Sauna je prospešná počas celého roka, zvlášť v zime

(mirihia) #41

To by som sa musela spýtať či sa to dá niekde pozrieť :slight_smile: Lebo na toto som sa nepýtala, ja sa vlastne pýtam všetko čo sa vy pýtate tu, už si asi musia tiež myslieť, že som dosť otravná :smiley: :smiley:
Vraj áno ale, že sa im moc často nechce :smiley: A vlhkosť jej neublíži, veď je na to stavaná a vysuší sa keď sa normálne používa :slight_smile:

(mimikama) #42

no ale aspon v zime by sa mala nejako zakryvat? nejakou plachtou aspon, ved teraz celu zimu skor prsi ked uz nebyva taka zima, snehu uz je malo ale podla mna z toho je este viac mokra

(mirihia) #43

Vraj sa teda na ňu dá dokúpiť buď iba taká strieška, ktorá je vlastne tomu prispôsobená, že je priamo na saune alebo ešte taká plachta, do ktorej sa dá celá zabaliť, tú plachtu majú ale vraj ju ešte ani jeden rok nepoužili :slight_smile:

(pozlata) #44

prosim ta zistovala si mi to ci sa da niekde vidiet? po sviatkoch by sme sa tam chceli ist pozriet ak to bude mozne. mozno by sme si dali taky neskorsi vianocny darcek ale chceli by sme ju najprv fakt vidiet na zivo

(mimikama) #45

aha, tak naco si ju potom akoze kupovali ked ju potom nepouzivali? to tak trochu nechapem fakt

(mirihia) #46

Ešte nie, prepáč, zistím ti to čo najskôr :slight_smile:
@mimikama Lebo si tiež neboli ist čo to vydrží a či sa po nejakom čase nebude musieť začať zakrývať ale vraj to vôbec nie je treba, že to bolo zbytočné :slight_smile: