Rozlúčka so slobodou

Ja som tú moju zobrala do Bratislavy. Keďže sme baby z dediny tak sme vyskúšali čaro veľkomesta - kluby, atrakcie… Pozrela som ubytko na booking- https://www.kodino.com/sk/obchod/booking/ a na tripadvisor nejaké atrakcie :slight_smile:

fu tak to ste si riadnu rozlucku spravili. mne by sa skor pacilo nieco ako piknik alebo tak, posediet s babami a porozpravat sa

ale to je dost malo nemyslis? ved to chce party :stuck_out_tongue:

  • nie každý to potrebuje, niektorí ľudia nemajú potrebu sa s niečím lúčiť :wink: -

ale hej, len je to proste také symbolické podľa mňa, že proste ideš posledný krát ako slobodný proste takto na nejakú párty

niektori to skor beru ako oslavu uz noveho zivota a nie je to nejake lucenie ako take. je mnoho sposobov ako si rozlucku takuto uzit

Takúto rozlúčku si určite treba užiť a najlepšie celý víkend :smiley:

tak myslim, ze po vacsine to je aj tak, ze cely vikend, ze nie len jednu noc :smiley:

tak to ako kto, po väčšine sa výberu len niekam do baru a ako je pravdepodobne, ze sa z toho budu spamätavať aj nasledujúci deň. ale poznám tiež prípady, keď sa prosto vyberú niekam na chatu a to už je fakt potom celý víkend

ale sak a neni to lepsie an nejakej chate kde je klud?

ale niekedy sa nevedia ludia dohodnut ani kam pojdu na jeden vecer a nie este na chatu niekam

Tak to teda hej. Každý ma nejakú tu predstavu a malo kedy sa viac hláv len tak zhodne. To už podľa mňa musí byt fakt tak povediac zžitá partia

Hej preto len najbližší by sa mali volať :slight_smile:

Dosť zaleží aj či to je pre muža alebo ženu :slight_smile: ale čo som čítala, tak tu padlo veľa dobrých návrhov