Sexuolog

Dobry den, chcela by som vas poprosit o radu. Mala by som navstivit sexuologa, ale este som u ziadneho nebola. Chcela by som sa spytat, ci poznate nejakeho dobreho v Bratislave. A asi by som sa radsej rozpravala so zenou. Su sedenia u sexuologa preplacane ZP alebo si to pacient plati sam (bez odporucenia od obvodneho lekara)? A kolko asi priblizne stoji jedno sedenie? Dakujem pekne za pomoc.

Prezrite si tuto web adr. a mate odpoved.
Drzim palcek

http://www.sexuologiails.sk/

Dobrý deň, chcela by som sa vás opýtať prečo nemôžem pri sexe dosiahnúť orgazmus???veľmi ma to trápi a chcem aby sa to zmenilo…a ešte jedna otázka:keď sa milujem tak ma tam dole štípe,je to niečo zlé???Ďakujem…

dobrý deň chcela by som vedieť popis na diagnozu N50.9 ED …predčasná detumesc. čo to znamená a či je vhodný liek Undestor

Dobrý den!
Mám 23 rokov a spriatelkou sme spolu uz coskoro 6 rokov, ona ma 21. Bohuzial este nemala vaginalny orgazmus… klidoridalna mozeme dosiahnut hocikedy. Nevieme v com je chyba…co robime zle. Velmi na sto trapi… Chcel som ju nahovorit na odbornika (sexuolog), ale ona nechce o tom pocut. Dakujem za odpoved!

Potrebujem radu,surne!!
Moj priatel ma problemy s chutou na sex a sme s toho obaja hotovi,ja mam 23 a on 22rokov,sme spolu 5 mesiacov,zo zaciatku bolo vsetko v poriadku,potom sa to zacalo zhorsovat,priatel odmietal sex ked som chcela,vzdy sa na nieco vyhovoril,alebo ked sme sa milovali sa neurobil.najprv som si myslela ze unava alebo problemy,potom sa mi priznal ze nevie co je s nim,ze nema chut na sex ani na to nemysli,ze nevie co sa deje,ma teraz problemy v praci aj financne,stale sa vyhovara ze musi na to mysliet a nema potom na nic chut.ja mam sex velmi rada,nikdy som nemala problemy s tym ze by ma chlap nechcel vzdy som mala dost napadnikov,a s byvalymi priatelmi sme mali sex casto aj niekolko krat za den,strasne mi to chyba a nechcem ho podvadzat a hladat si milenca.problem s tym ze nemame kde nie je lebo ma vlastny byt,casto tam prespavam.uz sa bojim aj ja zacat so sexom lebo s bojim ze ma zase odmietne alebo sa neurobi.skusala som sa nim viac krat o tom rozpravat ale vzdy je ticho je mu trapne,ze nevie co s tym ma robit,posielala som ho aj k lekarovi,skusala som sa pekne obliect kupila sexi spodne pradlo,pyzamo a nic nepomaha.prideme do spalne zapne notebook alebo zasne citat knihu.podla mna to nie je normalne lebo vzdy ked je clovek cerstvo zalubeny chce byt s tym druhym stale sam ma chut sa milovat,prve mesiace su najkrajsie.pripadam si nepritazliva pre neho a ze ma nema rad.ked mu to povie povie ze nie ze ma moc lubi a je so mnou stastny a pacim sa mu ze som najkrajsia na svete a pod.pytala som sa ho ci sa mu to stalo pred tym povedal ze nie,bol tri roky v irsku tam nemal priatelku a ze potom ked sa vratil domov to zacalo,ze stratil chut.lieky neuziva ani nema zdravotne problemy,pomozte som zufala

Zdravym mozte mi pomoct mam problem ze ak mam mat s partnerkou sex tak ja to dosiahnem velmi rychlo a priatelka nema nic z toho poradte mi co mam robit abi to trvalo dlhsie.Vdaka

Mám mentálne postihnutáho syna mám s nim problém stále obťažuje ženy.Potreboval by potlačiť sexuálne chúťky.Existujú nejeké lieky? alebo sterilizácia. Ďakujem mama

Mam presne tento isty problem s priatelom…do bodky…

Dobrý deň chcem poradit mam 18rokov a frajerka tiez 18 chcem sa spytat preco pri sexe mi t trva iba 2-3min a partnerka sa nemoze spravit.prosim vas poradte

Tak ti treba, to je dobre že nechce.

dobrý den,mam problém vzrušujem sa nad chlapcami ked ich vidím a robím onaniu a nechcem čo mám robiť.filip

Mam ten isty problem …so sebou…Priatelku mam velmi rad no prestala ma pritahovat… a neviem co s tym…

Sexuolog ti povie len tolko :), chyba je v zene :D, muz sa moze snazit kolko chce, ale vecsina je v zene :), a nic si stoho nerob, vaginalny orgazmus zazije asi len 30% zien :DD

vacsina zien nema za celyt zivot orgazmus :D, aaa aby si dosiahla vaginalny orgasmus tak to zalezi viac menej len na tebe :), vela pripadov bolo ze zena nevedela dosiahnut orgasmus pri muzovi ale az pri milencovi, sice ked ho milujes nieje co riesit :P, prezijes aj bez toho :D, sice asi kazda zena chce zazit ten nevysvetlitelny zensky vaginalny orgasmus :smiley:

Dobry den.ja by som tiez cela poradit mam priatela. mala som snim sex uz asi 5x est elen zaciname je t celkom fajn noo ale on sa nikdy primne este nespravil v com bude xyba?? viem ze mas asi uz 3krat vypite to bolo aj preto ale … bude vomne chyba? lebo uz ma to prestava bavit ked sa nespravi on a ja tiezz … boa by som rda keby ste mi poradili …dadkujem za radu vopred

Takmer od slova do slova je to u mňa rovnaké, ale v opačnom garde.Zaujímalo by ma ako to skončilo u Vás.

mam 22rokov. moj priatel 23, problem je v tom ze nemam chut na sex, neviem cim to je, priatel ma sexualne pritahuje len proste nemam chut.existuju nejake tabletky na podporu sexualneho apetitu?alebo musim navstivit sexuologa?dakujem za odpoved

Dobry den.mam 26 rokov partner ma 39 sme spolu pol roka ja som rozvedena on tiez asi od juna mam problemy 3 krat som mala zapal uzivala som lieky dva mesiace som mala stale bolesti.S byvalim muzom som nikdy nemala orgazmus ale sex som s nim mala bolestivi a netrval len 5 minut.terajsim partnerom sme spolu aj hodinu niekedy aj dve a na druhy den mam bolesti.Som zufala prosim poradte mi.Dakujem.

Dobry den,potrebujem poradit,mam len 18 rokov a pri pohlavnom styku sa urobim velmi rychlo a partnerka je z toho sklamana.Velmi prosim o pomoc a kto by mi vedel poradit nech poradi vopred dakujem.