Sila Enzýmov

Ahojte chcem sa opýtať či ste niekto brali výživové doplnky ktoré obsahujú prírodné enzými a či vám pomohli. Ďakujem

Ja som bral produkt s enzýmami dlhodobo a mne pomohli

A ktore si bral? lebo ja som nasla viac druhov a hlavne rozdielne ceny

Ja som vyskusal profizym plus

O nom som este nepocula dá sa o tom niekde precitat na akej je to báze a hlavne ci ma nejaké overené ucinky

S profizymom mam velmi dobru skusenost, vrelo odporucam na zlepsenie imunity

Ja mam velmi dobru skusenost s wobenzymom, uzivala som ho po operacii chrbtice.

Wobenzym je zbytocne drahy profizym+ ma rovnake ucinky a je lacnejsi a o dost

Wobenzym je jeden z prvých komplexov enzýmov a je veľmi drahý. Na trhu sú aj iné enzymatické doplnky výživy aj samotné enzýmy, napr. Serrapeptáza a z tých komplexnejších je Enzýmkomplex, Profizym a iné. Účinkom sa nelíšia od Wobenzymu, on má asi lepšiu reklamu, ako voľakedy Golden yuka - veľká reklama, ale ktorá sa dala kúpiť v lekárni lacnejšie ako yuka alebo juka. Enzýmy by sa mali brať nalačno, ak sa berú s jedlom, tak ich organizmus spotrebuje na trávenie. Ak nalačno tak majú čistiace schopnosti a ukladajú sa aj do zásoby. Preto stačí do roka urobiť dva krát enzymatickú kúru po dobu troch mesiacov. Ale enzýmy riedia krv, ak niekto užíva napr. Warfarin na riedenie krvi, ten by mal byť opatrnejší.

aké enzýmy profizym obsahuje?

Profizym obsahuje len cisto rastlinne enzymy preto myslim ze je vhodny naozaj pre kazdeho. Ja som ho dokonca nasadila aj otcovi a ten za posledny rok nebol vobec chory :) mam pocit ze obsahuje dokonca 8 roznych enzymov.

tak to je fajn, ja som doteraz brala nejaké lieky na imunitu ale obsahovali živočíšne enzýmy a tie mi na trávenie nerobili dobre a bývalo mi po nich zle :/

tak ale to si brala asi aj vela tabletiek nie? to vacsinou dokaze zaludku ublizit.

prave ze vela pri akutnych stavoch az osem a to bolo na mna moc a vobec mi to nerobilo dobre. Chcela by som vyskusat tento profizym no uvidime.

Ten budes brat v mensich davkach nie take navaly tabletiek a hlavne vychadza lacnejsie :)

koľko stojí balenie?

ja kupujem 60 kapsulove balenie a to ma stoji do 30 euro, vacsinou nejakych tych 27..

a dá sa kúpiť normálne v lekárni?

Ja som zacala teraz brat Enzym komplex od Tachyonntatur. Mate s nim nejake skusenosti?

Máte skúsenosti s rastlinnými enzýmami? Ja som brala živočíšne a tie mi vôbec neurobili dobre a neustále som mala žalúdočné problémy :( tak radšej by som skúsila niečo iné, nemáte nejaké nápady?