Sexualny zivot partnerov v dlhdobom zvazku

Ahojte, obratim sa na vas s prosbou, precitala som uz vela clankov o tychto tabletach, chceli by sme si to s muzom kupit, dostavili sa niekomu neziaduce ucinky?

Kúpila som si to v lekárni, no dnes ráno som si dala a ten sex bol teda uff, potom mi bolo málo tak som mu povedala dal si aj on a naháňali sme sa až do obeda :smiley: Hahaha, odporúčam!

priatel si tiez dava nejake tabletky na zlepsenie a mozem odporucat, ja som spokojna aj on

Čauko, aké nežiadúce účinky máš na mysli? Veď oni nemajú žiadne, pokiaľ teda nie si alergická na zložky, ktoré obsahujú. Tabletky erekton majú len dobré účinky, veď robia predsa dobre :yum::smiley:

Umriem z teba :joy::laughing: Tak hovoríš, že účinky sa dostavili a že ste si to poriadne rozdali, to je super! Tak nech vám to len klape a dúfam, že už nebudete mať žiadne posteľné problémy :slight_smile: Pekný zvyšok dňa prajem a keby niečo, tak píš :slight_smile:

Ďakujem veľmi pekne za rady, sú fakt skvelé a som rada, že som si nechala poradiť, verím, že to bude už len lepšie.

Ja neviem, no nejake bolesti hlavy, krce, zvracanie a tak, ci to pri takychto neni?

Nie, pri týchto tabletkách to vôbec nie je! Toho sa nemusíš báť. Ako som ti napísal, pokiaľ nebudeš alergická na nejakú zložku, ktorú obsahujú tie tabletky, tak ťa nemá čo prekvapiť. Kľudne ich môžeš užívať. Či tvoj drahý ich bude? Lebo väčšinou chlapi siahajú po takýchto tabletkách.

On by to papal, no a to treba na to konzultaciu s lekarom?

Netreba to vôbec konzultovať s lekárom. Stačí, keď si to zakúpiš a budeš to užívať alebo teda tvoj partner. Už je na vás ako sa dohodnete.

Pockaj, pockaj, su aj tablety pre zeny?

Nikdy som si nemyslela, že toto tu niekedy budem riešiť a bude to aj náš prípad, manžel nechce sex, čo mám robiť?

Veď tie Erekton Similia o ktorých sa bavíme sú aj pre chlapov aj pre ženy. Je pravda, že väčšinou ich chlapi užívajú ale poznám aj jednu ženu, ktorá ich má. Má tiež problém s tým, že nemá chuť na sex tak týmto si ju vracia alebo ako to nazvať. No isto vieš, čo chcem povedať!

No čo máš asi robiť Kvetinik?? Spýtať sa ho, prečo ho nechce!!! Prísť na príčinu a potom tú príčinu vyriešiť!

No pekne, to mi vobec netrklo, tak to budu asi fakt dobre, a pomahaju jej rovnako ako muzom?

No veď určite, ale ja som sa pýtala a on tvrdí, že je všetko v poriadku.

Keď som sa s ňou naposledy rozprával, tak si pochvaľovala. Tak som z toho vydedukoval, že jej pomáhajú. Ale na podrobnosti som sa jej nepýtal, keďže nie sme až taký veľmi dobrý kamaráti, že by sme sa o úplných podrobnostiach bavili. Veď vyskúšaj a budeš vedieť, aké to má účinky.

Ja sa toho trosku bojim haha, ale radsej by som to dala priatelovi, ja sa pytam len tak zo zvedavosti.

1 Like

Čoho sa bojíš? Veď to ti neublíži! Iba ti to dobre spraví. Ale tak ako chceš, sprav si ako ty uznáš za vhodné. Podľa mňa by bolo fajn, aj keby si dáte obidvaja tie tabletky. To by potom bolo milovanie! Len to vyskúšajte vtedy, keď budete sami doma a budete si to môcť poriadne rozdať!

1 Like

Ja neviem predsa len co to je zac a tak ani to nrpoznam, standartne to ludia nepapaju. Vy ste si to uz davali obaja?

1 Like

Prrosim vas mam taky problem, moc mi to v posteli nejde, pri tom priatel je nadherny, paci sa mi a aj ma vzrusuje, ale nic viac sa so mnou nedeje, sme spolu pol roka a stale sa sexu vyhybam, uz je mu to dost divne :confused:

1 Like