Sexualny zivot partnerov v dlhdobom zvazku

Ahojte, mam taky dost psychicky vycerpavajuci problem pre oboch partnerov. Chlap chce casto a zena povedzme raz za tyzden, mozno sa mi podari naladit sa do tej spravnej sexuchtivej atmosfery dvakrat do mesiaca, je to individualne. Mnohokrat sa ale stane, ze sa snazim naladit kvoli partnerovi v nespravny cas a skoncime v polovici styku, pretoze sa naozaj nedokazem do toho dostat. Pohadame sa a partner sa po takychto zazitkoch uzatvara do seba a boji sa pri dalsich prilezitostiach zacat prvy. On ale vie, ze mam takyto problem uz od zaciatku nasho patnastrocneho vztahu. Ako by som docielila vacsi sexualny apetit? Obaja sa mame velmi radi, ale toto nas oboch ubija.

Ste na tom podobne ako my. S mojou manželkou žijem 31 rokov a strašne sa máme radi. Ja by som nedbal každý deň, jej by stačilo raz za týždeň. Tak nám to v priemere vychádza každý druhý deň nepretržite, nakoľko bola operovaná na ženské veci a nemá maternicu, takže ani kôli menzesu nemusíme mať pár dní prestávky. Ja som v našom vzťahu tiež ten iniciátor, kúpil som manželke nejaké erotické hračky a spolu si s nimi občas urobíme predohru a potom je to pre ňu lepšie. Okrem toho som k nej galantný, napr. keď niekam cestujeme, jej otvorím dvere na aute. Takmer nikdy sa nehádame, veci si vždy vysvetlíme, robíme kompromisy …

1 Like

Ja som sice s priatelom len niekolko rokov a na zaciatku nasho vztahu som mala na sex vacsiu chut ja, no teraz sa to nejak zmenilo, ale ja myslim, ze to suvisi s hormonmi. Po skonceni menstruacie mam 2 tyzdne vacsiu chut na sex alebo sa dokazem do toho “donutit”, teda ked vidim, ze priatel ma na to velku chut, tak aj ja ju v sebe nejak prebudim. No po tych dvoch tyzdnoch so mnou nie je ani rec, chut nemam ziadnu alebo sa do toho musim naozaj dokopat, aby nieco bolo a vtedy si vacsinou dame len rychlovku. Tiez ma to hneva, lebo sme mladi a chceme si najviac uzivat, kym sa da a kym nemame deti atd. … Vsetko je to o komunikacii a tolerancii, ale niekedy sa staci len nakopnut alebo si len pomysliet, ako velmi toho svojho lubite, co pre vas vsetko urobil a vtedy casto aj ja zahorim tuzbou a to uz je len kusok ku krasnemu milovaniu. Vela stastia.

Čo má galantnosť so sexom? Či?

Samozrejme ze ma, pre zenu je dolezita predohra aj mimopostele, nielen v nej.

caute…uz dlhsiu dobu ma trapi jedna vec, no nechcel som o nej dlho rozpravat, kedze to nie je najprijemnejsie…neviem si dat ale rady a preto by som potreboval poradit…mam super manzelku s ktorou nam vsetko klape okrem sexu…mam pocit, ze tak nevladzem ako volakedy za mlada a tym padom to moju manzelku asi nebavi a nechce sa so mnou casto milovat…ja velmi chcem, aby som vladal a aby ten sex bol ako volakedy ale nejde to :frowning: co by mi mohlo pomoct?..dajte nejake rady!..dik

Smiem vediet, kolko mas rokov? Viem, ze je to drza otazka ale mozno nam aj to pomoze, aby sme ti vedeli poradit. Je to dost dolezity udaj.

dobre si sa spytala. lebo je rozdiel, ci chlap, ktory ma taketo problemy ma 25 rokov alebo 50 rokov. inak sa to riesi. lebo u mladych ludi by taketo problemy este nemali byt…som zvedava, co nam odpise. no minule mi aj velmi dobry kamarat hovoril, ze maju taketo problemy vo vztahu. nechapem, teraz je toho akosi vela :frowning:

v pohode…mam 42 rokov…viem, ze to moze byt aj kvoli tomu, ze uz som starsi…no este si az tak stary nepridem na taketo problemy…zeny budem rad, ak mi nieco ucinne poradite…

A nejake tabletky na podporu si skusal??

nie, ziadne tabletky neuzivam a ani som neuzival…iba to dokaze pomoct, nic ine?..vy mate nejake dobre skusenosti s nejakymi?..chcel som sa tomu vyvarovat, kedze mi nepride, ze som nejaky stary a ze by som uz mal mat take problemy…ach…co robit…

Nooo, tak to este vela rokov veru nemas. Divne, ze mas taketo problemy. A u urologa si s tym bol? Vies, to nie je hanba a je dobre, ze s tym nieco chces robit! Aspon zachranujes vztah a nie je ti to jedno. Tvoja zena si to isto bude vazit!

Neviem, ci aj nieco ine pomaha, no ja poznam iba tabletky, ze na taketo problemy existuju a ze aj pomahaju. Mal by si vyskusat a ak to nebude lepsie, tak skusit nieco ine, aj ked vobec neviem co. Potom sa uz budes musiet obratit na nejakeho odbornika, lebo v tom ti uz nebudem vediet poradit.

nemam veru…nie, nebol som s tym u doktora…mam taky nazor, ze by mi asi aj tak nijako nepomohol, kedze to asi z nejakym zdravotnym problemom moc nesuvisi…neviem…dufam, ze mas pravdu zzanett…

a vies mi poradit aj nejake konkretne Darra, ktore su ucinne a ktore nezruinuju moju penazenku?..

povedz manželke, aby si kúpila nejaké pekné erotické spodné prádelko, alebo jej ho kúp ty a uvidíš, že hneď budeš slintať. na toho môjho to úplne funguje :smiley:

1 Like

He, he :joy::rofl: To si dobre napisala :+1: Len u nich to uz asi nefunguje, ked hlada nieco ine vo forme tabletiek.

Viem ti poradit, keby som nevedela, tak ti ani nepisem. Moj chlap uziva tabletky Erekton MAX a aj on a aj ja som si vsimla, ze su ucinne a ze s nimi je nas sex o vela lepsi ako predtym. My sme to vyskusali z toho dovodu, lebo sme chceli, aby nas sex bol intenzivnejsi a vykonnejsi. Ako to presne nazvat, uz nas az tak nebavil a preto sme patrali po niecom novom a toto je to, co sme potrebovali! Vyskusaj a uvidis, ci pomoze

neboj sa emanuela, to vsetko sme uz vyskusali a aj tak neuspesne…

hm, idem pozriet, co je to za tabletky lebo nazov mi nic nehovori…mozes mi napisat, ako dlho ich uzival a kolko tabliet?..

divné :woozy_face: v tom prípade ti neviem poradiť, keďže my našťastie takéto problémy ešte nemáme. držím palce, aby ti teda aspoň tie tabletky zabrali a pomohli.