Roboticky vysavac

Cena neodzrkadluje kvalitu, to si treba uvedomit. Nas vysavac nestal majland a aj tak vysava super. Ma dobry tah, nie je hlucny ani nic podobne.
Treba pozerat parametre, dobre citat a tym sa riadi :wink:

neodchádza nejak rýchlo na týchto vysávačoch batéria?

ako to myslis? akoze po par rokoch, ze nezvladne sa nabit tak aby povysaval cely byt alebo tak?

áno, presne tak, lebo však keď sa musí po každom vysávaní dať nabiť, tak to podľa mňa nemôže vydržať nejak dlho, či?

Tak to predpoklam, ze vyrobca pocita s tym, ze ten vysavac sa musi dobit a ze kapacita baterie je tomu aj prisposobena. Vsak ked mas obavy ohladne toho, tak treba pozerat vysavac, s co najvacsiou kapacitou. Niekedy su tie rozdiely az v stovkach mAh. Cez ten udaj si vies aj vypocitaj vydrz baterie :wink:

  • ahoj rominik2 - poviem ti, ze osobne som nemala problem, zeby nam nepovysaval vysavac vsetko, nastastie tie roboty su uz take s takou bateriou, ze bez problemov povysava trojizbovy byt na supu naraz :slight_smile:

Tycove vysavace su vsetky bezsackove? Ze sa to vysypava? Ake velke su potom tie nadobky? Za jedno vysavanie nazbierate plnu?

Myslim si, ze ano. Vies co ono sa to nezda, ale tycovy vysavac sa naplni velmi rychlo. Tie nadobky nebyvaju velmi velke, ale poviem ti, ze je to fajn ked vidis kazdy den co sa nazbiera, kym sme nemali tycovy, tak som ani nevedela kolko prachu kazdy jeden den mame.
Je to nieco neskutocne.

to kazdy jeden den behas doma s vysavacom? to by sa mi teda nechcelo. nerozmyslala si radsej teda nad robotickym? by si si usetrila pomerne dost roboty.

Ano je to vyhoda ked nie si doma ze ti povysava, no ked si doma a vrndzi ti za usami tak je to na nervy :smiley: to si aj sama rychlejsie povysavam :smiley:

Ja si túto samochodku neviem vynachváliť, nastavím si vysávanie a keď prídem domov mám upratané. Som zastáncom tejto inovatívnej techniky.

Pokial mas doma zvierata alebo neporiadneho muza tak ano behas doma kazdy den s vysavacom.

Všetko z toho doma mám, ale že by som behala každý deň s vysávačom, tak to nehrozí.