Sauna je prospešná počas celého roka, zvlášť v zime

To by som sa musela spýtať či sa to dá niekde pozrieť :slight_smile: Lebo na toto som sa nepýtala, ja sa vlastne pýtam všetko čo sa vy pýtate tu, už si asi musia tiež myslieť, že som dosť otravná :smiley: :smiley:
Vraj áno ale, že sa im moc často nechce :smiley: A vlhkosť jej neublíži, veď je na to stavaná a vysuší sa keď sa normálne používa :slight_smile:

no ale aspon v zime by sa mala nejako zakryvat? nejakou plachtou aspon, ved teraz celu zimu skor prsi ked uz nebyva taka zima, snehu uz je malo ale podla mna z toho je este viac mokra

Vraj sa teda na ňu dá dokúpiť buď iba taká strieška, ktorá je vlastne tomu prispôsobená, že je priamo na saune alebo ešte taká plachta, do ktorej sa dá celá zabaliť, tú plachtu majú ale vraj ju ešte ani jeden rok nepoužili :slight_smile:

prosim ta zistovala si mi to ci sa da niekde vidiet? po sviatkoch by sme sa tam chceli ist pozriet ak to bude mozne. mozno by sme si dali taky neskorsi vianocny darcek ale chceli by sme ju najprv fakt vidiet na zivo

aha, tak naco si ju potom akoze kupovali ked ju potom nepouzivali? to tak trochu nechapem fakt

Ešte nie, prepáč, zistím ti to čo najskôr :slight_smile:
@mimikama Lebo si tiež neboli ist čo to vydrží a či sa po nejakom čase nebude musieť začať zakrývať ale vraj to vôbec nie je treba, že to bolo zbytočné :slight_smile:

budem ti vdacna lebo uz som to preberala aj s polovickou a dohodli sme sa, ze by sme si spravili radost takouto saunou ale chceli by sme najprv o tom nieco vediet. popripade ak by im to nevadilo, ze by si nam poskytla kontakt na nich a my by sme im zavolali a popytali sa este co by sme chceli :slight_smile:

jaj no zaujimave. neviem si ale predstavit, ze to prezije napriklad aj taky sneh a podobne, a ta voda napriklad z dazda zo snehu a tak, to sa nedostane dnu? su tak natesno tie dreva, ze to neprepusti?

Prosím vás chcela by som sa spýtať, keď sa chodíte saunovať tak ako často chodievate? Chodievate aj viackrát za týždeň? Keď som začiatočník tak mám začať zľahka alebo je to jedno? Budem vďačná za každú jednu radu :slight_smile:

Asi podla toho kolko si mozes dovolit :smiley: Lebo to nie je zadarmo ked chces chodit castejsie tak do toho aj trochu investujes takze neviem no. Ste na tom financne tak dobre, ze mozes chodit aj viackrat za tyzden? So srdcom nemas problemy nahodou?

…načo?.. si zatvor doma dvere na kuchyni to budeš mať to isté :smiley: :smiley: … nemusíš peniaze míňať…

@Dina Milionárka nie som ale som ochotná do toho investovať keď mi to pomôže aby som sa uvoľnila a trochu zrelaxovala keďže mám veľmi stresujúcu prácu :slight_smile: So srdcom nemám nič :slight_smile:
@juchio To si dúfam myslel iba zo srandy :wink: A ak nie tak smola lebo ja mám obývačku spojenú s kuchyňou

… z časti áno ale osobne si myslím, že sú to vyhodené peniaze furt chodiť niekam do sauny…aj cestu musíš platiť aj v tom nejakom spa a načo?..

Akože načo? No aby som sa mohla saunovať. Vraj je to veľký relax, teraz v zime sa tam aj super zohreješ a vraj to pomáha aj na veľa vecí takže by som to chcela skúsiť a som ochotná na to tie peniaze dať :slight_smile:

Ak si na to teda pripravena, ze zadarmo to nebude tak najpodstatnejsie je zacat :slight_smile: Uz aj vies kam budes chodit? Ale je to inak super relax to mozem povedat. Ja sa sice casto nedostanem lebo mame male deti tak je to tazke ale ked uz tak si tam oddychnem konecne, tiez keby mozem tak chodim aj kazdy den :smiley:

super to je skvelé fakt naozaj

čo sa ale reklám týka je na to skvelá stránka https://www.top-reklama.sk/4-kroky-ktore-by-ste-mali-dodrzat-pred-investiciou-do-reklamy/p41/c86/a689