Sexualny zivot partnerov v dlhdobom zvazku

Ahaaaa tak to uz hej, to mate dobre vymyslene. A kolko x do tyzdna cca? Kolko si davas tabletiek?

Ahojte, citala som si vase komenty, tabletky ktore beriete su na prirodnej baze, ale je to 100% ? A myslite, ze by mohli pomoct aj k tvorbe semena? Aby ho bolo viac?

Ako kedy, niekedy to je 3 krát za týždeň a inokedy zase len 1 krát. Podľa toho ako je čas a ako má aj manželka chuť.

Anitka akože čo či je 100%-tné? Akosi som nepochopil tvoju otázku. A čo sa týka tej tvorby semena, tak to skôr nie ako áno.

Nooo to ja som si myslela, ze to do seba musis lupat kazdy den :smiley: Takto toto je potom celkom v pohode, ale aj tak ako to moze byt na prirodnej baze ked to nemusis uzivat pravidelne…

jarik78 No ci je tam zaruceny ucinok, co ak to niekomu nezaberie?
similia Ja som si myslela to iste haha :smiley:

ahojte, prešla som si komenty, vidím, že tu riešite nespokojnosť v sexuálnom živote, čo by ste dali chlapovi, ktorému moc nezaberajú takéto tabletky?

Nieee, čosi, to by sme sa asi zbláznili, keby sme každý deň museli sexovať ako draci :joy::rofl: Veď by som toho svojho veľmi rýchlo zodral :joy::joy: No normálne! Neviem už, ako ti na tieto tvoje niektoré otázky odpovedať. Tak si to preštuduj na internete, keď mi neveríš!

Anitka tak neviem ako u iných, hovorím len za seba, no mne zabrali.

na toto má každý svoj názor a aj tak, takéto veci to je niečo čo si človek neplánuje, nikdy nevie či je to jeho psoledný sexuálny partner alebo nie

ked ani tabletky nezaberaju, tak to je uz dost zle! neviem sice o kom hovoris, ale mozno by bolo fajn napisat, ake tabletky ten dotycny uzival, lebo nie vsetky su ucinne. ked jedny nezaberaju, treba vyskusat druha a tak dalej…

moj osobny nazor je taky, ze ked uz dvaja ludia spolu dlho ziju, tak je to uz viac menej take stereotypne aj po sexualnej stranke. a tym padom je potrebne to potom nejako okorenit, mozno nejakymi hrackami, atd. my sme to tak spravili a znovu je to paradne:)

mas pravdu Lubka, pokial je problem iba v tom, ze to je stereotypne, tak pomozu iba hracky a okorenenie ako si to ty nazvala. no ked uz neposlucha ten tam dole a je problem s erekciou, tak to je potrebne bud riesit s lekarom alebo vyskusat volno predajne lieky o ktorych tu je rec. na taketo problemy uz “hracky” nepomozu!

vsak ano, aj to je pravda. vobec sa s tebou nebudem hadat, lebo ty ako chlap o tom isto vies viac! ale mohol by si mi teda napisat, ake tabletky potom zaberaju, aby som bola mudrejsia.

som rad, ze mi neprotirecis Lubka :smile: napriklad velmi ucinne su tablety Erekton MAX. mozno nie su este take zname na trhu ale myslim, ze kazdu chvilu uz budu, lebo su dost dobre! osobne som ich uz aj vyskusal, takze viem o com hovorim :joy:

nooo asi nie su, kedze ich vobec nepoznam. vacsina ludi pozna iba tie, ktore reklamuju v telke. no po pravde nemam rada tie reklamy, su trapne a nevhodne do televizie. a co vyjdu tie tabletky? a ako by ich chlap mal uzivat? prezrad mi aj podrobnosti :relaxed:

No, ale je to zarucene? Co ked to kupim a nebudu vobec fungovat?

no neviem práve či takto verejne alebo čo, trošku sa hanbím, ale ide o mňa a môjho partnera

Prepáč, ale to je taká otázka, že normálne nemám na ňu odpoveď. Stále musíš počítať aj s tým rizikom, že to jednoducho tebe alebo tvojmu chlapovi nebude vyhovovať. To sa 100% nedá vylúčiť. No aj tak si myslím, že pokiaľ si kúpiš jedno balenie, tak zase nestojí to až tak strašne veľa €, že by ťa to priviedlo k biede a že by si si to nemohla vyskúšať alebo tvoj chlap! Neviem o kom je reč, tak preto píšem dvojmo.

My by sme to asi skusili obaja, len sa fakt bojim ,pride mi to ako tie produkty na chudnutie a proti celulitide a take somariny, a on je este vacsi skeptik ako som ja.

Ahojte, ja tak pre vsetkych, zvazte ake si kupite, niektore fakt ucinkuju menej a ine viac. My sme istu dobu tiez brali, teda moj, ale uz rok nemal ziadnu, zvazujeme zase, ale nevieme sa teraz rozhodnut.

Tabletky Erekton MAX vôbec nemôžeš prirovnávať k produktom na chudnutie!!! To sa čudujem, že ťa vôbec niečo také napadlo. Už neviem ako ťa presvedčiť, že treba vyskúšať. Ma to už prestáva baviť normálne. Rozhodni sa podľa vlastného uvaženia. Peňazí to veľa nie je a keď máte problémy so sexom, tak s tým treba niečo robiť a nie len čakať na to, kedy to bude lepšie, lebo ono to nebude lepšie len tak z ničoho!