Sila Enzýmov

živočíšne väčšinou zaťažia žalúdok no.. skús rastlinné a uvidíš. Mne sa osvedčili aj čo sa týka imunity, ale aj po operácii mi pomohli sa skôr zotaviť.

A v čom nájdem rastlinné enzýmy, v akých liekoch?

takych liekov je viac, teda liekov no vyzivovych doplnkov.. napriklad ja kym som nasiel taky aby mi sedel tak som vyskusal asi tri rozne produkty a az potom som nasiel profizym s ktorym som zatial spokojny kedze mi pomohol sa dostat uz z viacerych zdravotnych problemov

každému sadne niečo iné, ale mne tiež pomohol tento doplnok. Nie je ani drahý a zaberá skoro. Ja som myslela, že sa budem liečiť dlhé mesiace a po mesiaci som už bola fit ako rybka po operácii :)

koľko stojí jedno balenie? Neviem už, čo vyskúšať. Tak si asi predsa len dám poradiť a vyskúšam ho, veď stratiť nemám čo a možno mi pomôže sa predsa len zbaviť chronického zápalu.

ja si kupujem take mensie balenie profizymu a to ma vyjde na nejakych 27 euro ale potom je aj nejake mam pocit ze 160 kapsulove balenie.

neskusali ste niekto nahodou enzymy pri chronickom zapale? ci to vobec pomaha?

prečo by nemali? enzýmy majú veľkú silu ;)

mirka101 - Ahoj enzýmy môžu pomôcť pri chronickom zápale, len si musíš vybrať tie správne. Ja som tiež dlhé tri roky s chronickým zápalom bojovala a nie a nie sa ho zbaviť - takže viem o čom hovorím :)

Ahoj PauliMi co tebe pomohlo na chronicky zapal? ja som kazdy rok mala problemy so zapalom mocoveho mechura. Velmi nachylna som bola na taketo problemy a po vsetkych skusaniach vitaminov a liekov mi zabral az Wobenzym. To si mala vidiet tu moju radost, ked presla zima bez toho aby som vylahla a mala uro problemy :)

Ahoj Msnehulka neviem z kade máš informáciu, že živočíšne zaťažujú žalúdok. Ja užívam živočíšne enzýmy už dlhšiu dobu a nemala som doposiaľ žiadne problémy. Čo sa týka liekov a výživových doplnkov, je medzi nimi obrovský rozdiel ;) osobne radšej verím liekom ako nejakým dopnkom.

je síce lacnejší, ale to preto, že ani zďaleka nemá také účinky ako wobenzym. Osobne by som sa naň nedala naláka ani len kvôli cene, myslím, že pre ľudí by mali byť dôležité výsledky, vyliečenie a nie nejaká cena.

Po zivocisnych enzymoch ti byvalo zle? tomu sa mi nechce verit. Ja beriem zivocisne enzymy konkretne wobenzym uz vyse roka a vobec mi nezatazuje zaludok. Praveze odkedy ho uzivam tak som si na sebe vsimla len zmeny k lepsiemu.

Je drahý akože v porovnaní s čím? Nika mýliš sa. Mám kamošky, čo užívali rôzne enzýmy, ktoré sa podobali wobenzymu a účinok žiadny. Medzi nimi je rozdiel najmä v účinku;) hovorím to s istotou preto, že ho beriem už pár rokov a môj zdravotný stav sa stále zlepšuje. Dlho som rozmýšľala, ktorý enzýmový liek či doplnok si vybrať a poviem Ti že som rada, že som sa neriadila cenou ;)

vhodný naozaj pre každého? tak ja si toto osobne nemyslím. Keby bol vhodný pre každého a pomáhal ľuďom tak by ho asi v cr nezakazali, ci? urcite to malo nejake opodstatnenie ;)

Ja naopak mám zas dobrú skúsenosť s wobenzymom. Pomohol mi prekonať mnohé zdravotné problémy. Lekári už nevedeli, čo by mi mohlo pomôcť, pretože žiadna liečba nezaberala a potom mi kamaráta odporučila enzýmovú liečbu a tá sa našťastie ukázala ako správna.

Navaly tabletiek? vies preco sa berie len v takom mnozstve? pretoze je to doplnok stravy. Nema ziadne davkovanie, ktore by mohlo cloveka vyliecit. Wobenzym je narozdiel od neho liek, ktorý sa užíva aj ako liečba.. :)

Ceny sú rozdielne ale aj kvalita. Ja som vyskúšal wobenzym a beriem ho dodnes. Výsledky k lepšiemu na mojom zdraví som videl už po prvom mesiaci. Osobne by som radšej veril lieku ako doplnku výživy.

mne pomohol wobenzym na gyneko veci, zbavila som sa mykoz po 2 rokoch definitivne. ale spociatku som tomu neverila vobec :)

Ahojte vidim, ze som sa dostala do temy z minuleho roka, ale nazov temy presne vystihuje to, co potrebujem zistit :slight_smile: mam mnohe zdravotne problemy, ktorych sa neviem zbavit. Avsak najviac co ma trapi je opakujuci sa zapal. Kamoska mi hovorila, ze niekde citala, ze pri takychto problemoch su fajn enzymy. Mate s nimi niekto skusenosti pri tomto probleme??