on má takú krásnu zlatú farbu, aj tá sa mi hlavne páčila :smiley: Kupovala som ho v obchode, tam dokonca pri nás stála taká pani čo si pozerala niečo v uličke oproti a keď sme sa o ňom začali rozprávať, že možno tento tak sa otočila a povedala nám, že aj ona ho má doma, že je super, že sa dá cez aplikáciu s mobilom prepojiť a tak. Takže ona nám tiež veľmi pomohli tak sme ho zobrali nakoniec a neľutujem

ale pri tomto by som sa az tak na farbu asi nepozerala. skor na to aby sa dostal vsade a zbieral aj vacsiu spinu, nie len prach a take male ciastocky

Fakt? To ste mali super stastie, to je najlepsie ked poznas niekoho kto ma doma to co chces kupit a vie z prvej ruky povedat ci sa to oplati alebo nie. A co vsetko vies cez tu aplikaciu ovladat?

dakujem za rady :heart_eyes: hrozne ste ma potesili. nebudeme to teda riesit na splatky ked vravite, ze sa to neoplati a dakujem aj tebe denisa, ze si sa podelila o svoju skusenost s tym vysavacom. ako casto sa musi vyprazdnovat? beha ti aj ked nie si doma napriklad?

nepride vam to zbytocne? ved ked potrebujem si povysavam hento aj tak nevidi proste kde je najvacsia spina, beha to kadetade ved to musi tolko tych miest vynechat

Áno to som sa aj ja čudovala ale vidíš ako to je proste, svet je malý a všetko je náhoda :slight_smile: No veď prakticky všetko čo potrebuješ, vieš si to zapnúť vypnúť, nadstaviť, všetko :slight_smile: @syminla Nie je za čo :slight_smile: Podľa toho ako často vysávaš, ja ho zvyknem vyprázdniť zakaždým keď povysáva. Už som si tak na to zvykla

Aha tak to by bolo super fakt, ja si ho pozriem tiez, na tej farbe mi ani tak nezalezi ale vyzera, ze by mohol byt v pohode, paci sa mi ta aplikacia, to je take prakticke dost

ale ked ho nebudes mat vysypany tak ti aj tak nic moc nepovysava predpokladam

ale zmesti sa ti tam vsetko na jeden raz aby ti povysaval cely byt?

Jasné, v pohodičke mi to povysáva to zase nemá takú malú tú nádobku a pokiaľ nemáš po zemi vyslovene nejaké veľké špiny alebo ja neviem nejaké cereálie tak sa tam toho zmestí veľa

Takyto vysavac odporucam na take bezne udrziavanie poriadku pocas tyzdna a cez vikend povysavat normalnym lebo treba vysavat vsetko aj gauc a ine povrchy tam sa takyto vysavac nedostane ale inak je to prakticka vec, mozem kedykolvek k nam prist s navstevou aj ked je to necakane, pride kamos na pivo a nic sa nedeje lebo je proste poriadok, myslim, ze aj pre chlapa co zije sam je to parada

podla mna to vie pomoct kazdemu s domacnostou, preto by som ho aj ja sama chcela

je to asi na tom aky aj mas vysavac. vies lebo niektore sa vedia napriklad vyprazdnit aj same, ze sa to da, ze to vysypu ako keby do tej stanice kde sa nabijaju ale to neviem presne, ktore to maju

Su aj take ale to uz patria prave k tym drahsim ale myslim, ze ak chce clovek taky tak sa oplati do toho investovat, je to zase o starost menej, to uz je potom fakt iny level. Mne to nevadi, ze ja ho musim napriklad vyprazdnovat, je to malickost ale vzdy moze byt vsetko lepsie

A už budeš teda aj nejaký kupovať? Či si sa na to nakoniec vykašlala keď nastala takáto situácia?