Roboticky vysavac

jasne, uz mam vybrate ved ten sencor, lebo sa mi paci, ze tam je aj ta aplikacia k tomu a aj vyzorovo sa mi paci. ale teraz trosku cakam lebo neviem ci prave tie peniazky nasetrene nebudeme potrebovat lebo manzel nevie este uplne ako to bude mat teraz s pracou vies

Aky to je? Povedz lebo ja mam tiez hentu znacku tak mozno mame nakoniec aj rovnaky :smiley:

Tak to isto keď to niekto chce tak to treba aj vyslovene hľadať. Čo som pozerala aj tak tie majú také väčšie tie nabíjacie stanice lebo tam to vlastne aj vyprázdňujú. Je to pomoc isto ale

Prosim vas kolko cca tak mozem ratat, ze by som dala za taky dobry roboticky vysavac?

Máš vysávače aj okolo 100 ale aj okolo 1000 to už je fakt na tebe aké máš finančné možnosti a koľko chceš do takého investovať. Samozrejme platí, že možno čím drahší tým bude mať asi lepšie alebo viac funkcii ale primárne ide teda o to aby hlavne povysával bez toho aby si ty musela z ním behať a to spĺňajú všetky, je to ich podstatou :slight_smile:

A nejake konrektne skusenosti? Za kolko mate vy?

Aj my prosim napiste, ze kde ste ho kupilu, vdaka :slight_smile:

Tak ja mam taky co stoji tiez do 500 eur, to je taka najpocetnejsia kategoria co som sa tak pytal, take si kupuju ludia najviac. Kolko mas na to penazi?

Prosim ak ste tu taki co mate doma takyto vysavac, mate doma aj normalny? Alebo vam staci normalne a povysava cely byt?

Mne napriklad to uplne staci. Kedze ho nechavam zapnuty cely tyzden tak mam stale povysavane, ked sa mi podari nieco vysypat tak pouzijem metlicku a lopatku na najvacsiu spinu a zbytok uz zvladne v pohode

Aha, lebo mne hovoria takto v okoo, ze to sa neda mat len taky vysavac, ze aj ked potrebujes nieco hore povysavat akoze pavuciny a tak :confused: Len ja si teraz nemozem dovolit kupit oboje, stahujem sa a zo stareho bytu so sebou beriem minimum, plus teda vysavac co tam mam teraz je uz taky stary, ze som rada, ze sa ho konecne zbavim

Tak v tom pripade budes asi potrebovat aj normalny. Alebo sa mozres spolahnut na to, ze ked budes robit taketo ukony ti poziciaju svoj susedia :wink: :smiley: :smiley:

My mame normalne aj taky aj taky. Ako si sama pisala niekedy proste potrebujes aj klasicky vysavac, napriklad na vysavanie pavucin, ked sa ti vysype nieco take co ten robiticky vysavac nepoberie a tak. Nemusime ho vdaka tomu robotickemu vytahovat velmi casto ale hodi sa v niektorych situaciach :slight_smile:

oplati sa to vobec kupovat?

Akoze co myslis? Dva vysavace alebo niektori z nich?

myslela som ten roboticky vysavac, ved to ani nepovysava vsetko poriadne a co je na tom take tazke akoze raz za tyzden zobrat do ruky vysavac a povysavat byt alebo dom?

Ja si myslim, ze hej, podla mna je to super pomoc. Hlavne ked ma clovek malo casu a napriklad ma zviera, vtedy je to super lebo to su stale tie chlpy vsade a to keby clovek len raz za tyzden vysaval tak by to vyzeralo hrozne

hej to chapem ale treba mat proste aj ten druhy tak aky to ma zmysel? podla mna su to zase zbytocne vyhodene peniaze

my sme si kupili roboticky vysavac asi pred rokom a absolutne to nelutujem. mam ho nadstaveny na cas, kym pridem domov z roboty mi povysava, ked pridem, ziadne omrvinky ani prach, ked mi nahodou pride navsteva tak sa nikdy nemusim hanbit

a kolko ste zan dali?