Sexualny zivot partnerov v dlhdobom zvazku

tie tabletky Darra mozu uzivat aj zeny?.. ci su cisto len pre chlapov?..

áno, sú určené aj pre ženy. minulý týždeň som si ich bola zakúpiť, keďže mi ich kamarátka ospevovala. teraz už môžem povedať, že sú výborné. taká som po nich bola výkonná, že mi manžel nestačil :rofl::joy:

dakujem ti za odpoved Lujza, dobre vediet… a to ich ako casto uzivas?.. kazdy den, ci iba pred pohlavnym stykom?..

On ich este stale aj uziva, lebo tie tabletky sa beru tesne pred sexualnym stykom, cca nejaku hodinu. Takze kedze sa milujeme dajme tomu 3-krat do tyzdna, tak 3-krat si ich da a potom ide ako pilka. A odporuca sa dat si 4 tabletky. Nemusis sa bat, ze by sa ti nieco stalo, je to prirodny produkt. Takze pokial ta neomrzi a vladzes “obrabat” zenu, tak mozes aj kazdy den.

skuste napriklad afrodiziakum alebo nejake hracky :slight_smile:

Ja si myslim, ze takyto problem postihuje xy ludi, ale malo kto sa prizna a hlada riesenie takto viac menej verejne. Zalezi ale na viacerych faktoroch, ci je to zdravotny problem, psychicky problem alebo len vyprchala chemia, samozrejme zdravotne by som riesila povzbudzovakmi, psychicky asi tiez a to, ze uz chlapa nepritahujem alebo on mna by som sa snazila okorenit priamo ten sex.

az 4 tablety Darra?..nie je to nejako vela?..keby si dam menej, tak by sa pozadovane ucinky nedostavili?..

idem skusit tie tablety Erekton MAX Kasl, tak snad pomozu a bude nas sexualny zivot lepsi…

ejvinta zdravotny problem by si riesila povzbudzovakmi?..to asi nie je najlepsi sposob, ci?..skor by som zasiel k doktorovi aby mi ten poradil…iba ked ide o chemiu, by som riesil tablety…

A vážne takéto niečo reálne zaberá? Ako skúsenosti tu čítam dobré, len či to ozaj funguje a či to nejako nemôže ja neviem mať určité nežiadúce účinky.

My sme s mužom toto taktiež použili, ale iba on, môžem prehlásiť, že to funguje. Nejedáva pravidelne, ale dá si :slight_smile:

Ano, 4 tabletky sa odporucaju naraz vypit jakubvo ale ak ti to pride vela, tak mozes skusit aj 2 a uvidis. Na tuto otazku ti uz uplne neviem odpovedat, kedze moj drahy len 4 uzival. No ak ti zaberu aj 2, tak kludne. To si uz musis odsledovat len ty sam.
Miliaro keby nezaberali, tak by sme tu o nich nepisali! Nie nemajú žiadne nežiadúce, keďže ide o prírodný produkt.

a prečo to začal užívať? mal tiež nejaké problémy?

Ako sa to vezme trošku mu prestalo chutiť :smiley: :confused:

Ahojte máte tu fajn debatu, chcela by som sa informovať, máme s priateľom problémy v posteli. Sme spolu už 7 rokov, deti zatiaľ nemáme no žijeme kolotoč on podniká, ja tiež každý v niečom inom, veľa práce a večer len lahneme a spíme, víkendy spíme dlho a potom chodíme po návštevách nespali sme spolu už niekoľko mesiacov, on by aj chcel, ale ja som taká unavená, že na to chuť nemám, povedal, že nemá milenku a ani nechce, že ma miluje. Viete odporučiť tabletky pre ženy na zvýšenie chuti na sex? Počula som o nejakých Clavin máte skúsenosť?

Ahojky, ani sa nečudujem, že nemáte chuť na sex, keď máte obidvaja taký hektický život. Možno by bolo fajn trochu spomaliť a dopriať si nejakú dovolenku, kde by ste sa venovali sebe, hm? Čo ty na to? A druhá vec čo ma zaskočila, tak Clavin tabletky sú aj pre ženy vhodné? Podľa mňa nie. Ja poznám Erekton MAX, ktoré sú na povzbudenie a môžu ich užívať ženy aj chlapi. A dokonca že majú aj lepší obsah ako tie o ktorých si ty počula.

To ja práve neviem preto sa informujem čo by som aj ja mohla brať. No neviem nemáme moc na to čas :confused: Ale aj nad tým som už premýšlala.

Ahojte viete mi prosím poradiť? Vidím, že sa tu bavíte o tabletkách na podporu erekcie, ale nechce sa mi rolovať všetky komentáre, o čo ide? Beriete to obaja vo vzťahu?

Pokiaľ nevieš, tak skús radšej tie, ktoré som ti poradila, tie sú isto aj pre ženy vhodné. Musíte si nájsť na to čas, keď chcete, aby to medzi vami bolo lepšie! Bez toho to jednoducho nepôjde!

okey, poskusam to…uz ich mam doma len akosi nemame cas sa s drahou milovat, kedze cely den mame obidvaja kopu roboty a potom mrtvy padneme do postele…no snad uz dnes to pride…chcem ich vyskusat…potom ti pisem feedback…

Áno, bola som si ich už kúpiť no ešte som nenabrala odvahu si dať a ani mojmu som nepovedala ešte :smiley:

Super! Ani som nečakala, že ich pôjdeš tak rýchlo kúpiť. Myslela som si, že sa budeš dlhšie rozhodovať. Veď mu o nich normálne povedz, je to normálna vec! A kde si ich kúpila? V lekárni alebo si cez net objednala?