Rozlúčka so slobodou

Ahojte prosím vás mám zorganizovaťkamoške rozlúčku so slobodou nejaké nápady?

A v akom štýle by mala byť rozlúčka so slobodou? Kamoška by chcela ísť na chatu alebo len niekde do baru a na diskotéku?

a aky je budget?
neobmedzeny? to by bolo, ja by som isla na plavbu na lodi, z ktorej by som pustila ohnostroje a to vsetko na MIAMi :smiley: :smiley:
obmedzeny budget? postaci aj vyrazit s kamoskami/ kamosmi niekam do cudzieho mesta, objednat apartman na 1 noc a ist niekam do mesta :slight_smile:

taka klasika je ist niekam na veceru, dat si nejake drinky a potom na diskoteku. ak chces nieco viac netradicne tak musis povedat, ze do akej sumy :slight_smile: mozete ist niekam aj na vikend

my sme tiez organizovali, platili sme my, bolo nas 9 a skladali sme sa po 100

To iba zbohatlíci môžu mať také rozlúčky so slobodou!!!

platite vy ci ona? :slight_smile:

Ak radi cestujete tak choďte aj niekam zájazdy sú teraz lacné, nemusíte ísť do Ománu, Taliansko stačí, Londýn, Paríž.

Teraz sú lacné? Myslím, že stále je to subjektívny názor a je to ako pre koho :wink:

je mozne, ze ceny isli nizsie oproti ostatnym mesiacom :slight_smile:

Ale to zalezi aj cez koho, cez aku spolocnost sa kupuje a kam :wink:

Mne sa najviac rozlucky so slobodou pacia take, ze si ako baby ideme sadnut do podniku, trochu pokecame, popijeme a potom sa ideme na disku zabavit alebo potom niekde na chatu ist.

Ahoj. Ideálnym spôsobom osláviť rozlúčku so slobodou poriadnou dovolenkou. My sme tak boli v Monte Carlo v Monaku. Lacná letenka, lacný hotel cez https://www.kodino.com/sk/obchod/booking/ a dopadlo to super. :slight_smile:

mmm tak to si viem taku rozlucku predstavit :slight_smile:

Ahoj danicina - nielen ty, myslím, že to by sme si vedeli viaceré :smiley:

Zeny robia z toho taku vedu, ach. My chlapi sa opijeme a je nam uplne jedno kde :smiley:

prakticky aj zeny to tak maju len oni potrebuju aby to aj nejako vyzeralo preto pridavaju aj balony kadejake ine srandy :smiley:

mne sa to zda tiez zvlastne jak niektore zeny to oslavuju, podla mna niet co slavit :slight_smile:

ked sa vydavala kamarfatka, dostala baliček erotickych hračiek, aby sa v manželstve nenudili

mala z toho radost? :smiley: