Rozlúčka so slobodou

Babuľky už sme sa zhodli, že to spravíme len v podniku a pôjdeme potom niekde na diskotéku. Aj nevesta si to tak predstavuje, tak jej to aj tak zorganizujeme…

…tak to potom bude jednoduchsie na zorganizovanie…

Áno, to isté som si povedala aj ja, že to bude úplne jednoduché zorganizovať. Dáme rezervačku v podniku a tam posedíme a potom sa premiestnime možno niekam na disku :slight_smile:

hlavne na nevestu treba dat pozor :slight_smile:

ako to myslis, ze dat pozor? aby sa nespustila prilis? :smiley:

treba treba, pretoze nevesty sa zvyknu opustit, to o tom viem aj sama, kamoska sa nam tak opustila :smiley:

A čo také potom vyvádzala?

ked sa vydavala naša kamaratka, tak sme jej objednali striptera a tiež od nas dostala vybavu, ktora bola zložena z intimnych hračiek, aby sa s manželom ,nenudili,

Kolko ste platili za striptera a kolko bol s Vami? Lebo mne to pride strasne drahe a pritom tam byvaju zopar minut.

Ja si neviem predstaviť, že by som mala mať na rozlúčke striptéra, strašne by som sa hanbila :smiley:

Hanbila? Ved rozlucku si treba uzit, nie?

Ale ja to chapem, nie kazdemu je to prijemne taketo veci, ze sa vie tak uvolnit a zabavit sa

Ale kedy sa má človek uvoľniť, keď nie v takomto prípade?..

ja suhlasim s tym, ze nie kazdemu sa to musi pacit

ked sa vydavala kamarátka, tak sme jej spravili baliček z intimnych hračiek, kde boli puta, pradlo, bičik, kondomy, gely, vibrator, guličky. Bola nadšená a šokovala zaroven. Podla mna to bol skvely napad

1 Like

:smiley: :smiley: To je asi taký klasický darček na rozlúčku so slobodou

to je super aj torty sa este zvyknu davat v takych tvaroch :wink:

Tak to by sa páčilo asi aj mojej:-)

máte tento rok svadbu?..

nie nie zatiaľ ešte nie ale snáď na ďaľší rok