Sauna je prospešná počas celého roka, zvlášť v zime

tak som vám to teda cez víkend zisťovala dievčatá a teda vraveli, že oni majú tú sanu cédrovú presne ako som vám písala, vraj si môžete pozrieť ako vyzerajú cez kráľovstvo pôžitkov, majú svoju stránku takže tam si môžete vybrať, aj podľa veľkosti pre koľko ľudí by ste ju chceli :slight_smile:

nevravím, že nie. každého vec do čoho chce investovať svoje peniaze :wink: nebudem tu nikomu prikazovať alebo zakazovať ale ja osobne by som to nespravila :slight_smile:

oni maju pre kolko ludi? som myslela, ze to je tak pre dvoch mozno ale to su uplne ine sauny ako som si predstavovala. to su tie barelove? ono to vyzera tak celkom luxusne. to bude ale asi dost uz drahe nie?

Ach baby vy sa tak mate, ze mate cas este chodievat do sauny. My sme kedysi chodievali kazdu chvilu ale podnikame, a mame tak vela prace, ze uz na to vobec nemame cas. Hrozne mi to chyba. Teraz ideme tak raz za pol roka mozno ked si to naplanujeme dopredu aspon nejake dva mesiace

aha dakujem :slight_smile: pozriem si to :slight_smile: nevedela by si prosim ta zohnat aj fotky tej ich sauny? ze by som vedela ako to vyzera ked sa to aj nejaku dobu pouziva. ako dlho si vlastne vravela, ze ju maju? ci si ani nevravela? :smiley: a plus prosim ta oni maju aku velkost? kolko miesta potrebujem mat na to na zahrade?

Presne tak, nech si každý utvorí svoj názor na túto vec a na to čo by si do domu kúpil, alebo teda do záhrady a čo nie. Pre niekoho zbytočný luxus, pre niekoho odmena napríklad za to, že sa nadrel pri prestavbe alebo stavbe domu, alebo za dlhé odrobené roky :slight_smile:

tak by to mala byť sauna pre šiestich ľudí, komfortne si tam môžu sadnúť, oprieť sa a samozrejme keď je ich tam menej tak sa môžu aj natiahnuť a všetko je ok :slight_smile: a neviem čo je pre teba drahšie no, tá cena je tam prakticky oprávnená, keďže tam máš aj tú doživotnú záruku, proste tá sauna kým bude stáť tak bude slúžiť. som ti ju inak aj odfotila, že ako vyzerá teraz tá ich :slight_smile: To máš vlastne zvonku a je trošku aj dnu vidno :slight_smile: IMG_1934

jej to tam maju aj vonku taketo na sedenie ci na to je? ale vyzera dost tak osumtele :confused: kolko si vravela, ze ju maju? nemali by ju niecim natierat aby zostala taka pekna ako je na tych fotkach z tej stranky? neviem ja keby si kupim takuto drahsiu vec tak sa o nu asi trochu viac aj staram. ale tak viem, ze nie kazdy to tak vnima, nechcem poucovat

@mirihia Wow ta je uzasna :open_mouth: Co je to za drevo? Vyzera krasne :slight_smile: To maju u nich na dvore? Co ich stala? Toto keby mame my na dvoje tak asi skacem od stastia dva metre! Hocikedy ked pridem domov tak by som si tam mohla skocit aj ked by som prisla neskoro, co sa u mna stava skoro kazdy den. Kolko trva kym sa zahreje?

1 Like

kolko ale taketo nieco stoji? to musi byt fakt mega drahe, si to nemoze len tak niekto dovolit. kolko ich tato vysla?

Veď už som ti to pisala, že to vôbec nie je potrebné :slight_smile: Oni mi to vysvetľovali, že to cédrové drevo vlastne vôbec nepotrebuje údržbu, netreba ho ničím natierať. Vraveli, že keby ho teraz vlastne umyju, že to stačí vodou vystriekať, silným prúdom samozrejme tak by vyzerala znova ako nová :slight_smile: Jednoducho netreba tam nič, nevadí ani keď na ňu napríklad naprší alebo nasneží :slight_smile:
@linea Písala som už, že cédrové, neviem no asi sa tam môžeš oprieť keď sa tam vyzúvaš alebo čo, to som neštudovala až tak, mňa skôr zaujímalo to vnútro keď som tam bola :smiley: Hej majú to na dvore, koľko presne oni za ňu dali neviem, vraveli, že ju kupovali keď bola v akcii :slight_smile:
@pozlata Treba sa pozrieť na tú stránku, sú tam rôzne ceny :slight_smile:

no pozerala som a ta cena je este o nieco vyssia ako som si este myslela, ze bude :smiley: rada by som mala take nieco doma ale fakt je dost :confused: asi budeme musiet zostat iba pri tych wellnessoch kadejakych

@pozlata Tak chápem, že si to asi nie každý môže dovoliť ale tak si myslím, že ak máte dom tak to nie je taká suma, že by sa nedala za nejakú dobu aj v pohodičke našetriť a môžete si ju dať na vianoce možno o rok alebo o dva :slight_smile: Alebo ešte mi hovorili, že sú aj trochu lacnejšie tieto sauny keď si kúpiš takú kde to drevo nie je úplne také hladké ako majú oni ale, že sú tam aj tie hrčky :slight_smile: Podľa mňa to môže tiež vyzerať veľmi pekne :slight_smile:

fakt? a to nie je potom nejake nekvalitnejsie? neujde skor z nej teplo ked to tak vsetko pekne do seba nezapada?

@mirihia V akcii to je fajn ale nevies mi zistit, ze kolko presne za nu zaplatili? Chcela by som vediet aspon priblizne keby sme si aj my chceli kupit, ze s akou cenou mozeme ratat :slight_smile:

sauna a bicyklovanie je moj TOP a neodradi ma od toho ani počasie.

ak trpim na suchu pokožku s ekzemom, možem chodit do sauny?

@pozlata Nie, to na to nemá absolútne žiadny vplyv :slight_smile: Keby ste sa rozhodli, že si ju kúpite tak vraj sa môžete ísť osobne pozrieť ako taká sauna vyzerá :slight_smile:

vazne? a kde si ju mozeme pozriet? maju niekde showroom normalne? alebo vyskusat aj by sme si ju nemohli? a o kolko je lacnejsia ta co ma tie hrudky na dreve? nevies mi to prosim ta zistit? manzel sa na to pytal ked som mu o tom hovorila len som mu nevedela povedat :confused:

vazne? to by hento zislo dole? a co sa stane ked na nu takto cez rok prsi a snezi a tak? neublizi jej to? netreba ju aspon na zimu schovat alebo ju dat pod nejaky altanok postavit aby sa tomu vyhla? aj ked vravis, ze netreba udrzbu, predsa len je to drevo, nezhnije to?