Roboticky vysavac

Mna potesi kazda zlava, alebo akcia, no nie je to nieco, co by som nejak vyhladavala, kedze uz park krat som sa tak popalila a nakoniec som cakala tolko, ze ak by som to bola kupila hned, zaplatila by som menej ako potom aj na akcii :slight_smile:

Ale čo sa akcií týka, tak tento mesiac by mal byť black friday, na ten sa podľa mňa oplatí počkať.

Vies co myslim si, ze to zalezi od obchodu, kde chces kupovat, v niektorych obchodoch su aj bezne rozne vyhodne ceny, cize nemusis vyckavat.
Mne sa stalo, ale nie pri spotrebicoch a takychto veciach, ale pri obleceni, ze tiez som cakala kym budu lepsie ceny, ze black friday a potom som mala aj problem objednat a aj dodanie ovela dlhsie trvalo.

Môže byť, že viacej ľudí si povie, že počká a nakoniec sa im ani neujde to, čo majú vyhliadnuté. Podľa mňa, keď niečo potrebujem kúpiť, tak s tým čakať nebudem a idem do toho obchodu a rovno niečo vyberiem. Resp. obehnem tie tri elektrá, čo sú u nás, aby som si spravila prehľad. Ako napríklad do Nayka moc nechodím, tam je draho podľa mňa. Skôr Okey alebo Planeo.

No suhlasim s tymto, co si napisala o tych elektrach a poviem ti, ze osobne preferujem Planeo, v tom druhom som bola parkrat a ked tam kazdy ta ignoruje, nikoho nezaujima, co zhanas, co potrebujes, tak som sa otocila a isla som prec. Akoze naco budem sa niekomu prosit.
Preto chodim tam kde viem, ze sa zakaznikovi aj venuju.

Ved prave, im by tam malo zalezat na tom, ze ked pride nejaky zakaznik, tak sa mu budu venovat a poradia mu. To ozaj potom moze clovek nakupovat aj z domu. Aspon to ma pohodlnejsie a nemusi sa s nikym rozculovat. Viete co mi napadlo? Taketo predajne maju tiez take tie karticky, kde sa body zbieraju?

Ako ktory obchod, teda napriklad my mame takuto vernostnu a vyuzivame ju :slight_smile:

ked ju mas tak to mas nejake zlavy naviac alebo zbieraju sa na to body, ci ako to funguje? lebo myslim, ze kazdy obchod to ma inak, nie??

Najblizsie si ju tiez pytam :smiley: Nechapem, ako ju mozem nemat, kedze ja som chronicky zberac takychto veci. Este mi ozrejmite, ako to vlastne funguje :smiley:

Ja práveže vôbec mala som do jednych potravín kartičku a tam boli také smiešne zľavy, že som si povedala, že už žiadne nejaké zľavové kartičky nechcem.
Ale asi by som to mala prehodnotiť, keď píšete, že toto sa oplatí :open_mouth:

Tak to som ja uplne opacna. Vsak sa to oplati ich mat, v kazdom obchode mas z toho nejake vyhody. Akoze moze to byt trochu otravne, ze mas toho plnu penazenku, ale da sa stiahnut aplikacia a tam si vsetky nahras. A mobil mas isto stale pri sebe.

To chodíte tak často kupovať do elektra, že sa vám to oplatí?

tak nam napriklad sa to oplati, pretoze stale nam nieco treba, aj napriklad zubne kefky sme si kupovali v elektre, do kuchyne spotrebice, aj ked nam treba nejake kable alebo co, ono furt sa nieco najde, teraz zase pred Vianocami som muzovi sluchadla bezdrotove kupovala :smiley:

Vidis aj toto sa da, ale teda ja zase penazenku so sebou nosim zakazdym, ale teelfon nie, takze pre mna je lepsie, ked karticky taketo vernostne mam vo fyzickej podobe :smiley:

Aj si porovnavate, ze v ktorej predajni maju ake ceny? Ked uz spominate tie karticky. Ci to aj nejak kombinujete tie zlavy a tak, aby ste co najviac usetrili. Ale skor pozerate tie porovnavania a vysledky testovania na nete?

Len niektoré zľavy sa už kombinovať koľkokrát nedajú napríklad.

Tak to sa nedajú, ale vieš si pozrieť na nete, že čo ako sa dá kombinovať, prípadne, kde sa čo ako oplatí.
Za mňa ale Planeo sa oplatí počas celého roka, lebo oproti iným obchodom tam majú celoročne oveľa lepšie ceny.

Tam majú normálne také isté značky ako aj v iných obchodoch? Moc nezvyknem behať po takýchto obchodoch, kým ozaj niečo netreba. Ale napríklad také Nayko, to som vylúčila už dávno, tam je na môj vkus zbytočne draho. A aspoň u nás dosť nepríjemný personál tam majú.

Takto ja nemám vyhliadnutý obchod. Kupujem zväčša proste tam, kde majú tú ktorú konkrétnu vec, ktorú potrebujem za najlepšiu cenu. Neriešim, aký obchod :smiley:

Ale najlepšia cena, nerovná sa aj najlepšia kvalita. Ja zase skôr na tú kvalitu stavím. Ideálne samozrejme, keď je to tak pol na pol. Lebo kúpiť lacný robotický vysávač, ktorý mi poriadne ani nepovysáva, tak to ho ani kupovať nemusím.